Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391435 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1635 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 00:29:38 »
Ja sie chwalilem jakis czas temu.  ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1636 dnia: Pt, 14 Styczeń 2022, 17:27:18 »
Nieco za krótki komiks ale przyjemny. Zobaczcie jakie piękne robaczywe kolory! :)

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1637 dnia: Pn, 17 Styczeń 2022, 16:47:29 »
Dostawa na szybko. Dwie najważniejsze nowości omniak WW i książka, która wydaje się być ciekawa, jeżeli ktoś byłby ciekawy co w środku, to fotka niżej.



sum41

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1638 dnia: Pn, 17 Styczeń 2022, 20:49:07 »
Gratuluje milo widziec ze sa nadal fani tych oczernianych staroci.

Offline kierpic

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1639 dnia: Nd, 23 Styczeń 2022, 19:27:07 »
Nikt się nie chwali takimi pięknymi kolorowymi rysunkami (a moje przyszły już ponad tydzień temu) to zacznę ;)
Też już mam od jakiegoś czasu i pochwalę się w końcu swoją „zdobyczą”.
Myślę, że udało mi si się nawet uchwycić różnicę między oryginalnymi kolorami a tymi z wydruku. Widoczna jest też różnica w ilości tekstu na kadr.






Offline mgmb

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1640 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 14:49:50 »
Wracając do Antologii, to dziś znalazłem jeszcze paczkę Conradów - koszt taki sam 0 zł, odbiór osobisty w Domu Literatury w Łodzi ew. 12,99 paczkomatem (sam lub z innymi antologiami) ew za 30 zł w pakiecie z Aquaworldem (na życzenie z autografem :))

kontakt Marcin.Balczewski@dom-literatury.pl
2021 Aquaworld 2021 Komiksologos Pandemia 2022 Przygody Stacha i Janka. Skarb Amazonki 2022 Szczyl 1. Wschodnia wieża 2023 Marsz 2023 Przygody Stacha i Janka. Krwawy Lotos

Offline Edgar

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1641 dnia: Pn, 24 Styczeń 2022, 19:13:24 »
Super. Jutro miałem właśnie podjechać po brakującego Moniuszkę (mam nadzieję, że jeszcze jest), więc z przyjemnością przygarnę też Conrada. :)

Offline Arne

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1642 dnia: So, 29 Styczeń 2022, 17:31:23 »

zakupy ze stycznia  :)

Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1643 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 14:47:46 »
Bosman> lubię takie zdjęcia. Dają do zrozumienia ze nie tylko ja mam nierówno pod sufitem.

Offline Megatron

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1644 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 18:39:37 »
W którym to sklepie jest opcja "zaznacz wszystko" ?   ;)

Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1645 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 19:15:17 »
U mnie styczeń skromny i mocno niezależny, ale bardzo fajny :) Holy Sequences + świetny rysunek od R. Spórny. Bazgrolle totalnie + LGdB. Przyszły też jeszcze ze zbiórek, nowy Bler i KDP 64+ Śledzia jako dodatek to amigowej książki, ale tego nie mam jeszcze u siebie.







Holy Sequences to taki trochę niemy komiks, trochę artbook. Niby jest ciągłość, ale momentami dość umowna. Pozycja na pewno nie tak świetna jak dużo nowsze (datami powstania) Pangea Mazut i Epoch Espace), ale można już w niej dostrzec wątki rozwinięte przez Rafała w nowszych dziełach. Rzecz warta zakupu, ale w pierwszej kolejności radziłbym zapoznać się z pozostałymi pozycjami artysty.

Offline Arne

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1646 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 13:23:07 »
W którym to sklepie jest opcja "zaznacz wszystko" ?   ;)
Chciałbym, aby w jakimś sklepie była taka opcja - czasem byłoby łatwiej. Niestety, częśc z tych pozycji ze zdjecia (głównie z górnej jego części) w ogóle nie trafiła ani nie trafi do sklepowej dystrybucji.
« Ostatnia zmiana: Pn, 31 Styczeń 2022, 13:24:57 wysłana przez BosMan »

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1647 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 13:41:44 »
zakupy ze stycznia  :)
Hurtownik ;)
Mnie w kwestii zakupów studzi obecnie głównie brak przestrzeni na przechowywanie. No po prostu skończyła mi się i nic z tym w obecnej sytuacji nie zrobię. Wiosną anektuję pokój po córce, która wyfrunęła z gniazda, ale przy moich zbiorach figurkowych i innych to niewiele zmienia - po prostu część zostanie lepiej wyeksponowana i wróci z piwnicy (gdzie spakowane w kartonach czekają na lepsze warunki). Niestety czasy wyjątkowo nie sprzyjają budowie domu więc pozostaje obecna "paryzantka". No i obiecałem sobie w tym roku bardziej przysiąść do lektury tego wszystkiego. Może pozwoli to też na rewizję zbioru i przewietrzenie - w końcu lata lecą, gust się zmienia i nie wszystko już uznaję na warte miejsc regałowych.
Wracając do tematu - gratuluję brachu!

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1648 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 20:03:36 »
Wiosną anektuję pokój po córce,[...]ale przy moich zbiorach[...]to niewiele zmienia[...]

 :o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Megatron

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1649 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 22:04:51 »
Chciałbym, aby w jakimś sklepie była taka opcja - czasem byłoby łatwiej. Niestety, częśc z tych pozycji ze zdjecia (głównie z górnej jego części) w ogóle nie trafiła ani nie trafi do sklepowej dystrybucji.

Wypatrzyłem tam antologię Lema. Google nie podpowiada, to coś z tych darmowych publikacji dostępnych w ŁDK?