Autor Wątek: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy  (Przeczytany 22676 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 08:59:17 »
Patrząc na całokształt jak dla mnie Pedrosa królem wrysów z tej imprezy. Ten wyżej z koniem miażdży.

Online Teli

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 09:26:39 »
Coś w tym jest :) Ludzie chodzili z otwartymi komiksami Pedrosy niczym z świętą księgą po terenie całego festiwalu dumnie prezentując wrysy mistrza, modląc się przy tym by ktoś ich nie szturchnął i żeby komiks przypadkiem się nie zamknął :D
Ok... malunki są imponujące ale suszenie ich było naprawdę przykre o ile ktoś nie miał gdzie zostawić komiksu do wyschnięcia. Ja na szczęście (choć zależy jak na to patrzeć) podszedłem do niego z szkicownikiem, a tam dawał wrys ołówkiem więc problem mokrej farby odpadł.

Offline cookie

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 09:52:47 »
Witam,
Pozdrawiam wszystkich spotkanych, na samym festiwalu, jak i oczywiście, w kolejce:) Na wstępie jeszcze raz bardzo serdeczne podziękowania dla kolegów @Nocny i Midar (mam nadzieję że dobrze rozszyfrowałem nicki z forum...:) za pomoc w zdobyciu upragnionego przez moją żonę wrysu GR!
Przechodząc do rzeczy - kilka naszych zdobyczy:






























ramirez82

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 10:11:11 »


Jak widzę tak wykorzystane blanki, to aż się ma ochotę zacząć je kolekcjonować  :'(

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #64 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 11:06:22 »
Boro, piekne wrysy, a jaka ilosc! Zeby tyle zdobyc, musialbym byc w kilku miejscach naraz. Sklonowales sie, czy co? Zazdroszcze pieknych wrysow Kasprzaka, ale rowniez niemczyk i Strychowskiej ( mnie udalo sie od nich zdobyc tylko autografy). Milo sie bylo spotkac, do zobaczenia na kolejnej imprezie!
Boro ma taką zdolności.  Znika na 10 minut, a potem się pojawia z 4 rysunkami 😀

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 11:10:03 »
Cookie, super wrysy, a Thorgal jeden z najlepszych.

Offline cookie

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 11:29:20 »
Cookie, super wrysy, a Thorgal jeden z najlepszych.
W trakcie rysowania przyszła ekipa filmowa, która robi dokument o Rosińskim, więc sam do siebie mówił, że przed kamerą się musi postarać:)

Offline muaddib

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 13:07:38 »
Ok... malunki są imponujące ale suszenie ich było naprawdę przykre o ile ktoś nie miał gdzie zostawić komiksu do wyschnięcia. Ja na szczęście (choć zależy jak na to patrzeć) podszedłem do niego z szkicownikiem, a tam dawał wrys ołówkiem więc problem mokrej farby odpadł.
Nie wiem czy niektórzy nie przesadzali z tym suszeniem - rozmawiałem z Pedrosom o tym, że szłyszałem, że jego rysunki schną nawet kilka godzin. Zaprzeczył i powiedział, że po 5 minutach powinno być już ok, ale że jak położy grubszą warstwę tuszu to powinno schnąć maks 20 minut. Mój komiks po 10 minutach był już do zamknięcia. Aczkolwiek rozumiem, że Batman mógł być wyjątkowy :D

EDIT: Pierwszy mój wrys dostałem od Prosiaka i jak po nałożeniu warstwy tuszu od razu zamknął komiks to myślałem, że dostanę zawału :) Okazało się, że tusz nie zostawił nawet plamki.
« Ostatnia zmiana: Wt, 01 Październik 2019, 13:09:27 wysłana przez muaddib »

Offline Szekak

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 13:45:04 »
Ja zamknalem swoj po 3-4 godzinach i sie strony lekko skleily. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Hans

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 16:12:29 »
Jak ja Wam zazdroszczę.
Ja w końcu nie mogłem przyjechać bo musiałem w sobotę też  zostać w pracy.
Ale gratuluję wszystkim niesamowitych wrysów - aż mi serce szybciej bije....... super!

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 17:17:31 »
Jak ja Wam zazdroszczę.
Ja w końcu nie mogłem przyjechać bo musiałem w sobotę też  zostać w pracy.
Ale gratuluję wszystkim niesamowitych wrysów - aż mi serce szybciej bije....... super!
Nawet ludzie z Forum pytali, czy będziesz. Nic się nie martw, kolejne imprezy przed Tobą, nadrobisz 😀.

Offline Hans

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 18:22:50 »
Z kolejek już zrezygnowałem, bo o 23 nie było sensu. Miałem nadzieję przyjechać chociaż na sobotę na dzień, ale są rzeczy których nie jesteśmy w stanie pokonać. Damn... ale te Wasze wrysy są zajebiste!
Teraz mocno zastanawiam się na Luccą.

Offline nocny

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #72 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 18:53:01 »
cookie, nie wiedziałem, że jesteś na forum :) Biła od Was taka sympatyczność, że z radością dałem ten numerek ;)
Ile Truściński robił Frankensteina?

Offline cookie

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 19:32:13 »
cookie, nie wiedziałem, że jesteś na forum :) Biła od Was taka sympatyczność, że z radością dałem ten numerek ;)
Ile Truściński robił Frankensteina?
jakieś 45 minut... miałem nr2 (1. się nie zgłosił), więc usiadłem jako pierwszy. Z rysunku jestem super zadowolony!
Jakoś rzeczywiście wcześniej nic nie wrzucałem na forum, tak jakoś wreszcie mnie naszło.

Offline nocny

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #74 dnia: Wt, 01 Październik 2019, 19:41:00 »
A czyli to Tobie tak długo rysował. Obserwowałem na ekranie jak rysuje i płakałem, że kupiłem wersję bez okładki Trusta ;)