Autor Wątek: Lou - kolekcja  (Przeczytany 9043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 13 Maj 2019, 14:49:46 »
Zdobycze Dnia Darmowego Komiksu w Poznaniu. Najbardziej cieszę się z limitowanej do jednego egzemplarza "Pani od plastyki cz.2" ze specjalną okładką :D Wszystko zdążyłam przeczytać w pociągu, w drodze do domu. "Brom" naprawdę spoko, nie spodziewałam się, że aż tak przypadnie mi do gustu. A z zinów prace Mei, Krztoni i Bozi najlepsze.

Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #16 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 14:57:04 »
Ostatnie dwa tygodnie. Amazon, BD i Biedronka  :) Jestem bardzo zawiedziona albumem Fleming. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Wiem już, że nie sięgnę po inne jej prace.


Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline LordDisneyland

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 20:08:45 »
No popatrz, a mnie się ten tomik podobał. dowcipny, sarkastyczny, bez zbytniego zadęcia....Z tym, że czytałem wydanie Znaku , może istnieją różnice.
A czemu aż takie rozczarowanie?
« Ostatnia zmiana: Nd, 02 Czerwiec 2019, 20:10:39 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 08:46:13 »
LordDisneyland, nie widziałam pytania. Liczyłam na coś w stylu Kate Beaton, a co dostałam? Popłuczyny po niej. Ani to śmieszne, ani przewrotne. Im bliżej końca, to te kolejne strony zlewają się w nijaką kopiuj-wklej całość.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline LordDisneyland

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 10:06:55 »
No to dobrze, że nie znam Beaton i lekturę mogłem dokończyc  w spokoju ducha oraz bez natarczywych  porównań :)
,, - Eeeeech.''

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 05 Wrzesień 2019, 21:10:23 »
Dawno nic tu nie wrzucałam. Zatem mała aktualizacja




Przesyłki od znajomych twórczyń, przypadkowo zdobyty zin i promo w Book Depository.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #21 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 19:22:19 »
MFKiG to zawsze jest dla mnie źródło nowych zinów. Tak też było i tym razem. Dodatkowo nabyta tona brakujących tomów Murcielago oraz trochę zachodnich komiksów. Zakupy zdecydowanie mniejsze niż w latach poprzednich, bo budżet nie pozwalał na szaleństwa (a i tak go przekroczyłam...).


Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline gashu

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 12:00:48 »
Czekam na wrażenia z lektury „Exist: Loner”. Jest polski Johny Mnemonic? ;)

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 19:52:35 »
@gashu, to nieprędko. Ostatnio ziny czekają w długiej kolejce.

Ostatnie nabytki. Curvy to tak naprawdę czysto kolekcjonersko, bo mam wszystkie wcześniej wydane części. Bardzo polecam Grass. Choć jestem oswojona z seksualną przemocą w komiksach - bo takie, w których opisane są kobiece doświadczenia przemocowe często kupuję - to jednak Grass był dla mnie ciężką lekturą.

Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #24 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 16:46:04 »
Dawno nic tu nie wrzucałam. Wszystko przez to, że od października żadnego komiksu nie kupiłam. Dopiero niedawno uruchomiłam kontakty w Azji ;) i załatwiłam takie cuda.

Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 20 Marzec 2020, 16:20:03 »
Niewiele zamawiam to i niewiele przybywa w kolekcji. Ostatnie nowości.



Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #26 dnia: Nd, 12 Lipiec 2020, 15:32:09 »
Niewiele w ostatnich miesiącach nowych tytułów w mojej komiksotece. Polegam głownie na recenzenckich oraz "przyspieszonych" prezentach. Tym razem trochę mang yuri, dziewczyńska propozycja od Marginesów oraz komiks zakupiony pod wpływem posta Bendera (dzięki, naprawdę dobra pozycja).

Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Online adamarluk

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #27 dnia: Nd, 12 Lipiec 2020, 16:22:41 »
"Słuchajcie dziewczyny" dla 15-nastolatki - dobry pomysł?

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 15 Lipiec 2020, 09:05:59 »
Imo tylko jeśli jest niewyedukowana. W przeciwnym razie nic ciekawego z tego komiksu nie wyniesie. Bardziej jest to tytuł skierowany do powiedzmy 11-12 latek.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Lou

Odp: Lou - kolekcja
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 03 Listopad 2020, 12:45:16 »
Komiksy ustąpiły miejsca grom video. Już selekcjonowane zakupy ograniczyłam jeszcze bardziej. Teraz kupuję tylko mangi yuri.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily