Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391647 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1785 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 23:31:30 »
Brzmi prawie jak syndrom sztokholmski  ;D

Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1786 dnia: Cz, 07 Lipiec 2022, 00:18:49 »
Panowie i panie. Polecam szczery rachunek sumienia "Do czego realnie wrócę". A miejsce się znajdzie samo ;)

Rada dobra, tylko kiedy znaleźć czas na sprzedawanie/wysyłanie tego wszystkiego. Jak się nie robi tego na bieżąco to jest ciężko. Sam mam teraz chyba ze 4 kartony komiksów do sprzedania + jakieś luźne i jeszcze bym trochę dorzucił do tego. A jak brakuje czasu na czytanie to nawet nie myślę o wyprzedaży.

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1787 dnia: Cz, 07 Lipiec 2022, 00:36:51 »
Zacznij od kilku i co jakiś czas wrzucaj. Przygotowanie oferty na lokalnie to 5 minut łacznie z fotką. Jak masz blisko paczkomat, to też moment. Sam kompletnie nie mam czasu na nic, ale od stycznia sprzedałem jakieś 100 komiksów. Da się.

Offline amsterdream

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1788 dnia: Cz, 07 Lipiec 2022, 11:21:15 »
Rada dobra, tylko kiedy znaleźć czas na sprzedawanie/wysyłanie tego wszystkiego. Jak się nie robi tego na bieżąco to jest ciężko. Sam mam teraz chyba ze 4 kartony komiksów do sprzedania + jakieś luźne i jeszcze bym trochę dorzucił do tego. A jak brakuje czasu na czytanie to nawet nie myślę o wyprzedaży.

Mnie sprzedanie około 2 tysięcy komiksów zajęło kilka lat. Ale jak już nabrałem wprawy to potrafiłem wystawić 100 komiksów w godzinę. Teraz już lecę na bieżąco - kupuje, czytam i jeśli wiem, że do danego komiksu na pewno nie wrócę, to od razu leci na allegro. Tylko w tym tygodniu poszło City Hunter 1 tw. (kiedyś kupię na miękko jak już wyjdzie całość), Miecz Nieśmiertelnego 1 (jednak samuraje to nie moja bajka) i Odrodzenie Duvala - fajne czytadło, ale na pewno nigdy ponownie bym tego nie przeczytał. Jeszcze jakby rysunki były jakieś dobre to może bym zostawił, ale są do bólu przeciętne. A co do kwestii chęci wracania do tego co się sprzedało, to u mnie tego zjawiska nie ma, na palcach jednej ręki mogę przytoczyć takie przypadki.

Offline Hobgoblin

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1789 dnia: Cz, 07 Lipiec 2022, 15:07:32 »
Mnie sprzedanie około 2 tysięcy komiksów zajęło kilka lat. Ale jak już nabrałem wprawy to potrafiłem wystawić 100 komiksów w godzinę.

100 na godzinę? Chyba 10?

A w ogóle nie miałeś jakiś zapytań o działalność gospodarczą jak miałeś przez 2 lata wystawione (zakładam) kilkaset komiksów na raz?

Offline amsterdream

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1790 dnia: Cz, 07 Lipiec 2022, 15:23:59 »
Na allegro masz szablony, tylko podmieniasz zdjęcie, produkt i tytuł. W minutę spokojnie można dwie aukcje wystawić.

Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1791 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 00:16:47 »
Zamówienie ze SmakuLiter (trochę na przetestowanie, trochę bo nie chciało mi się szukać innego sklepu; pakowanie super aż się zdziwiłem, szkoda tylko że Inpost to aż 16 czy 17 zł). Manga z psem wzięta, bo pełno osób tu wrzucało, tak bym nawet nie wiedział, że coś takiego wyszło ;)
Chyba pierwszy raz komiksy dla dzieciaków wygrały w zamówieniu z "moimi" (8-7), choć z ich pewnie też będę czerpał przyjemność jak będę im czytał ;)





Trochę kosmiczno-westernowych zaległości wziętych z ChodnikaLiterackiego przy okazji promocji wysyłkowej + Relax, który udało się w Empiku zdobyć z rabatem przy drugim podejściu :)



Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1792 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 11:43:41 »
Takie tam drobnostki ostatnie :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1793 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 11:49:17 »
Co to jest ta Legenda o Lucky Luke'u?

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1794 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 12:55:50 »
To jest taka publikacja fanowska, informator dla czytelników i kolekcjonerów, wydanie uzupełnione, pociągnięte od 2002 do 2022. Opracował Marek Misiora. Są okładki albumów, gadżety, zabawki, kalendaria, zestawienia.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1795 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 12:59:32 »
Można to gdzieś kupić?

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1796 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 13:12:19 »
Chyba tylko przez bezpośredni kontakt z autorem -> zobacz prywatną wiadomość.

Offline PabloWu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1797 dnia: So, 23 Lipiec 2022, 11:19:08 »
Najnowsze zakupy, moje pierwsze i napewno nie ostatnie komiksy od Lost In Time, trafiają póki co idealnie z rozrywkowymi, świetnie zrealizowanymi i wydanymi frankofonami w mój gust ( Taurusie, ucz się od świeżaków jak powinno się wydawać tego typu komiksy) . Eden kupuję z rozpędu a Miecz Nieśmiertelnego bo lubię takie klimaty, zobaczymy czy podejdzie. A reszta  była na tyle intrygująca że po prostu musiałem to mieć ,pozdro ✌️.


Offline LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1798 dnia: So, 23 Lipiec 2022, 11:58:08 »
Wesol z nowościami od LiT zainspirował mnie do wrzucenia dotychczasowych lipcowych zakupów.

Z przeczytanych i godnych polecenia:

1) 'Węgiel i Krzem' - absolutny top pozycji przeczytanych w tym roku! Intrygująca historia, poruszająca wiele aktualnych i kontrowersyjnych tematów.

2) 'Republika Czaszki' - czysta morska przygoda, trzymająca w napięciu ze wspaniałymi rysunkami. Od lat zawodowo jestem związany z morzem, więc może przez sentyment ale polecam z czystym sercem, wszystkim spragnionym pirackich klimatów.


Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1799 dnia: Nd, 24 Lipiec 2022, 19:14:21 »
Zachęcony wrzutką @PJP w innym temacie zamówiłem komplet Henryka Kaydana (chciałem już kiedyś, ale wtedy brakowało którejś z części) + dodatkowe rzeczy. Na razie tylko przekartkowałem i postęp graficzny jest duży od pierwszych numerów do aktualnych czy tej Kociej planety. Początek wygląda jakby rysował to Jim Lee, ale z połamanymi palcami :) Obecne prace są naprawdę w porządku, swoje dodaje też dobrze wykorzystany kolor. Jak przeczytam to coś tam postaram się skrobnąć odnośnie treści.