Autor Wątek: kubisz - kolekcja  (Przeczytany 31979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #60 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 13:48:37 »
Gratuluję!  8)
KLOSS to niezły omnibus! Korci mnie ale czy to da się czytać współcześnie? Nie mam większego sentymentu do tego tytułu więc pytanie czy warto?  ???

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #61 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:22:21 »
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie ;) Z tym sentymentem różnie bywa. U siebie zauważyłem, że coś, co za młodu czytałem (Thorgal 1-16, Funky Koval 1-2, Ekspedycja 1-4, Yans 1-4), dało mi mnóstwo frajdy również przy ponownej lekturze po latach. A kontynuacje - poznawane po raz pierwszy - przyjąłem co najwyżej jako niezłe (Thorgal 17-24), takie sobie (Yans 5-12) lub jako spore rozczarowania (Ekspedycja 5-8 i zwłaszcza Funky Koval 3-4). Tom z komiksami Kasprzaka też uważam za całkiem udany, choć szału nie było. Jedynie Tytusy (choć znam tylko księgi 1-18) i KiK będą się chyba bronić zawsze. Tak więc owszem - mam obawy co do tego "Klossa", ale po prostu to było must have i co Pan zrobisz? :)
A na sentyment mnie akurat łatwo złapać - chętnie postawię na półce np. "Podziemny front", "Tajemnicę złotej maczety", "Pilota śmigłowca", jakieś zbiorcze wydania komiksów Wróblewskiego i kolejnych Kasprzaka...

Offline Voitas

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #62 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:27:23 »
Ja w zeszłym roku przerabiałem wszystkie zeszyty Klossa. Gładko weszło.

Offline roble

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #63 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 14:56:09 »

kubisz, jak zawsze świetny wybór zakupowy :)
gazza, spóźniłeś się, już wyprzedany..  ;)

Offline Gazza

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:15:02 »
Ale wydawca coś ponoć bręczy o dodruku, a i w KiKu zdaje się widziałem... Spoko, nie czuję presji, ale też nie przekreślam.

Offline Death

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #65 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:20:55 »
Są w tym Sandmanie jakieś nowe dodatki, nowy wstęp, grafiki?

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:28:30 »
kubisz, jak zawsze świetny wybór zakupowy :)
Dzięki :) Ja nie jestem typem (i nigdy nie będę), który kupuje wszystko tylko dlatego, że jest komiksem. Grunt to dobra selekcja ;)


Są w tym Sandmanie jakieś nowe dodatki, nowy wstęp, grafiki?
Nie mam porównania, bo to moje pierwsze spotkanie z "Sandmanem", więc po prostu napiszę Ci, to jest w tym wydaniu - wstępy Patricka Rothflussa i Karen Berger, posłowie Niela Gaimana, jedna czarno-biała grafika z tytułowym bohaterem, krótkie notki biograficzne autorów i pokazane wcześniej okładki kolejnych albumów serii.

sum41

  • Gość
Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:31:08 »
Gratuluję!  8)
KLOSS to niezły omnibus! Korci mnie ale czy to da się czytać współcześnie? Nie mam większego sentymentu do tego tytułu więc pytanie czy warto?  ???

Mnie jakos naszlo i sobie kupilem, myslalem ze bedzie lopatologia ale kured juz przeczytalem z 1/3 bo mnie wciaglo a im dalej tym lepiej :)

Offline Chmurny

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:58:04 »
@Gazza pewnie warto, nic się nie martw, wymyśliłem sprytny plan, wprawdzie to Muza musi go zrealizować, ale to duża firma i bywało, że potrafiła. Otóż ja poprosiłem syna, żeby zamówił i kupił w Empiku, on tam często bywa (no chciałem pokazać zonie, że ja tez umiem znaleźć coś taniej; wprawdzie mój wysiłek ograniczył się do wejścia w odpowiednim momencie na forum i przyuważenia podanego przez jakąś życzliwą duszę linku, ale tego nie musiała wiedzieć). Synio podszedł do tatowej prośby z należytym szacunkiem i odpowiednim tajmingiem, no i nie mam Klossa, ale:
wystarczy, że Muza się gapnie, że da się jeszcze zarobić i wyda tym razem w opcji nielimitowanej, może taniej (no bo bez pieczątki!) i jeszcze ze zmienioną okładką (może te dymki znikną). Na przykład w grudniu.
Gdyby się udało, to tez będziemy nasze egzemplarze dumnie wklejać, a co  ;)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 17:40:33 »
wystarczy, że Muza się gapnie, że da się jeszcze zarobić i wyda tym razem w opcji nielimitowanej, może taniej (no bo bez pieczątki!) i jeszcze ze zmienioną okładką (może te dymki znikną). Na przykład w grudniu.
Gdyby się udało, to tez będziemy nasze egzemplarze dumnie wklejać, a co  ;)
Czego Wam serdecznie życzę, a co  ;)

Offline Chmurny

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #70 dnia: So, 29 Maj 2021, 15:04:00 »
@kubisz przepraszam, że u Ciebie, może się nie pogniewasz, ale że tu się zmawialiśmy, to:
@Gazza widziałeś, co chopaki popisały w klossowym wątku? Wstrzymujemy zakupy! A co!

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #71 dnia: So, 29 Maj 2021, 15:25:11 »
@Chmurny - nie ma problemu. Też czytam zachwyty nad tym doskonałym wydaniem w tamtym wątku (i coś tam też piszę), no i już Wam tak serdecznie nie życzę jego posiadania, a co!

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #72 dnia: Pt, 04 Czerwiec 2021, 12:24:04 »
I trzecia połowa majowych zakupów:

Offline roble

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #73 dnia: Nd, 06 Czerwiec 2021, 09:46:31 »
Super zakupy, przytuliłbym Czarnobyl także. Gdzie go dorwałeś?  :)

Offline kubisz

Odp: kubisz - kolekcja
« Odpowiedź #74 dnia: Nd, 06 Czerwiec 2021, 11:04:32 »
 Dzięki :)
"Czarnobyl" - przypadkowo zauważyłem na Ceneo, że Świat Książki ma 1 szt. w normalnej cenie. No to wziąłem. Na szczęście stan idealny.