Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #375 dnia: Wt, 21 Styczeń 2020, 23:27:02 »
Nowy rok, nowe zakupy


Offline gashu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #376 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 17:29:54 »
Trochę nowości z Atomu:
 


Początki runów Spurriera, Zdarskiego oraz Spencera odpowiednio w: JC:H, D oraz S.
+ Hellboy na dokładkę.  8)

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #377 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 12:42:27 »
Polskie okładki DC Comics wjechały. Będzie od kogo wrysy zgarniać.



Jak widać są dwie bonusowe karty Marsjańskiego Łowcy. Pamiętam, że na forum ktoś kiedyś tego szukał - mogę oddać je komuś na najbliższej komiksowej imprezie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Antari

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #378 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 19:23:47 »
Dzięki uprzejmości Kielo i Gazzy, Sue dołączyła do swojej koleżanki :D Jeszcze raz dzięki panowie, jedna z moich ulubionych prac Artgerma.


Offline Darth_Simon

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #379 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 20:07:46 »
Polskie okładki DC Comics wjechały. Będzie od kogo wrysy zgarniać.



Jak widać są dwie bonusowe karty Marsjańskiego Łowcy. Pamiętam, że na forum ktoś kiedyś tego szukał - mogę oddać je komuś na najbliższej komiksowej imprezie.

Można wiedzieć kiedy zamawiałeś ?

Bo ja w październiku z płatnością przy odbiorze i mimo że Batman tom 9 teoretycznie dostępny to o wysyłce ani widu ani słychu.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #380 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 20:22:33 »
Mini up












Offline donT

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #381 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 21:06:29 »
Szybko ten Toppi trafil w Twoje rece, zwazywszy na fakt, ze oficjalnie ukazal sie dopiero wczoraj. Ja na swojego czekam, bo lokalny comic shop nie dostal ani jednego egzemplarza i dopiero na moja prosbe zamowil mi kopie. Czekam niecierpliwie i zazdroszcze, ze juz masz.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #382 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 21:21:51 »
Z preorderów czasem przychodzą nawet na kilka tygodni przed oficjalną premierą. Mnie to akurat jakoś specjalnie nie podnieca, bo swoje i tak odleży na kupce wstydu ;)

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #383 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 11:02:31 »
Chętnie zobaczyłbym takie zbiorcze wydanie DB w PL. Po 2-3 tomy w jednym i trochę większy format i jestem kupiony.

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #384 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 14:49:10 »
Wczoraj dotarł do mnie z Multiversum "Doc Frankenstein" - komiks rozpoczęty przez braci Wachowskich w latach 2004-2007 (6 zeszytów z lewej strony), a dokończony przez siostry Wachowskie w roku 2019. Nareszcie, po 12 latach!!! Nigdy nie czekałem tak długo na dokończenie serii komiksowej. I nigdy wcześniej nie miałem amerykańskiego komiksu w powiększonym HC, bo nienawidzę tego formatu i nie wiem gdzie go na półce postawić.



To jedna z najbardziej porąbanych komiksowych historii, jakie czytałem. Mamy tu oczywiście Frankensteina (w wersji, którą potem zerżnął Morrison w "Seven Soldiers"), mamy potwora yeti, amerykańskiego wilkołaka, ptaka dodo, Dicka Cheney, watykańskie lotnictwo wojenne, wróżkę fairy pamiętającą dzieciństwo Jezusa, a do tego plugawą, obrazoburczą wersję Starego i Nowego Testamentu. Tego się nie da odzobaczyć :)
 


Mamy też brakujące okładki dwóch ostatnich zeszytów, które nigdy się nie ukazały, bo zamiast nich Wachowskie wydały od razu całość w formacie cegły. No trudno.



Jest też dęty wstęp, w którym Lana opowiada jak stała się Laną. Można go sobie odpuścić i spokojnie delektować się radosnymi komiksowymi głupotami, których siostry Wachowskie na szczęście nie spaprały dopisaną po latach końcówką. Całość narysował Steve Skroce.

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #385 dnia: So, 01 Luty 2020, 17:31:23 »
Miesiąc książkowo dość dobry, komiksowo slaby (przybyło tylko cztery). Tu więcej (z porcją rytualnego narzekania na księgarnie i wydawnictwa):
https://seczytam.blogspot.com/2020/02/styczen-2020-raport-z-biblioteczki.html


Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #386 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 10:18:34 »
Mała urodzinowa wrzutka od ukochanej  ;)

Offline Alfman

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #387 dnia: Pn, 03 Luty 2020, 20:31:14 »
Takie coś, między innymi, przyszło  :)


Offline rzodkiew

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #388 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 15:08:04 »
początek roku wygląda u mnie tak:


Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #389 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 15:31:46 »
Komiksowa środa!  8)