Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391646 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline marcing

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1545 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 22:35:17 »
Mała kumulacja z ATOM Comics + kilka przesyłek z różnych stron.





Mój największy jak dotąd jednorazowy zakup komiksów z Image, głównie rzeczy z letniej promocji



Red Room x 3



Komiks "Tales of a Grown-Up Nothing" miał być pierwotnie zwykłym one-shotem, ostatecznie został przesunięty o kilka miesięcy i wydany jako darmowy FCBD. Jakoś na dniach/tygodniach ma wyjść zbiorcze wydanie komiksów z Fungirl (Silver Sprocket) i to jest jeden z tytułów na jakie najbardziej czekam w tym roku.


Hyena Hell - Demons


E.S. Glenn - Unsmooth #2


Conor Stechschulte - Generous Bosom 1-4. Tytuł, który intrygował mnie od dawna, ale dopiero przy niedawnej premierze części 4 wydawca (Breakdown Press) wznowił od dawna niedostępną część 1.



Christoph Mueller - Nincompoop #1 i The Mighty Millborough. Drugi komiks w formacie A3.



676 Apparitions of Killofer


Jim Rugg - Supermag. Wydany kilka lat temu zbiór rysunków i krótkich historii, część scenariuszy napisał Brian Maruca.


Jordan Barry-Browne - Cosmic Slop 1 i 2









Ben Passmore - Dagloayhole 1-3





I cztery minikomiksy z serii Ley Lines - Mimi Chrzanowski, Tommi Parish, Eric Kostiuk Wiliams, Breandan Leach


Offline adamarluk

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1546 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 22:51:03 »
Prawdziwe cudeńka, zazdro.

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1547 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 22:57:45 »
super wrzutka  :o

Offline marcing

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1548 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 23:19:13 »
Sporo fajnych rzeczy można znaleźć jak się pogrzebie trochę na instagramie czy w sklepach specjalizujących się w mniejszych wydawnictwach i self-publishingu. Niestety ściąganie tego do Polski to z roku na rok coraz droższa zabawa :(

Offline raurer

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1549 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 23:47:52 »
Wow, absolutnie genialna wrzuta. Zawsze gdy pokazujesz swoje zakupy, to moja wishlista się niepokojąco rozrasta ;)  Generous Bosom brałeś bezpośrednio od wydawcy?
Zazdroszczę chęci użerania się z tymi przesyłkami od małych wydawców. Trudności z dostępnością często mnie powstrzymują od zamawiania takich publikacji, a jednocześnie liczę, że ktoś większy się za to weźmie. Nie rozumiem, czemu np. Sunday Schrauwena (nawiązuję, bo pamiętam, że kiedyś już wstawiłeś je na forum) wydawane jest przez mikroskopijnego wydawcę, a nie bierze się za to fanta czy inne l'association.

Offline marcing

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1550 dnia: Wt, 19 Październik 2021, 00:24:57 »
Tak, bezpośrednio. Część ich tytułów jest dostępna np. na Bookdepository, ale żadnej części Generous Bosom nigdy tam nie widziałem.
Przesyłki to faktycznie ciężki temat - po każdej większej akcji zakupowej zwykle na kilka miesięcy odechciewa mi się kolejnych. Teraz też mówię sobie, że już tego wystarczy, ale pewnie za jakiś czas znowu coś mi wpadnie w oko ;)

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1551 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 14:41:33 »
Nigdy nie mów nigdy. Batwoman omnibus wyszedł :) Noirtober z wrysem od Grzegorza Pawlaka




Offline PawelC

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1552 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 19:50:29 »
Dawno nic nie wrzucałem, ale dziś akurat miałem telefon pod ręką podczas odpakowywania.

Ten Deathstrone to faktycznie kolos, w realu robi jeszcze większe wrażenie niż na tej fotce.


Offline roble

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1553 dnia: So, 23 Październik 2021, 11:07:09 »

wreszcie znalazłem czas by nacieszyć się Thorgalem od L.  :)



skusiłem się też na nowego Krakersa i wilqa vol2..   :)


Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1554 dnia: So, 23 Październik 2021, 14:18:02 »
Jak przeczytasz to podziel się opinią o Arbuzie. ;D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline qprime

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1555 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 13:37:21 »
Ha! Skoro już opłaciłem Amazon prime to warto skorzystać z darmowej przesyłki. Taki test zakupów bo jeszcze nie korzystałem z tego sklepu. Zamówione w czwartek a dziś odebrałem. Zapakowane bez folii, tylko w karton, dotarło bez uszkodzeń :)

Prosta historia, bardzo ładnie zilustrowana. Bez dymków. Będzie prezentem dla dzieciaka :)


Offline Kadet

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1556 dnia: So, 30 Październik 2021, 19:25:06 »
Prosta historia, bardzo ładnie zilustrowana. Bez dymków. Będzie prezentem dla dzieciaka :)

O, nie wiedziałem, że to niemy komiks.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1557 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 19:20:06 »
Październikowe zakupy:


Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1558 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 12:39:42 »
Po miesiącu dojechały, wrys Czaplarski



Offline kenji

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #1559 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 12:47:01 »
Oto skutki picia wódki... w sumie to piwa.
Zawsze wtedy łatwiej podejmuje decyzje o zakupie.
Przynajmniej mocno nadgoniłem zaległości