Autor Wątek: marcing - kolekcja  (Przeczytany 40229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #120 dnia: Pn, 13 Czerwiec 2022, 22:28:56 »
Myślę, że mogą mieć też jeszcze katalogi z wcześniejszych wystaw :)

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #121 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 15:51:48 »
Życie i wczasy Anny Krztoń w zestawie z oryginalnymi planszami z szorta Konik (2xA4)







I przy okazji kilka starszych rzeczy, których chyba jeszcze nie pokazywałem.

Blank Crimean Crab



który wywołał mała dramę na Złotych Kurczakach



i plansze z komiksu Weź się w garść








Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #122 dnia: Śr, 13 Lipiec 2022, 21:19:16 »
Alicja w Krainie Zavki :)

« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Lipiec 2022, 22:52:58 wysłana przez marcing »

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #123 dnia: Śr, 20 Lipiec 2022, 22:45:03 »
Skumulowana dostawa zamówień z kilku ostatnich miesięcy z Atom Comics. Gdzieś po drodze coś złego stało się z moim planem zmniejszenia w tym roku zakupów komiksowych ;)

Marvel z Penguin Classics. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, przede wszystkim fajny papier (offset), poręczny format, układ stron z dużymi marginesami, bardziej książkowy niż komiksowy. Efektowne oprawy, chociaż trochę obawiam się, że "złocenia" z czasem mogą się mocno poprzecierać. I niestety na okładkach zostają ślady palców.















Katalog wystawy Wallace'a Wooda i drugi tom monografii Basila Wolvertona.



Zestaw albumów Artisan Edition z IDW - TMNT #1, Hellboy in Hell, Fantastic Four, Daredevil Born Again i Silver Surfer. Możliwe, że to efekt oglądania Cartoonist Kayfabe ;)





Mój początkowy zachwyt twórczością Jeffa Lemire'a niestety maleje z każdym kolejnym przeczytanym komiksem, ale główną serię Black Hammer na tyle lubię, że skusiłem się na Library Edition (ale World of BH odpuszczam).



The Collected Toppi #7 i Blacksad 1-3



Gnartoons (James the Stanton), Keeping Two (Jordan Crane), Dog Biscuits (Alex Graham; wydanie z Fantagraphics, wcześniej było wydanie własne autorki).



Ultrasound (Conor Stechschulte - zbiorcze wydanie Generous Bosom), Disciples (Benjamin Marra, David Birkie, Nicholas McCarthy) i kolejny tom z bardzo powoli kompletowanej przeze mnie serii Love & Rockets



Pierwszy tom zbiorczego wydania Ralpha Azhama, The Peanutbutter Sisters (Rumi Hara), Dirty Pictures - książka o historii komiksów undergroundowych.
Ralph Azham w dużo mniejszym formacie niż wydania z Timofa, mimo to wolę wydanie zbiorcze.



-ish (Adam de Souza), Schappi (Anna Haifisch), Clitoris (Rikke Villadsen). Clitoris w większym formacie niż dwa poprzednie komiksy autorki z Fantagraphics, ale tym razem na miękko. -ish to wydanie zbiorcze kilku krótkich komiksów z zinów.









One Eight Hundred Ghosts (Davis Cathcart), Tongues #5 (Anders Nilsen), Education (John Hankiewicz)









Proteus Vex #1 (Michael Carroll, Henry Flint, Jake Lynch), Grip of the Kombinat (Simon Roy, Damon Gentry), City Crime Comics (Teddy Goldenberg)









Jeszcze kilka zeszytówek. Kupione bardziej z ciekawości reprinty z Marvela i DC.



Frankenrocker #2, Hellboy & BPRD Night of the Cyclops, brakujący czwarty rozdział Cursed Pirate Girl.
Hellboya & BPRD zamówiłem licząc na super rysunki i dopiero po przekartkowaniu (jest ok, ale szału nie ma) sprawdziłem, że "Żyjącą śmierć" narysował Varanda, a Vatine był tam scenarzystą. Pamięć niestety zawodna ;)



Red Room Trigger Warnings #3 i #4



Hulk Grand Design Monster Madness



Saga #59 i #60



Bender

  • Gość
Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #124 dnia: Śr, 20 Lipiec 2022, 23:42:51 »
Kozackie zakupy!

Offline Kandor

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 00:03:12 »
Również zamówiłem te trzy komiksy z Penguina. Też zamówiłem z Atomu bo - wyjątkowo - akurat te komiksy były tańsze w preorderze Atomu niż w preorderze Multiversum :-)

Offline freshmaker

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #126 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 00:11:39 »
jak drugi library bh? kupiłem jedynkę i zapał mi trochę opadł.

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #127 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 00:32:10 »
Nie zauważyłem, żeby jakoś istotnie różnił się od pierwszego, ale to wszystko przyszło dzisiaj i akurat BH nie poświęciłem na razie za dużo czasu (rozpakowanie, pobieżne sprawdzenie i zrobienie zdjęcia). A teraz leży na spodzie sterty, więc szybko nie wyciągnę ;) Co konkretnie jest z nim nie tak?

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #128 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 00:33:19 »
Również zamówiłem te trzy komiksy z Penguina. Też zamówiłem z Atomu bo - wyjątkowo - akurat te komiksy były tańsze w preorderze Atomu niż w preorderze Multiversum :-)

Mi akurat zwykle taniej wychodzą preordery w Atomie, ale w sumie niezbyt często to sprawdzam :)

Offline gashu

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #129 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 07:48:20 »
Ten "Hulk Grand Design" to coś, jak wydany w PL album z X-men?

Offline freshmaker

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #130 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 08:02:36 »
konkretnie scenariusze lemiere-a potrafią być nie tak :)

Online xanar

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #131 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 08:35:17 »
Ten "Hulk Grand Design" to coś, jak wydany w PL album z X-men?
Schemat podobny:

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #132 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 10:49:31 »
Ten "Hulk Grand Design" to coś, jak wydany w PL album z X-men?

Tak, to trzeci "Grand Design" po Fantastic Four Toma Scioli i X-Men Piskora. Hulk ma też wyjść pod koniec roku w jednym tomie jako Treasury Edition.

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #133 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 10:56:43 »
konkretnie scenariusze lemiere-a potrafią być nie tak :)

a, ok :)

Czytałem już jakiś czas temu wydanie z Egmontu i ta seria całkiem mi podeszła. Poboczne albumy już mniej, a mocne zmęczenie Lemirem miałem przy Royal City i Gideon Falls.
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Lipiec 2022, 11:04:39 wysłana przez marcing »

Offline marcing

Odp: marcing - kolekcja
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 19 Sierpień 2022, 16:36:49 »
Paczka od Wojtka Zielińskiego :)

Sowiet Zombi z Samouczkiem MO i dodatkami. Wydruk na banerze - nie wiedziałem czego się spodziewać, ale wyszło całkiem fajnie.









Krótki komiks ("Deszcz") inspirowany opisem burzy z Pana Tadeusza i drugi krótki komiks o papierosach.
Deszcz wydrukowany częściowo na papierze, częściowo na przezroczystej folii.











Oryginalne plansze z Pipera



I dwie zamówione ilustracje - pierwsza na blanku Żbika



druga - ilustracja do powieści "Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?" Philipa K. Dicka (format A3+)

« Ostatnia zmiana: Pt, 19 Sierpień 2022, 16:43:17 wysłana przez marcing »