Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391384 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Nesumi

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #960 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 20:14:52 »
Ja ma do dyspozycji c z t e r y  p ó ł k i, na których rotacyjne lądują rzeczy, z którymi aktualnie chcę obcować. Reszta wegetuje gdzieś po kartonach.

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #961 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 20:49:30 »
Nesumi
To już wysyłam SMS o treści "Pomagam" :D

Nesumi

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #962 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 21:16:38 »
Wiesz, Pawle, to tak trochę z wyboru tak mam. A, zapomniałem! Mam jeszcze przestrzeń pod komodą na rzeczy z biblioteki.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #963 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 06:13:30 »
Jak czytam o wolnym miejscu na półce czy regale, to aż mi sie płakać chce....to były czasy.

Komiksy z drugiej połowy miesiąca- i jedna z kupionych książek, album "Concrete Siberia" wydawnictwa Zupagrafika. Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, polecam- są jeszcze egzemplarze w bonito. Znakomite zdjęcia, zwłaszcza Norylska.



Odnoszę ostatnio wrażenie, że nieprzeczytanych komiksów starczy mi do końca życia, zresztą długo już raczej nie pociągnę.... Im bardziej reorganizuję układ domu, tym bardziej to wrażenie się nasila.
« Ostatnia zmiana: Cz, 29 Październik 2020, 06:15:06 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #964 dnia: Pt, 30 Październik 2020, 08:03:07 »
Wiesz, Pawle, to tak trochę z wyboru tak mam. A, zapomniałem! Mam jeszcze przestrzeń pod komodą na rzeczy z biblioteki.
Takie podśmiechujki sobie robię, po części też sam z siebie. Bo na dziesięciu regałach, z czego dwóch podwójnych i jednym potrójnym, już się totalnie zakorkowałem.

Offline PawelC

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #965 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 19:21:27 »
Kolejne grubaski w ostatnim czasie. Co ja się nagimnastykowałem żeby poupychać je na półkach, chyba z godzinę dziś żaglowałem komiksami, ale w sumie sam jestem zaskoczony jak dużo można jeszcze zdziałać po tym jak skończyło się miejsce :).


Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #966 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 19:28:55 »
Październik 2020 – raport z biblioteczki

Cienko, cieniutko tym razem; zaledwie sześćdziesiąt procent zakupów wrześniowych :D Czyli pięćdziesiąt dziewięć woluminów, w tym tylko jeden komiks, jedenaście pozycji naukowych, jedna powieść historyczna/ obyczajowa, reszta to fantastyka różnego rodzaju – i SF, i fantasy, i realizm magiczny (dużo tego ostatniego).

WIĘCEJ:
https://seczytam.blogspot.com/2020/11/pazdziernik-2020-raport-z-biblioteczki.html


Offline rekinn

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #967 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 19:45:49 »
Pawle, Ty naprawdę to przerabiasz w jeden miesiąc? :o

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #968 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 19:48:01 »
rekinn cicho, bo jeszcze zniechęcisz Pawła do wrzucania tutaj fotek. A tak to zawsze się można pocieszać, że ktoś kupuje więcej od nas ;)

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #969 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 20:09:49 »
Pawle, Ty naprawdę to przerabiasz w jeden miesiąc? :o
A skąd, robię zapasy na ciężkie czasy :D Zauważyłem ostatnio, że coraz trudniej kupić niektóre tytuły SF/fantasy sprzed dekady i więcej - pewnie lewicowe ideolo wszechobecne we współczesnej fantastyce składnia do wyszukiwania staroci. To bierę póki jest :D Niestety, z paroma tytułami się zgapiłem i dziś są nie do dostania, albo za kosmiczną kasę. Np. M. D. Russell "Wróbel", chrześcijańskie SF o misjonarzu nawracającym obcych, książki pobiblioteczne w stanie rozsypującym się - ceny od 90 zł wzwyż.

Takoż w górę idą ceny za tę serię literatury latynoamerykańskiej, a jeszcze niedawno chodziły po 1,99, teraz w dobrym stanie, zależnie od tytułu, od 8 do 22 zł.

Niedługo zwolnię z zakupami, bo na dziś moja lista staroci "muszę to mieć" ma 46 pozycji.

Offline NuoLab

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #970 dnia: Nd, 01 Listopad 2020, 22:22:08 »
To prawda z tym ubożeniem oferty starych wydawnictw. Tak przykładowo jakiś czas temu kupiłem sobie oprawione Fantastyki z lat 80 - pałętało się ich po allegro pełno w cenach 20-30 zł za rocznik. Teraz jak już w ogóle się takie trafią to kosztują około 10 razy tyle.

Offline rekinn

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #971 dnia: Pn, 02 Listopad 2020, 12:46:50 »
Pochwal się Paweł kiedy zdjęciami swojej kolekcji, czy to komiksów czy to książek. Aż jestem ciekaw ile tego jest u Ciebie. :D

Offline JakubM

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #972 dnia: Pn, 02 Listopad 2020, 15:48:47 »
Pochwal się Paweł kiedy zdjęciami swojej kolekcji, czy to komiksów czy to książek. Aż jestem ciekaw ile tego jest u Ciebie. :D

Pewnie pracuje w bibliotece. ;-)

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #973 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 16:51:45 »
Mała zapowiedź na szybko



Offline Global

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #974 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 19:31:42 »
Świetny ten artgerm. Jest na mojej liście zakupów.