Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

Midar - kolekcja

<< < (10/24) > >>

Szekak:

--- Cytat: Itachi w Nd, 24 Listopad 2019, 18:37:51 ---Fajna inicjatywa CK, nawet bardzo fajna. Ja do Śledzia nie mam szczęścia. W przyszłym roku będę musiał nadrobić i uzyskać wrys do kolekcji. Kusi przyjechać dla Kowalskiego, ale niestety kawał drogi człowiek ma.

Willem'a z chęcią zobaczyłbym w Polsce kolejny raz, uwielbiam gościa, uwielbiam.

--- Koniec cytatu ---
To żeby ci zmniejszyć wyrzuty sumienia z powodu nieobecności to podzielę się info jakie dostałem od Midara gdy ostatnio spotkałem go (znów!) w CK - Kowalski będzie się wrysowywał tylko do Bloodborne'a.

Co do Willema pełna zgoda - ja uczęszczam na festiwale dopiero od tego roku więc też mam nadzieję, że się u nas jeszcze pojawi, choć jego Miesz nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia jak na większości.

freshmaker:
to info o kowalskim to pewne jest? on unika imprez komiksowych od kilku lat.

Midar:

--- Cytat: freshmaker w Pn, 25 Listopad 2019, 10:00:42 ---to info o kowalskim to pewne jest? on unik a imprez komiksowych od kilku lat.

--- Koniec cytatu ---
Ludzie z CK potwierdzali dwukrotnie telefonicznie. Powiedzieli też, że będzie rysował wyłącznie w Bloodborne. Inne komiksy i kartki/notesy odpadają. Na ile to zadziała, zobaczymy.

freshmaker:
ok dzięki. chyba faktycznie mocno zraził się do fandomu komiksowego w polsce.

Midar:
Taki sobie popełniłem regał na komiksy. Jeszcze dojdą szklane drzwi i prawdopodobnie podświetlenie LED. Niestety, część regału za szafą. Druga bieda, że weszła tak jedna trzecia kolekcji.













Jeszcze pewną ilość udaje mi się trzymać w domu:





Poniżej Lucky Luke, Kajko i Kokosz, Kajtek i KoKo w kosmosie.







Teraz zwolniło mi się dużo regałów w schowku i zamierzam tam wyeksponować większość z tego, co zostało (kolekcje, miękki Marvel i DC, nieintegrale, starsze oraz polskie). Jak się z tym uporam, to wrzucę.



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej