Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391591 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #120 dnia: Pn, 20 Maj 2019, 14:11:42 »
Najnowsze pozycje: 2 zdjęcie Ink to są wrysy , 3 zdjecie - to, co jest pod czarną okładką Faithless, Statek Namiętności z autografami jest, ale nic specjalnego i to co jest w środku INKa










« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Maj 2019, 14:26:45 wysłana przez isteklistek »

Offline starcek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #121 dnia: Śr, 22 Maj 2019, 18:57:34 »
Czas na kawał zabawy.

« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Maj 2019, 20:21:49 wysłana przez starcek »
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 03:49:53 »
Aż mnie korci, żeby napisać...

" COOOO?! Komiksy na ziemi? Natychmiast mię to podaj, zabieram do czasu, kiedy zmądrzejesz. Wstyd! Dorosły chłop, a nie wie, jak "kolorowe zeszyty" traktować. Ładnie, nie ma co"

:D

Gratuluję, panie szanowny, zwłaszcza król Conan robi wrażenie... kosztowna sprawa, ale tom piękny. Daj znać, czy treść godna takiej oprawy, dobrze?
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 20:20:52 »
Ten Colossal jak dla mnie najlepszy z trzech, które wyszły. Nie dość, że większość historii na podstawie Howarda, to jeszcze udało się utrzymać jednolita kreskę - bez skakania od rysownika, do rysownika.

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 20:30:57 »
Właśnie ostatnio widziałem paręnaście stron i muszę pochwalić dobór rysownika. Wie, jak powinno się takie historie rysować.
,, - Eeeeech.''

Offline Pawelek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #125 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:47:34 »
Najciekawsze z kwietnia i maja:



Jeszcze taka ciekawostka - dostępne tylko w biedrze:

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:40:13 »
Każdy użytkownik forum czytający Culbarda użytkownikiem szczególnie cennym :) Gratulacje.
,, - Eeeeech.''

Offline rekinn

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #127 dnia: So, 25 Maj 2019, 12:26:58 »
Ten Lovecraft jest gdzieś jeszcze dostępny? Dwa tygodnie temu, był jeszcze do kupienia i w empiku i w swiecieksiązki, a teraz nigdzie go nie mogę znaleźć. :(

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #128 dnia: So, 25 Maj 2019, 16:00:52 »
Faktycznie - nawet w Megaksiążkach już nie ma.
Trudno się w sumie dziwić, to jedno z najlepszych tytułów zbiorczych ostatnio.
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #129 dnia: So, 25 Maj 2019, 18:12:59 »
Na KW trafiłem trochę z doskoku, z ograniczonymi funduszami, więc nie ma tego dużo:



I jeszcze nadrobienie warsiawskich klimatów. ;-)

Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Lou

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #130 dnia: So, 25 Maj 2019, 18:31:25 »
Pawelek, o-ja-cie! :O A zawsze w Biedronce omijam dział z książkami, bo jest tam straszny rozpiździel. Jutro robię objazdówkę w poszukiwaniu.

Edit:
Kupiłam :D
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Maj 2019, 14:11:33 wysłana przez Lou »
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Pawelek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #131 dnia: So, 25 Maj 2019, 20:53:42 »
Każdy użytkownik forum czytający Culbarda użytkownikiem szczególnie cennym :) Gratulacje.
Zbiorek Culbarda nawet, nawet. Czuć klimat horrorów z lat '90, zakończenia w stylu "Sweet dreams BUAHAHAHA" typowe chyba dla Lovecrafta. Jednak bardziej sugestywne są moim zdaniem adaptacje Gou Tanabe. Trzeba by było przeczytać adaptacje tej samej historii np. W górach szaleństwa (ostatnio wyszła u nas druga część od Gou Tanabe), żeby mieć konkretniejsze porównanie. Z zaciekawieniem czekam na Lovecrafta w wykonaniu Alberto Breccia od NSC.
Ten Lovecraft jest gdzieś jeszcze dostępny? Dwa tygodnie temu, był jeszcze do kupienia i w empiku i w swiecieksiązki, a teraz nigdzie go nie mogę znaleźć. :(
Ja kupiłem na amazonie, jest jeszcze dostępny i trochę tańszy niż u naszych pośredników ;)
https://www.amazon.de/gp/product/1910593567/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s01?ie=UTF8&psc=1

Pawelek, o-ja-cie! :O A zawsze w Biedronce omijam dział z książkami, bo jest tam straszny rozpiździel. Jutro robię objazdówkę w poszukiwaniu.
Ja zawsze zerknę jak przechodzę obok, raz na pół roku coś ciekawego się znajdzie. Na stronie wisi, że oferta do jutra, owocnych poszukiwań ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #132 dnia: So, 25 Maj 2019, 22:09:07 »
"Z zaciekawieniem czekam na Lovecrafta w wykonaniu Alberto Breccia od NSC."

- polecam jeszcze dwa tomy antologii pod redakcją Culbarda-

https://selfmadehero.com/books/the-lovecraft-anthology-volume-1
https://selfmadehero.com/books/the-lovecraft-anthology-volume-2
,, - Eeeeech.''

Offline Pawelek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #133 dnia: Nd, 26 Maj 2019, 15:46:44 »
Okładki kojarzę ale umknęło mi to jakoś. Pewnie w wakacje się zainteresuję tym. Dzięki!

Offline gabor2

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #134 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 21:14:47 »
Co prawda nie zakupy, ale prezenty około komiksowe :)

1. Koszulka od koleżanek z pracy




2. Majtasy od żony