Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391275 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #975 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 12:23:28 »
Dostawa. Fajnie wyszły okładki do DC#1027, na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach. Już prawie całość Faithless, więc na koniec dorzucam 5 z 6.












Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #976 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 15:48:54 »
Dzięki Twoim wrzutom (gratuluję jak zawsze zdobyczy) mam okazję pozostawić moje egzemplarze FAITHLESS nierozfoliowane.  ;) 8)

Offline eferce

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #977 dnia: Cz, 05 Listopad 2020, 12:39:03 »
Zasilenie konta z kilku(nastu?) żródeł.


Sporo z WINY FORUM np. Ralph żeby sprawdzić czy nadam sie na Donżon 2. Również Batmany z działu Sprzedam/Zamienie z aukcji od 1PLN (a miało juz Batmanów w tym roku nie być..)

Listopad to finansowa apokalipsa - czeka mnie jeszcze Egmont: Authority, Szninkiel, nowy/stary Asterix. Timof: Donżon2 i reszta Ralpha, NSC: Tokyo Ghost.
Mam nadzieję, że faktycznie prowident wierzy, że MAM PLAN bo pewnie sie do nich zgłoszę....

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #978 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 10:25:37 »
Zaległości od Timofa


Offline kubisz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #979 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 11:02:31 »

Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #980 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 14:34:47 »
 


Taka dziś paczka mnie odwiedziła. Zakupy z drugiewydanie.pl
Wszystko około 40%taniej ni okładkowa.  Pakowanie bez zarzutu.

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #981 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 23:13:42 »
Takie małe uzupełnienie, bo i zakupy ostatnimi czasy mniejsze. Pewne zdziwienie wywołały u mnie formaty "World of Tanks" Ennisa i "Hard Boiled" Millera - jakoś wydawało mi się, że oba mają standardowy, a tu jeden przyszedł zaskakująco duży, a drugi nieoczekiwanie mały.

« Ostatnia zmiana: Pt, 06 Listopad 2020, 23:15:52 wysłana przez Eguaroc »

Offline hansior

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #982 dnia: So, 07 Listopad 2020, 07:04:14 »
Taka dziś paczka mnie odwiedziła.

Zafascynowany spytam, jak często robisz zakupy?

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #983 dnia: So, 07 Listopad 2020, 11:07:26 »
Takie małe uzupełnienie, bo i zakupy ostatnimi czasy mniejsze. Pewne zdziwienie wywołały u mnie formaty "World of Tanks" Ennisa i "Hard Boiled" Millera - jakoś wydawało mi się, że oba mają standardowy, a tu jeden przyszedł zaskakująco duży, a drugi nieoczekiwanie mały.

Z ciekawości czemu brałeś Torpedo w wyd. od Taurusa a nie zbiorcze od NSC?
Hadr Boiled świetne jest graficznie (szkoda że tak mało u nas Darrowa, Shaolin Cowboy by mi się marzył).
Jeśli czytałeś to daj znać jak te czołgi. Kiedyś zastanawiałem się czy nie kupić ze względu na Ennisa, ale ostatecznie odpuściłem spodziewając się marnej reklamówki.

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #984 dnia: So, 07 Listopad 2020, 11:49:36 »
Miałem już jeden tom, a poza tym jakoś tak bardziej mnie przekonuje, chociaż integral też ładnie się prezentuje. No i cenowo wyszło podobnie - za komplet dałem 121 zł. Mogli tylko pomyśleć i zrobić szersze grzbiety, bo teraz pomiędzy fragmentami tego panoramicznego obrazka robią się straszne szpary.

Czołgi dopiero wczoraj wieczór wyjąłem z paczkomatu, ale mam ochotę niedługo się zabrać, więc jak coś dam znać w temacie Ennisa. Też długo odpuszczałem, ale ostatnio ponadrabiałem kilka albumów tego autora i stwierdziłem, że zaryzykuję.
« Ostatnia zmiana: So, 07 Listopad 2020, 12:19:01 wysłana przez Eguaroc »

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #985 dnia: So, 07 Listopad 2020, 16:10:02 »
Ostatki z października (czytam.pl i sklep Egmontu):







Muszę przy okazji złożyć samokrytykę. Marudziłem w wątku Egmontu na grzbiet Zegara zagłady jak ktoś wrzucił fotkę, a jednak na żywo na półce całkiem mi się podoba.

Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #986 dnia: So, 07 Listopad 2020, 20:48:28 »
Zafascynowany spytam, jak często robisz zakupy?


Hmmm. W sumie trudne pytanie....

Plan którego względnie się trzymam to - raz na miesiąc większe zakupy , korzystając z aktualnie najepszej promocji plus zakupy okazjonalne typu allegro, które czasami przeradzają się w większe zakupy.

teraz wyszedłem z popularne osttnio choroby i postanowiłem sobie zrobić prezent - więc zrobiłem trochę większe zakupy niż zwykle, ale w międzyczasie do schowka wskoczyłlo znów dużo tytułów , bo przecież koniec roku - więc wydawcy szaleją

Offline Murazor

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #987 dnia: Wt, 10 Listopad 2020, 08:39:59 »
Tak zachwalane, więc trzeba spróbować ;)


Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #988 dnia: Śr, 11 Listopad 2020, 16:49:38 »
Powolutku, ale do przodu....Barbarella kusiła tym razem nie tylko kształtami, ale i ceną - czas pokaze, czy da się to po latach czytać :)



Największa frajda? Wszedłem do kiosku po bilet i wyszedłem ze Starłorsami :) Szkoda, że to chyba jedyny tytuł, który wydawany jest w tej formie...
,, - Eeeeech.''

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #989 dnia: Śr, 11 Listopad 2020, 16:53:05 »
Czyżby Barbarella kusiła w Bonito? ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.