Autor Wątek: MLeKrSkr - kolekcja  (Przeczytany 1354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MLeKrSkr

  • Gość
MLeKrSkr - kolekcja
« dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 19:24:20 »
Nowe konto, to i nowy temat o kolekcji być musi :)

Dzisiaj odebrałem ostatnie lipcowe zamówienie, więc cyknąłem zbiorczą fotę moich mangowych półeczek (i nie tylko). Widzę, że pomału muszę pomyśleć o dodatkowym regale :/










Offline Alexandrus888

Odp: MLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 31 Lipiec 2022, 13:51:46 »
Ślicznie wygląda ta kolekcja twardziny mangowej :D moją jest bardziej poszatkowana między półki :(

MLeKrSkr

  • Gość
Odp: MLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 17 Sierpień 2022, 16:53:51 »
Dotarło kilka tytułów, półeczki zagospodarowane na kolejny rok, więc na razie jest spokój. Jednak będzie trzeba pomyśleć o kolejnym regale, bo robi się ciasno :/ Komiksów "niemangowych" nie zamieszczam, bo większość i tak pójdzie na sprzedaż (tylko Star Treki sobie zostawię).






Offline Rodrigues

Odp: MLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 17 Sierpień 2022, 18:00:40 »
Elegancko ;). Czytałeś już może te nowelki z Evangeliona?

MLeKrSkr

  • Gość
Odp: MLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 17 Sierpień 2022, 18:54:27 »
Elegancko ;). Czytałeś już może te nowelki z Evangeliona?

Dzięks :) Nie, jeszcze nie czytałem. Najpierw poszła oryginalna manga, teraz jadę z anime i tymi nowymi kinówkami. Dopiero potem pójdą nowelki, bo to znowu jest wersja "co by było gdyby". Podobno strasznie słabe, jednak lubię Evę i chciałem ich doświadczyć na własnej skórze :)

Offline jotkwadrat

Odp: MLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 17 Sierpień 2022, 19:38:42 »
A jak byś ocenił Inuyashę? Dobre to? Bo w sumie Ranma 1/2 mi się podoba, pierwsze tomy Syrenich opowieści i Rumik World też, ale trochę odstrasza mnie długość tej serii.

MLeKrSkr

  • Gość
Odp: MLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 13:49:33 »
Z Inusiem i Ranmą mam ten problem, że czyta się to strasznie szybko. Dlatego też dawkuję sobie po 3-4 tomy na jednym dłuższym posiedzeniu. InuYashę przeczytałem do tej pory 3 tomy i bardzo mi się podobało. Jeżeli wszystkie inne mangi pani Rumiko Takahashi przypadły Ci do gustu, to i ten tytuł z pewnością polubisz. Ranma to bardziej komedia, ale InuYasha również ma masę humorystycznych momentów. Jednak w moim odczuciu tytuł jest przeznaczony dla trochę starszego odbiorcy, bo są tam demony i tym podobne maszkary. No i wygląd tych stworzeń jest niekiedy dość obleśny :P Ranma to 20 tomów, InuYasha 30 tomów. Czy uda mi się zebrać wszystko? Nie wiem, ale chcę spróbować. Odpuściłem wszystko inne i teraz skupiam się tylko na mangach. Ja od pani Takahashi biorę wszystko co wydadzą, bo moim zdaniem warto. Najbardziej jednak czekam na zapowiedzianą już mangę "Urusei Yatsura" :D