Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 398368 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #600 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 12:33:40 »
Gildia dostarczyła  8) :

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #601 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 18:56:02 »
Ale tak po prawdzie to już trzeba było dociągnąć do tego tomu 16-tego. Głupio tak jeden tom później dobierać. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #602 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 19:37:53 »
Oj to nie tak. Wprawdzie kompletu wciąż nie posiadam, ale kolejne stoją od dawna na regale. Ot - sukcesywna wymiana soft na hard. Tych kilka było od pewnego czasu na Gildii niedostępne, a że pojawił się dodruk to wreszcie uzupełniłem na twardo. 😎

Edit: z softów został jeden Egont na miękko z podpisem Rosińskiego i dwa pierwsze z nakładu KAW od których zaczęło się hobby na poważnie prawie 40 lat temu... 😉
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Maj 2020, 19:40:35 wysłana przez Gazza »

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #603 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 21:02:51 »
To w takim razie nie czuję się winny faktu, że dałem się zmylić - sam w życiu nie wymieniłbym starych na nowe, bo to byłoby jak wyprzedaż wspomnień. A na to zbytni sentymentalista ze mnie.  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Łukasz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #604 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 23:15:34 »


Najnowsza paczka od NSC. 8 ostatni tom Odrodzenia - bardzo dobre zakończenie tej serii oraz 4 tom Deadly Class, jak do tej pory, to w moich oczach najlepsza odsłona tej serii, działo się dużo, trup ścielił się gęsto.

https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline MarcusSz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #605 dnia: Wt, 19 Maj 2020, 14:18:11 »
Centrum Komiksu chce wykończyć mój portfel - dzisiejsza szybka wizyta, okazała się być jednak "ciężka"  ;) (a chwilowo nie kupiłem "Skarbka" który też już był)


Offline rzodkiew

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #606 dnia: Wt, 19 Maj 2020, 17:27:25 »
W maju pieniądze przepieprzyłem tak:

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #607 dnia: Wt, 19 Maj 2020, 18:33:02 »
W maju pieniądze przepieprzyłem tak:

Zainwestowałeś :)

Nie spodziewałbym się, że we Włoszech mają tyle serii w zeszytach (zdjęcie oczywiście nie moje). Strażnicy Galaktyki w nawet znośnej cenie (3 euro), Wolverine za 6 euro to chyba jakiś grubszy albo podwójny numer:


Offline marcing

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #608 dnia: Wt, 19 Maj 2020, 19:46:52 »
Enbook + Gildia :)


Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #609 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 20:42:39 »
       

Orwell kupiony jako podbudowa pod komiks biograficzny :) ,,Na dnie..." okazało się świetnym zakupem. Jeżeli komus podobały się "Zaklęte rewiry" Worcella albo "Wspólny pokój" Uniłowskiego, to i ta książka powinna mu przypaść do gustu.

Theroux - skoro spodobał mi się "Ostatni pociąg do zona verde", teraz zobaczę jak opisuje USA...jak na razie zupełnie mnie ten tom nie zaciekawił.

No i uzupełnianie luk...mimo słabszych momentów w KA16 jakoś musiałem kupić następny tom ;D.
 Wreszcie mam znów na półce "Creatures", a ze względu na niewesoły nastrój - na receptę przepisałem sobie Iznoguda. Może to herezja, ale tak, jak nigdy nie byłem zagorzałym wielbicielem Asteriksa, tak od momentu przeczytania chyba w  Swiecie Komiksu pierwszego komiksu przygody Iznoguda bardzo sobie cenię. Szkoda, że nie poznałem ich w dzieciństwie. Świetnie, że wreszcie ukazał się ten tom zbiorczy 8)
,, - Eeeeech.''

Offline Kielo

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #610 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:08:30 »
Bardzo ciekawy jestem co powiesz na temat Legend Mrocznego Rycerza. Ja bylem tak rozczarowany, ze po przeczytaniu wyladowalo na kupce "na sprzedaz". Tak poza tym to swietne zakupy  ;D

Online Martin Eden

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #611 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:19:36 »
Głębokie Południe. Dla mnie niestety dobry tylko miejscami, kiedy autor pozwala mówić autochtonom, jak w przypadku weterana z Wietnamu, lub kiedy doszukuje się natury cech kształtujących literaturę Południa.

Fajny manewr z tym Orwellem - ja złapąłem się na tym, że w sumie nie znam nic innego poza tymi jego dwiema najbardziej znanymi powieściami, i efektem tego też planuję się zapoznać. Ale u mnie to już będzie PO lekturze biografii :)

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #612 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 12:10:09 »
Ech, tak to jest, jak wymyśli się sobie jakąś fanaberię, z "ciekawości" wejdzie na allegro i "akurat" trafi się jakiś egzemplarz w niezłym stanie... Tak więc wygląda na to, że właśnie uzupełniłem sobie kolekcję Maxa o 560-stronicową ramotę. Zobaczymy jak to przetrawię.

Za to z okładki super. W sumie zawsze chciałem mieć w kolekcji jakiegoś Essentiala...


Juby

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #613 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 12:19:45 »
Bardzo ciekawy jestem co powiesz na temat Legend Mrocznego Rycerza. Ja bylem tak rozczarowany, ze po przeczytaniu wyladowalo na kupce "na sprzedaz". Tak poza tym to swietne zakupy  ;D

Przeczytałem w tym tygodniu i bardzo mi się podobało. Moją recenzję znajdziesz na BatCave:
http://www.batcave.com.pl/komiksy-polska-2015/legendy-mrocznego-rycerza-tim-sale/#1

Offline eferce

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #614 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 13:21:24 »
Zgodze się z recenzją, że faktycznie warto sięgność po ten zbiór, kiedy dobrze już zapoznało się twórczościa Sale'a i chce się wiecej. Ja przeczytalem go na końcu czyli po "trylogi" z Loebem i po "Nawiedzonym" i mialem sprora frajde z ilustracji.
Obawiam sie jednak że, gdybym przeskoczył na te ilustracje z Breyfogla albo czegokolwiek z N52/Rebirth to stanowilby dla mnie "wyzwanie" ;)
Natomiast dla kogoś, kto szuka scenariuszy to jak to w kazdym zbiorze, oceny od 2 do 5, czyli można ale nie trzeba.