Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391268 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pawelek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #60 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 13:03:24 »
Rork kupiony w outlecie Liderii na Allegro - 2 sztuki ktoś na magazynie znalazł :) Pedrosa w outlecie TaniejKsiążki.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #61 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 13:22:00 »
Lajk za Buffy. Każdego roku na MFK planuję kupić omnibusy, ale zawsze wychodzi tak, że są dostępne tylko wybrane tomy, najczęściej w sporym rozstrzale :(

Te dwa tpb też są w zasadzie  ,,rozstrzelone" ;) - kupiłem w osiedlowym lumpeksie , dla zapoznania się się z postacią. A omnibusy widziałęm w ofercie Multiversum ostatnio, i to chyba tanio.

Edytoriał  -
Faktycznie niedrogo mają - https://multiversum.pl/q/?keywords=buffy

« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Marzec 2019, 13:23:59 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Online donT

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #62 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 18:34:46 »
Bo też staram się upolować ten pierwszy tom Rorka ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
Ewentualnie czy w niedalekiej przyszłości są szanse na dodruk ?
Odpowiedz na to pytanie jest rownie nieprzewidywalna, jak wydawnictwo odpowiedzialne za ten tytul.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline wonap

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 19:02:20 »
Zdobycze lutowe, różne wydawnictwa i różne formaty:



Baśnie bardzo dobry wybór

Offline robbirob

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 20:43:17 »
@OokamiG
Fajny, zbiorczy baśniowy zakup.

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 21:48:29 »
@OokamiG
Fajny, zbiorczy baśniowy zakup.
Dzięki, ale uchylę rąbka tajemnicy to był podarek od przyjaciela, dlatego też nie narzekam że część jest w deluxe a reszta w zwykłych. :) Mam nadzieję, że to co najważniejsze czyli historia w środku się obroni :).

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #66 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 22:46:43 »
" Mam nadzieję, że to co najważniejsze czyli historia w środku się obroni :) "
- to na wszelki wypadek nie czytaj tomu trzynastego, bez niego lektura pozostawia naprawdę niezłe wrażenie ;)
A i tak najbardziej zazdroszczę pierwszej lektury ,,Vision" Kinga.
,, - Eeeeech.''

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #67 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 22:53:24 »
Lektura Visona już za mną, takiego "móżgotrzepa", w pozytywnym znaczeniu, dawno nie czytałem. Ten niepokój budowany przez Kinga znakomicie jest wprowadzany, że coś zdarzy się już na kolejnej stronie. Rysunki tylko to podkreślają. Bardzo dobra lektura. Tym bardziej  szkoda,że Batman tego samego autora nie jest nawet w połowie tak dobry.

Łukasz

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #68 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 23:03:00 »
Za to Mister Miracle jest również jeśli nie bardziej genialny niż Vision. Bardzo czekam jak ten tytuł wyda Egmont. Rysunki Mitcha Gerardsa są w tej serii genialne.

Offline No153

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 11:42:06 »
Lektura Visona już za mną, takiego "móżgotrzepa", w pozytywnym znaczeniu, dawno nie czytałem. Ten niepokój budowany przez Kinga znakomicie jest wprowadzany, że coś zdarzy się już na kolejnej stronie. Rysunki tylko to podkreślają. Bardzo dobra lektura. Tym bardziej  szkoda,że Batman tego samego autora nie jest nawet w połowie tak dobry.
Podzielam powyższą opinię i superbohaterów w takim wydaniu chcę więcej - gdzie jeszcze mogę ich znaleźć w przyziemnych sytuacjach, szarym zwykłym życiu, mierzących się z problemami rodzicielskimi i małżeńskimi?

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 12:40:31 »
@No153-
Matt Murdock mierzy sie z licznymi problemami związanymi z pracą i domem, ma też kłopoty z żoną i narzeczonymi...także chyba Daredevil byłby dobry ;)
Jest  też trochę tzw.codzienności w Supermanie Tomasiego, o ile cię Kent nie odrzuca.

Ogólnie rzecz biorąc- nie, nie znajdziesz drugiego Visiona Kinga, jeśli o to chodzi ;)
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 12:47:12 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #71 dnia: So, 16 Marzec 2019, 00:10:49 »
Pierwszy zakup, którym chyba warto się pochwalić toteż debiutancki post w dziale:

« Ostatnia zmiana: So, 16 Marzec 2019, 01:18:43 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline wonap

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #72 dnia: So, 16 Marzec 2019, 00:41:29 »
nie zasnę jak się nie dowiem co kupił;)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 09:43:56 »
Szykuje się zdecydowanie owocny czas premier filmów na Blu-Ray i wejścia na ekrany kin na całym świecie wielu adaptacji Uniwersów komiksowych i fantastycznych. Marzec pod tym względem już okazał się dobrym miesiącem, lecz kwiecień i kolejne kilkadziesiąt dni to będzie rażąco ekstatyczny okres! Dlatego większe plany komiksowe, z czym wiąże się wydanie dość znacznej ilości pieniędzy - gdybym chciał wszystko zrealizować z tego co zawiera się w ramach mojej listy - przekładam do realizacji na kilkanaście dni przed Avengers: Endgame; koniecznie muszę przeczytać Infinity Wars i samą Nieskończoność J. Hickmana i wiele, wiele innych pozycji. Skoro na razie przeważa u mnie skupienie się na przeznaczeniu konkretnej sumki ,,polskich złotych" na seanse kinowe, gadżety kinowe i zakup jakichś pudełkowych gier na Ps4, to pozwoliłem sobie jedynie na:



1) "DC Odrodzenie: Superman, tom 2 - Pierwsze próby Superboya" - cykl zaczęty od tomu 2; powód: konieczność ujrzenia w pierwszej kolejności numeru, w którym Jon w sprowokowany sposób oczywiście, mierzy się z Damianem, synem Batmana.
2) "Marvel NOW!: Wolverine. Trzy miesiące do śmierci, tom 2" - szkoda, że krótka, ale na polskim rynku wydawniczym jedna z najlepszych mini-serii komiksowych o Wolverinie!

Offline K.Leszcz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #74 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 19:15:00 »
A oto moje zakupy.

https://www.instagram.com/p/BvCqW8slmEg/

Powiem tak: Warto mieć te przerysowane wersje pierwszych ksiąg "Tytusa". Jak dla mnie to jest bardzo ciekawe porównywanie tychże wersji z oryginalnymi. No i fajnie pokazują, jak ewoluuje kreska Papcia.

Co do "Dawida i Sandy'ego", to na razie nie wiem, co o nim myśleć, bo ten tomik przeczytałem z kilka sekund. I akcja nawet się nie zaczęła. Rysunki Lutczyna fajne, choć ten goryl mógł być lepszy.