Autor Wątek: kubisz - kolekcja  (Przeczytany 32486 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #75 dnia: Pn, 28 Czerwiec 2021, 17:38:08 »

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #76 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 08:14:33 »
Skromny dodatek, ale tak się złożyło, że to komiksy numer 199 i 200 w mojej kolekcji.

Offline donT

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #77 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 11:20:52 »
Wizualna uczta x 2!
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline roble

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #78 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 00:06:37 »
Wizualna uczta x 2!

Potwierdzam, proponuję też nabyć rorka, kurc puszcza wkrótce dodruk. Po przejrzeniu Twoich zakupów to tzw must have.. Prawda donT?.. :)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #79 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 08:18:33 »
Mam "Rorka" ("Raffington Event" też). Co prawda nie czytałem jeszcze, czekam na Tom 2. Ale mam :)

Offline donT

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #80 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 11:23:15 »
Potwierdzam, proponuję też nabyć rorka, kurc puszcza wkrótce dodruk. Po przejrzeniu Twoich zakupów to tzw must have.. Prawda donT?.. :)

Jak najbardziej! 😎
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #81 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 17:54:39 »
Dwa  bardzo przyjemne komiksy od LiT. No i "Blacksad". Państwo pozwolą, udam się teraz na fotel przeczytać pierwszy tom.

Offline GoNzO

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #82 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 19:05:03 »
Dopiero teraz Blacksady kupiłeś? Jeśli jeszcze ich nie czytałeś to zazdroszczę :).

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #83 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 19:38:13 »
Dopiero teraz. No cóż, taki przywilej świeżaka w tym hobby - za takiego wciąż się uważam (2 lata spokojnego kolekcjonowania, 207 komiksów na półkach). Wciąż wiele dobra i bardzo dobra przede mną do nadrobienia.

Online kv

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 24 Sierpień 2021, 22:08:15 »
Ja po 6 latach kolekcjonowania dalej wiem, że nic nie wiem  :o
Zwłaszcza po lekturze tego forum  ;)

Offline death_bird

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #85 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 23:59:20 »
Ja po prawie 9 latach*  od powrotu do nałogu wiem przynajmniej jakie błędy zakupowe poczyniłem.  ;D


*do licha - w grudniu będzie 9 lat od startu WKKM; ależ to leci...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline KubciO

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #86 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 10:17:54 »
U mnie też Bkacksad do tej pory nieobecny. Może w niedalekiej przyszłości się to zmieni ::) Dobrze wiedzieć, że wciąż czekają na człowieka dobre komiksy.

Online kv

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 10:19:04 »
Ja po prawie 9 latach*  od powrotu do nałogu wiem przynajmniej jakie błędy zakupowe poczyniłem.  ;D
To masz o tyle dobrze, że możesz tak to weryfikować  :o
Ja niestety zbierałem komiksy za PRLu, a 6 lat temu zacząłem znowu - ale nijak to można weryfikować, znajomość co było wydawane znikoma o ile nie zerowa.
Chociaż pierwszym założeniem było kupować głównie to co było za PRLu ;). Rzeczywistość zweryfikowała to i kolekcja się rozrosła również o nowe rzeczy, nie tylko tzw. "klasyki".
No ale "portfelowa" i "regałowa" smuta zmusza mnie do zmniejszania zakupów i chyba wrócę znowu do kupowania praktycznie tylko "ramotek"  :(, tudzież zamykania/kończenia serii  :o
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Sierpień 2021, 10:21:48 wysłana przez kv »

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #88 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 08:48:26 »
"portfelowa" i "regałowa" smuta zmusza mnie do zmniejszania zakupów i chyba wrócę znowu do kupowania praktycznie tylko "ramotek"  :(, tudzież zamykania/kończenia serii  :o
Chyba już to gdzieś pisałem... A może nie... W każdym razie do tych dwóch smut musiałem dorzucić jeszcze smutę "czasową", ale na szczęście udało mi się przekonać samego siebie, że i tak nie przeczytam wszystkiego, co bym chciał w życiu przeczytać (no i nie obejrzę wszystkiego, co bym chciał obejrzeć). Że tak ładnie napiszę - udało mi się pogodzić z samym sobą. I od tej pory po prostu dużo staranniej dobieram to, co kupuję. Na te dwieście kilka komiksów żadnego nie mam ochoty sprzedać, a wszystkie które przeczytałem (bo jeszcze jest trochę oczekujących) oceniam co najmniej jako "dobre" (czyli przynajmniej mocne 7/10). Sporo oglądam seriali, mam w ich przypadku wymyślone "sitko" do wyławiania tych naprawdę porządnych i wszystko co obejrzałem mógłbym spokojnie polecać dalej. Przy komiksach też trzeba było sobie narzucić jakieś ograniczenia i np. właściwie w ogóle nie patrzę na superhero (z pewnymi wyjątkami). Czytam recenzje, "polecajki" przede wszystkim tu na forum, i skupiam się na klasykach. I tak nie przeczytam wszystkiego, co bym chciał w życiu przeczytać...

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #89 dnia: Pt, 08 Październik 2021, 18:43:24 »
Ostatnie zakupy komiksowe i okołokomiksowe:


Tak przy okazji - to głównie dwie paczki, z Gildii i Tantisa. Różnica w jakości pakowania - kolosalna. Nie muszę pisać chyba, na korzyść którego sklepu...