Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 400276 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1770 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 16:49:48 »
Dla forumowych kolegow bede wiozl do lodzi dwie sztuki. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online LukCook

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1771 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 08:08:07 »
Czerwiec w obiektywie  ;)


Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1772 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 23:40:02 »
Czerwcowe zakupy to tym razem 30 komiksów. Trochę nowości (Powrót do Edenu oraz Węgiel i Krzem nie zawiodły i raczej na pewno znajdą się w moim tegorocznym TOP20, bardzo pozytywnie zaskoczyły też lektury Alcazar, RIP 1 oraz najnowszego Locke & Key), trochę starszych tytułów (Severed, 47 Roninów czy Żyda Fagina miałem od dawna na liście do kupienia i teraz się to wreszcie stało). Do tego jeszcze bardzo cieszy mnie, że upolowałem w super cenie 3 białe kruki wydane przez Kulturę Gniewu: Bez komentarza (od dawna tego szukałem), Kościsko i Łauma, dałem za nie razem niecałe 88zł, a są to nówki sztuki, nieczytane.



Jesteśmy już w połowie roku, więc podliczyłem sobie, że w 2022r. kupiłem na razie 193 komiksy.

Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1773 dnia: So, 02 Lipiec 2022, 00:36:37 »
Dość długo nic nie zamawiałem, bo nie miałem ostatnio nawet czasu poszukać, gdzie się teraz opłaca robić zakupy (na chodnikuliterackim strasznie dużo braków), więc jak zobaczyłem, że na Gildii są już Niewidzialni to wpadło spontaniczne zamówienie:



Do tego nowy Krakers akurat też dziś przyszedł i wcześniej trochę kolejna książka o Amidze. Mimo, że zawiera jak przejrzałem głównie (albo i w 100%; ale byłem tego świadom zamawiając) przedruki z Pixela to fajnie jest to mieć w jednym miejscu i jest dobrym uzupełnieniem "Historii Amigi Pixel po pixelu"



I druga część zamówienia z Róbmydobrze sprzed jakiegoś miesiąca, którą też dopiero dziś rozpakowałem:




Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1774 dnia: Nd, 03 Lipiec 2022, 23:04:08 »
Czerwiec 2022 – raport z biblioteczki

Przybyło dwadzieścia siedem – pięć komiksów, cztery książki naukowe, dwie powieści historyczne i szesnaście razy fantastyka, w tym dziewięć x Polska, 1 x Rosja (lub Ukraina), 1 x Niemcy, 5 x Anglosasi.

WIĘCEJ:
https://seczytam.blogspot.com/2022/07/czerwiec-2022-raport-z-biblioteczki.html


Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1775 dnia: Wt, 05 Lipiec 2022, 11:17:23 »
Dla forumowych kolegow bede wiozl do lodzi dwie sztuki. ;)

Z drewnem do lasu ?:)

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1776 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 09:59:50 »
Wiesz jak to teraz jest, ceny surowcow szaleja, a i z dostepnoscia bywa roznie.  : ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1777 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 12:51:26 »
Patrząc na cenę tego tomiszcza to wydaje mi się ze to ten kto kupuje jest szaleńcem. Najgorsze jest to ze wiem jak to się u mnie skończy … ;)

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1778 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 13:20:27 »
No wlasnie ja sie zastanawiam czy to sie wyprzeda zaraz, czy bedzie zalegac latami. W momencie gdy ja odbieralem towar tydzien temu, w siedzibie wydawcy, to widzialem, ze mieli jeszcze 200 sztuk.
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1779 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 13:48:59 »
Gdyby to się szybko sprzedało to byłaby w mojej subiektywnej opinii bardzo zła wiadomość, która by oznaczała, że na naszym rynku można wcisnąć ludziom wszystko za dowolną cenę. Ten format i ta cena jest absurdalna całkowicie.

Offline Sirius

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1780 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 20:07:42 »
Hej,
co prawda to nie mój pierwszy post na forum, więc trochę późno na przywitanie ale od dawna już zbierałem się żeby wrzucić zdjęcia kolekcji i zawsze jakoś nie wychodziło. Dalej nie do końca wyszło, bo nadal nie mam wszystkiego w jednym miejscu, część serii jeszcze niekompletna, no i oczywiście podstawowy problem- cały czas brak miejsca żeby wszystko ładnie i zgodnie z planem porozstawiać. Jednak wraz z ostatnim zamówieniem kolekcja według moich szacunków dobiła do 400 sztuk, więc wrzucam przynajmniej najnowsze zamówienie i część kolekcji w tle:


(Zakupy z ostatniej promocji na taniej książce)
« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Lipiec 2022, 20:14:29 wysłana przez Sirius »

Offline Rodrigues

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1781 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 22:17:05 »
no i oczywiście podstawowy problem- cały czas brak miejsca żeby wszystko ładnie i zgodnie z planem porozstawiać.

Hehe, kto by się tym przejmował ;D. Ja tam uwielbiam swój artystyczny nieład na półkach ;). Zacne zakupy, a w tle widzę też ciekawe tytuły  ;) :)

Online OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1782 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 22:29:40 »
Ja już nie szukam miejsca na komiksy, tylko szukam komiksów, które zmieszczą się w te skrawki miejsca, które pozostały.

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1783 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 22:39:10 »
Panowie i panie. Polecam szczery rachunek sumienia "Do czego realnie wrócę". A miejsce się znajdzie samo ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1784 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 23:24:21 »
Panowie i panie. Polecam szczery rachunek sumienia "Do czego realnie wrócę". A miejsce się znajdzie samo ;)

U mnie jest taki problem, że zawsze jak zrobię taki rachunek sumienia i coś sprzedam to potem właśnie do tego mam największą chęć wrócić ;)