Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1590 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 10:30:33 »
zacne zakupy 8)
Gazza, czemu nie wziąłeś jeszcz kolejnego tomu Jeremiaha do kompletu?
Wezmę z zapowiedzianym #23. Portfel nie guma ;)

"Karabin w wodzie" spokojnie w top 10 najlepszych komiksów jakie czytałem.
Zatem muszę jak najszybciej przeczytać. Tak czy inaczej - kocham tą serię od pierwszego kontaktu, który miałem przy okazji wydania 2 tomów przez Amber. Serial z św.p. Perrym choć nie porywał również ma stałe miejsce w moim sercu i pamięci.

Offline Arne

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1591 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 10:37:44 »
Skoro czytałeś wcześniejsze tomy Amberu to "Karabin w wodzie" masz już zaliczony ;D
Amber wydał już ten tom z tytułem "Noc na bagnach".

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1592 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 10:43:26 »
O szlag! Gdybym wiedział wcześniej to bym nie dublował. Sprytny ten Elemental.

Oczywiście - żarcik! ;)

Offline Arne

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1593 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 10:53:53 »
Sprytny ten Elemental.

I nawet okładkę zmienili na inną, żeby nie podpadalo.😁

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1594 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 11:28:08 »
Przyszedł czas na podsumowanie listopadowych zakupów. Po spokojnych dwóch ostatnich miesiącach (14 komiksów we wrześniu i 12 w październiku) teraz do kolekcji doszły aż 32 tytuły. Wreszcie pojawiły się niezłe promocje - głównie 45% od NSC, ale też np. dorwałem trzy tomy Mrocznej otchłani za niecałe 100zł, Harleen za 28zł, Star Treka za 17zł albo Sapiens za 35zł. Do tego kilka sztuk z Allegro oraz kilka frankofonów z Taniej Książki z około 46% rabatem (ależ to Uwodzenie jest pięknie wydane, niektóre wydawnictwa komiksowe mogłyby się uczyć od Centrum Architektury).


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1595 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 19:18:21 »
"Karabin w wodzie" spokojnie w top 10 najlepszych komiksów jakie czytałem.

To ja też muszę się wziąć i nadrobić 1 czy 2 wcześniejsze tomy, żeby do Karabinu... dojść. Rysunkowo widziałem, że jest nieźle. Ale tak jak na początku każdy Jeremiah to był mój pierwszy przeczytany komiks z danej dostawy, to ostatnio trochę mnie męczył (szczególnie w którymś jednym tomie Jeremiah się zachowywał zupełnie nieprawdopodobnie, jak kompletny idiota) i dlatego też mam małe zaległości w czytaniu serii.

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1596 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 14:48:55 »
Ostatnia dostawa komiksów w tym roku. Kilka zaległości, jakieś nowości i prezenty pod choinkę.

Offline gashu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1597 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 19:34:39 »
Tymczasem u mnie:



"X-Tinction Agenda" to staroć, ale przypadkiem dostał się na spód stosu uwiecznionego na zdjęciu, a nie chciało mi się tego już przewalać :)

Offline perek82

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1598 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 17:58:00 »
Damn!!
Ostatni kwartał. W sumie dopiero jak ustawiłem to zobaczyłem ile makulatury przybyło. Trochę z gildii trochę z NSC, trochę z olx i allegro. Jeden z Amazona😀

Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1599 dnia: Cz, 16 Grudzień 2021, 18:25:18 »
i prezenty pod choinkę.

W którym kraju/mieście już prezenty dawali? ;)

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1600 dnia: Pt, 17 Grudzień 2021, 07:56:41 »
Nieprecyzyjnie się wyraziłem - to towar na prezenty, które już za tydzień trafią do wybrańców ;)

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1601 dnia: Nd, 19 Grudzień 2021, 22:04:40 »
Domyślam się, że wybrańcy to współmieszkańcy i ostatecznie komiksy "wrócą" do Ciebie :)
Dobra strategia, też ją nieraz stosuję ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1602 dnia: Cz, 23 Grudzień 2021, 12:04:25 »
Jedna z ostatnich dostaw w tym roku, a tylu dobrych rzeczy jeszcze brakuje, klęska urodzaju :P


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1603 dnia: Cz, 23 Grudzień 2021, 16:32:13 »
Ale ta Trawa jest tragicznie wydana (grubość, kiedyś ktoś wrzucał porównanie z oryginalnym wydaniem). Kupić w końcu kupię, bo powszechnie jest chwalona, ale za to wydanie wydawcy należałaby się bura.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1604 dnia: Cz, 23 Grudzień 2021, 16:35:09 »
Ale ta Trawa jest tragicznie wydana (grubość, kiedyś ktoś wrzucał porównanie z oryginalnym wydaniem). Kupić w końcu kupię, bo powszechnie jest chwalona, ale za to wydanie wydawcy należałaby się bura.

Taa, już samo przekartkowanie daje pojęcie o tym jak niewygodnie się to będzie czytało. Nie mówiąc o tym ile miejsca zajmie na półce, zupełnie niepotrzebnie aż tyle.