Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391583 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koora

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1875 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 10:12:54 »
Ja też czekam na cały pakiet. Pewnie pojedyncze komiksy poszły pierwszym rzutem. Tak przynajmniej założyłem i cierpliwie czekam :) Chociaż już bym poczytał, szczególnie Blasta!

Offline PB94

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1876 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 11:30:59 »
Chyba najbardziej oczekiwana przesyłka w tym roku dotarła


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1877 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 18:03:22 »
Ja też czekam na cały pakiet. Pewnie pojedyncze komiksy poszły pierwszym rzutem. Tak przynajmniej założyłem i cierpliwie czekam :) Chociaż już bym poczytał, szczególnie Blasta!

Też tak myślę. Choć to słabe zagranie. Nasze zamówienia całych pakietów na pewno są wcześniejsze niż tych pojedynczych komiksów. Z zasady jak są preordery to wysyłki idą w kolejności zamówień a nie "łatwości" wysyłki.

Offline Alfman

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1878 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 21:23:19 »
Ja też czekam na cały pakiet. Pewnie pojedyncze komiksy poszły pierwszym rzutem. Tak przynajmniej założyłem i cierpliwie czekam :) Chociaż już bym poczytał, szczególnie Blasta!

Raczej nie. U mnie pakiet od poniedziałku w domu  ;)

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1879 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 22:43:01 »
@Alfman  - no to pewnie dlatego, że jesteś na "A" ;)

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1880 dnia: Śr, 16 Listopad 2022, 10:08:07 »
Trochę nowości zbiorczych. Eightball przekładany wreszcie jest - przegapiłem bardzo ładne wydanie 2 tomowe deluxe, więc lepsze te niż żadne, a na deluxe poczekam. Fajny dodatek ze środka to mała 15 stronicowa książeczka. Air ponoć bardzo dobra rzecz, która dostała wznowienie, fani się upominali.





Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1881 dnia: Pt, 18 Listopad 2022, 10:27:26 »



9i 10 regał billa do kolekcji

Offline Kadet

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1882 dnia: So, 19 Listopad 2022, 19:03:04 »
Obecna sytuacja ekonomiczna i polityczna nakazywałaby powstrzymać się od większych wydatków...
...no i kurs dolara niekorzystny...
...a pieniądze to lepiej oszczędzać na komiksy, bo ceny rosną i dużo ciekawych rzeczy wychodzi...
...i długo trzeba było czekać na wysyłkę...
...przeboje z UPS, Urzędem Celnym i VAT-em były też...
...a teraz trzeba się męczyć z oprawą...

A, tam. Było warto :)

Spoiler: PokażUkryj

Robiony dla mnie na zamówienie, ołówek pociągnięty tuszem.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline burberry

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1883 dnia: Pn, 21 Listopad 2022, 10:49:46 »
Kilka ostatnich komiksów:


Offline LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1884 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 17:39:29 »
Nowy miesiąc, nowe nabytki  8) Jeszcze kilka paczek czeka na zaległe tytuły, ale ich kolej przyjdzie w grudniowym poście.

Komiksy. KG rozbiła u mnie bank, fajna promka i mega tytuły. Na jednym zdjęciu moje top wydawnictwa 2022 i kilka topowych tytułów. Na forum bez echa ale 'Powrót Pszczołojada' to bardzo dobra i poruszająca lektura, 'Piękna', '7 Żywotów Krogulca', 'Ion Mud', 'Rio' - dla mnie wyborne pozycje. Wow to był naprawdę świetny miesiąc.

4ty 'Donżon' zatrzymał mi wysyłkę 3go Topping i 'Ostatniego Spojrzenia', może to lepiej bo trzeba zostawić trochę dobra na grudzień.



Manga. Akira, Berserk, Eden, Dorohedoro z oczekiwanych do tego bardzo dobre otwarcie z DDDDD.


Offline Guru_Komiksu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1885 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 13:07:00 »
Moje skromne ostatnie zakupy

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1886 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 23:48:29 »
Magnes spoko, choć kolory gorzej oddane w stosunku do okładki (ciemniejsze). Pomysłowa tylna okładka.




Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1887 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 21:05:54 »
Tak w sumie autoironicznie w kontekście szczerej chęci do oszczędzania, jak i ograniczania zakupoho... pasji  ::):



Ale rabaty takie, że grzechem byłoby nie skorzystać.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline 79ers

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1888 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 21:12:41 »
Widzę , że fan Napoleon V  ;D. Od nich mam głównie Ospreye - szkoda, że odpuścili tę linię wydawniczą.

sum41

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1889 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 21:16:07 »
Wow super pozycje, widze fana wojen napoleonskich, kiedys tez w tym mocno siedzialem a ile sie nagralem w Kozakow i Kozakow 2. Brat nawet moda robil na ta gre. Obecnie od ponad roku tworzy makiete bitwy pod Borodino a raczej jej wycinek slynej reduty.