Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

Leyek - najsmaczniejsze kąski z kolekcji

(1/22) > >>

Leyek:
Długo wzbraniałem się przed otwarciem tego tematu (głównie z racji faktu, że sam często obserwując Nowe nabytki zakupowe rzadko wchodzę - sam nie wiem czemu - w wątki poszczególnych użytkowników, a potem nadrabiam hurtowo :) )

Planuję tu wrzucać głównie zakupione/zdobyte rysunki, wrysy i inne oryginalne prace + ew. ciekawsze zakupy np. zagranicznych pozycji, bieżące zakupy dalej zamieszczając w odpowiednim wątku.

Zaczynam od świeżego zamówienia od Piotra Nowackiego, a w nim samo dobro - kolekcjonerskie wydanie Skrawek (zawierające też Klopsa 5) + 2 rysunki w formacie A3 + Nieustraszeni Łowcy Strachów 1 z wrysem.

Rysunek 1
Z podrzuconych tematów autor wybrał piratów, ninja, samurajów + motyw jaki wymyśliłem ostatnio podczas zbierania grzybów - ich zmutowane wersje i wyszło takie cudo:

Rysunek 2
Prezent dla młodego na urodziny - Miś Zbyś w kosmosie (pasję do SF trzeba w nowym pokoleniu rozbudzać ;) )

Skrawki - egzemplarz nr 29 (dzięki @marcing za info o tym pakiecie w temacie autora)

Wrys z Nieustraszonych Łowców Strachów:

I całość na jednym zdjęciu:

Ze swojej strony polecam autora, super kontakt, szybka realizacja, świetne zabezpieczenie przesyłki. A jako, że od niedawna jest na forum to kontakt z nim nie stanowi żadnego problemu :)

ukaszm84:
Whoah, co on odwalił na tym rysunku z piratami i ninja, rewelacja.

Leyek:
Widząc jak fajne rysunki robił Ottoich na festiwalach skusiłem się na zamówienie u niego rysunku.
Z miksu tematów jaszczurowo-dinozaurowych, zmutowanych grzybów i samuraja wyszło coś takiego:

Oryginał rysunku Amona z "Kluczu Salomona":

I komplet wydanych pozycji:

z wrysami :)

Jakby ktoś jeszcze nie znał autora to komplet adresów do jego mediów w necie:

Leyek:
Zbiorek komiksów Maćka Pałki z oryginalną planszą (właściwie to połową :) ) + karta w ramach kolekcji gwiazd wydawnictwa Granda (świetny patent dużo lepszy niż jakieś zbędne pocztówki). W tym przypadku plansza w druku baaardzo dużo traci.

Chyba komplet dotychczasowych kart (foto niestety nie moje):

Leyek:
Na co dybie... z autografem i wrysem.

Niestety nie wiedziałem o Wampirach z autografem, żałowałem mocno, że przeszła możliwość zakupu koło nosa. Ten sympatyczny i dość duży wrys (a może szkic, bo to ołówek) trochę mi poprawił humor :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej