Autor Wątek: Lyricstof - kolekcja  (Przeczytany 23154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #30 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 19:19:12 »
No i wróciłem z Rzeszowskich Spotkań z Komiksem. Oto kilka rysografów.

Bardzo ciekawa rozmowa z Nikodemem Cabałą.











Rysograf od autora Walizki pełnej śniegu. Wszyscy brali Julię, a ja zażyczyłem sobie porucznika Webba. 8)



Fajna impreza komiksowa jak zawsze. Spotkanie z autorem Mieszka było online. I jeszcze spotkanie z przedstawicielem Muzeum Komiksu z Krakowa. Tore wydawnictwo, ciekawe rozmowy, bardzo ciekawe. Kupujcie włoskie komiksy, bo warto.  ;) ;D ;)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Online Szekak

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #31 dnia: So, 11 Grudzień 2021, 23:30:38 »
Piękne. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #32 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 00:08:35 »
Piękne. :)
A dziękuję.  ;)
Po pierwsze: ja do Warszawy przyjechałem, a ja się pytam w Rzeszowie.
Gdzie Szekak? - nie ma.  :o
Gdzie Midar? - nie ma.  :o
Gdzie kierpic? - nie ma.  :o
Gdzie Teli? - nie ma.  :o
Gdzie freshmaker? - nie ma.  :o
Gdzie fragga? - nie ma.  :o
Gdzie Chmurny? - nie ma.  :o
Gdzie Remy? - nie ma.  :o
Gdzie KHonczak? - nie ma.  :o
Gdzie misiokles? O jest. Pozdrowienia dla kolegi z forum. Dzięki za fajną rozmowę.  8)

A tak w ogóle naprawdę super impreza. Polecam.  ;D
I na specjalne życzenie jednego z użytkowników FKS, jeszcze raz zdjęcie rysografu Nikodema. Trochę lepsze.



Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Online Midar

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #33 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 00:45:04 »
Prawie bym pojechał. Za późno się zorientowałem i zaangażowałem w co innego (aukcja historycznej broni samurajskiej). Poprawię się😀. Super rysunki.
« Ostatnia zmiana: Nd, 12 Grudzień 2021, 00:47:21 wysłana przez Midar »

Offline freshmaker

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #34 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 11:38:52 »
fajne zbiory! rzeszow jednak dla mnie komunikacyjnie to masakra. raczej na kfk wpadnę jak będzie.

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #35 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 15:52:36 »
Prawie bym pojechał. Za późno się zorientowałem i zaangażowałem w co innego (aukcja historycznej broni samurajskiej). Poprawię się😀. Super rysunki.
O, też fajnie.

fajne zbiory! rzeszow jednak dla mnie komunikacyjnie to masakra. raczej na kfk wpadnę jak będzie.
Dzięki. Znam ten ból. A z tego co zasłyszałem na PSK od pana Trzaskalika to KFK ma się odbyć w ostatnim tygodniu marca. I zdaje się zaprosili już autora Julii na tę imprezę. Także zdobędziecie swoje wrysy.  ;) Pozdro.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Online Midar

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #36 dnia: Nd, 12 Grudzień 2021, 17:37:30 »
O, też fajnie.
Dzięki. Znam ten ból. A z tego co zasłyszałem na PSK od pana Trzaskalika to KFK ma się odbyć w ostatnim tygodniu marca. I zdaje się zaprosili już autora Julii na tę imprezę. Także zdobędziecie swoje wrysy.  ;) Pozdro.
O, super!

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #37 dnia: So, 18 Grudzień 2021, 23:08:20 »
Wczoraj otrzymałem od znajomego taki niecodzienny prezent. Cztery szkicowniki z jego pracami. Ponieważ są w mojej kolekcji pozwolę sobie zaprezentować wybrane rysunki. Wiem, że niektóre z nich były jeszcze obrabiane w programie graficznym, ale raczej kolega ich nie pokazywał.















Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline keram2

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #38 dnia: Nd, 19 Grudzień 2021, 06:39:56 »
Lyricstof, napisz proszę jak można w czasie jednej imprezy uzyskać aż 5 rysunków od jednego autora (Cabała)?
Stałeś nad nim z batem, czy co?
A rysunki oczywiście piękne, gratulacje.
« Ostatnia zmiana: Nd, 19 Grudzień 2021, 06:57:59 wysłana przez keram2 »

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #39 dnia: Nd, 19 Grudzień 2021, 17:01:10 »
To się robi tak.
Przynosi się cały zestaw komiksów Biocosmosis w etui. Wyciąga się przed autorem i prosi o rysograf. Autor  mówi: we wszystkich? Nie, niekoniecznie. Po czym mija 35 minut. I rysografy są gotowe. O miłej rozmowie nie wspominając.  ;)

A jeśli podobały się rysunki znajomego to jeszcze jedna porcja.











Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Online misiokles

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #40 dnia: Nd, 19 Grudzień 2021, 18:41:47 »
Przynosi się cały zestaw komiksów Biocosmosis w etui. Wyciąga się przed autorem i prosi o rysograf. Autor  mówi: we wszystkich? Nie, niekoniecznie. Po czym mija 35 minut. I rysografy są gotowe. O miłej rozmowie nie wspominając.  ;)
Trzeba dodać, że nikt z przybyłych nie miał ze sobą żadnego komiksu Cabały (łącznie ze mną) a na miejscu też nic nie można było kupić, więc cały czas antenowy był dla Lyricstofa :) Ten to w czepku urodzony :)

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 12:41:03 »
Trzeba dodać, że nikt z przybyłych nie miał ze sobą żadnego komiksu Cabały (łącznie ze mną) a na miejscu też nic nie można było kupić, więc cały czas antenowy był dla Lyricstofa :)

Tak było, ale później Nikodem rysował też w szkicownikach i na kartkach. Także warto było czekać.  8)

Dzisiaj dotarła przesyłka z GB z wydawnictwa Afterlight Comics. Pakowane w kartonową kopertę  ::) ale dotarła w całości.  :) Nieźle wydane, ja jestem zadowolony. Do tego trzy printy i zakładka.





Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Death

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 12:44:21 »
4 zeszyty Wydziału w jednym albumie? I jeszcze kartoniki?
My tu w Polsce mamy jakąś bieda wersję. :D

Offline GoNzO

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 13:28:01 »
Skandal! Żądamy wydania zbiorczego Wydziału 7 po polsku!

Offline Lyricstof

Odp: Lyricstof - kolekcja
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 13:34:34 »
4 zeszyty Wydziału w jednym albumie? I jeszcze kartoniki?

Cztery zeszyty, gdyby dali, to by było trochę bez sensu. Rwać sezon? Oczywiście jest cały pierwszy sezon łącznie z zeszytem specjalnym. Także w sumie sześć zeszytów. Jeśli chodzi o printy to były to dodatki/prezenty na Kickstarterze za zdobycie kolejnych progów. Teoretycznie mogłoby ich nie być wcale. Dla mnie bardzo fajny dodatek. Wydrukowane są na takim grubszym, matowym papierze.  8)

My tu w Polsce mamy jakąś bieda wersję. :D
Skandal! Żądamy wydania zbiorczego Wydziału 7 po polsku!

Nasza wersja wydaje się racjonalna. Sprzedaż tej serii opiera się głównie na zeszytach, dostępnych w dużej sieci księgarń. Co ma znaczenie. I pewnie szybko nie będzie takich zbiorczych wersji.   :(
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.