Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391444 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #105 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2019, 12:10:40 »
Ale to nie będzie obiektywne :)

                                      Część już znam, i  kupiłem to wydanie właśnie dlatego, że culbardowskie adaptacje prozy Lovecrafta uważam za jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze- a tu mam cztery tomy w jednym zbiorczym.
I dlatego zresztą wykazałem się taką determinacją: mimo początkowej wtopy z empikiem[ zamówiony egzemplarz wskutek słabego pakowania miał częściowo oddartą okładkę] stwierdziłęm , że zaryzykuję w ŚwiecieKsiążki. Pakowanie tak samo beznadziejne, ale miałem więcej szczęścia.
Jak dla mnie zakup miesiąca bez dwóch zdań....no chyba , że trafię jeszcze jakieś cymesy niespodziewanie :)
,, - Eeeeech.''

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #106 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:36:03 »
No i znowu ja.

Część zakupów z ostatniego czasu...oprócz komiksów na jednym ze zdjęć widać 2 fajne modele pojazdów DragonBallMechaCollection, teraz żałuję, że nie kupiłem ich na Pyrkonie więcej, są nieźle pomyślane- jak to goście z Bandai potrafią ;)







Tradycyjnie przepraszam za tradycyjnie tragiczne zdjęcia.

Na dodatek hosting je powykręcał.

PS- Nadmieniam, że w rankingu zakupów wysoko plasuje się ,,Odrodzony jako galareta", tom 1, ze względu na ujmujący tytuł. Treść pewnie będzie straszna, ale musiałem mieć cuś takiego na półce  :) :D  :')
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Maj 2019, 21:39:57 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline jotkwadrat

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #107 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:46:08 »
PS- Nadmieniam, że w rankingu zakupów wysoko plasuje się ,,Odrodzony jako galareta", tom 1, ze względu na ujmujący tytuł. Treść pewnie będzie straszna, ale musiałem mieć cuś takiego na półce  :) :D  :')

Początkowo miało być chyba "Odrodzony jako glut" - to dopiero sztos  ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #108 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:57:54 »
Jotkwadrat- masz stuprocentową rację  ;D 8) Instant classic.

Aha, dostałem do zakupu tej mangi plakacik?podkładkę? takie tam. Niestety, tytuł nie jest na plakaciku moim zdaniem wystarczająco wyeksponowany.  ;)
,, - Eeeeech.''

Offline jotkwadrat

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #109 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 22:37:25 »

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #110 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 00:32:50 »
LordDisneyland fajny zestaw zakupowy majowy. Dużo dobra, fajnie ze uwzględniłeś panią Arphe, dla mnie jeden z jaśniejszych punktów nowego kanonu. 

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #111 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 00:57:45 »
Racja.
Dla mnie Aphra to udany powrót do sprawdzonych patentów kina nowej przygody, jak na razie obok "Vadera" mocny punkt SW w komiksie.
Mała poprawka, to kwietniowy zestaw...nad majowym już pracuję .
,, - Eeeeech.''

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #112 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 18:20:46 »
Dziwny zestaw ale co tam :D

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #113 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 20:01:47 »
Zakupy z ostatnich dwóch miesięcy. Trochę nowości i nadrabiania zaległości. Pod koniec miesiąca dostanę zeszyty z Atomu, to też może wrzucę.

Offline Kielo

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #114 dnia: So, 11 Maj 2019, 11:43:42 »
Nowe nabytki zakupowe:





















































Offline Recoil

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #115 dnia: So, 11 Maj 2019, 20:13:32 »
U mnie podsumowanie kwietnia wygląda następująco - misz masz jak co miesiąc, chociaż, odczuwalnie mniejszy niż 1,2 czy 3 miesiące temu ;)


Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #116 dnia: So, 11 Maj 2019, 22:54:21 »
Ech, Kielu, Kielu...stary dziad, a jakieś starłorsy kupuje. Dzieciom byś oddał lepiej albo co....



A tak przy okazji- wspominałem, że mam córkę? Dziecko lubi SW :D



Recoil- udany pakiecik, upolowałeś Parkera na wtórnym, czy wreszcie dodrukowali? Ech, to jest komiks.
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #117 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:13:01 »
Ja tak trochę OT, ale jakoś tak zebrało mi się na melancholię wieczorową porą: patrząc na okładkę "True Believers #1" wierzyć mi się nie chce, że połowa ekipy już nie żyje...  :(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kielo

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #118 dnia: Nd, 12 Maj 2019, 17:23:15 »
Ech, Kielu, Kielu...stary dziad, a jakieś starłorsy kupuje. Dzieciom byś oddał lepiej albo co....

Zaraz, zaraz... kto powiedzial, ze nie oddaje? 😄 Asterixy i sporo innych poszlo dla mlodszego pokolenia 😉

A tak przy okazji- wspominałem, że mam córkę? Dziecko lubi SW 😀

Ha! Ja mam dwie wiec wygrywam 🤣

Ja tak trochę OT, ale jakoś tak zebrało mi się na melancholię wieczorową porą: patrząc na okładkę "True Believers #1" wierzyć mi się nie chce, że połowa ekipy już nie żyje...  :(

No niestety. Dave Prowse tez juz "na ostatnich nogach". Zycie...

Offline donT

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #119 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 22:12:45 »
Nowosci z dwoch ostatnich miesiecy.


You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.