Autor Wątek: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.  (Przeczytany 18085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 13 Sierpień 2021, 10:27:18 »
A takie tam w piątek trzynastego :P


Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #61 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 19:08:08 »
Mam nadzieję, że te dodruki będą :D


Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 01:28:59 »
Trochę mangowych zaległości nadrobiłem. Poza tym kolejne tomy Dredda i Dylana. Te dwa mnie najbardziej cieszą z całej kupki. 8)


Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #63 dnia: Pt, 15 Październik 2021, 10:31:17 »
Ehhh... Znowu te komiksy do postawienia na kupki wstydu. No bo przecież nie do czytania 🤣

Same egmonty. No prawie. Resztę świata reprezentuje w rtm zestawieniu Kultura Gniewu ze swoim Aldobrando. Bardzo fajny papier w tym komiksie.


Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 12:25:46 »
Ponad miesiąc bez aktualizacji. Nie żebym jakiś odwyk miał - co to to nie! Po prostu nie miałem kiedy się za to zabrać. Stąd kilka zdjęć, które na bieżąco robiłem, gdy otrzymywałem paczki. Ostatnie, to combo promocji NSC i paczek od BD. Niezła hałda wyszła.

NSC zapakowało kapitalnie komiksy. Takiej ilości folii bąbelkowej w jednej paczce dawno nie widziałem. Do tego w środku dwa mniejsze pudełka. Pięknie




« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Listopad 2021, 12:33:11 wysłana przez KubciO »

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #65 dnia: Śr, 29 Grudzień 2021, 23:39:37 »
I ostanie eksponaty/bibeloty z makulatury w tym roku (plus dodatek na końcu). Chociaż czekam jeszcze na trzeci tom DBFC. Pewnie po nowym roku będzie.





Mój egzemplarz Devilmana do reklamacji. Zeszła folia, którą pokryte były napisy (zdjęcia w spoilerze).



Spoiler: PokażUkryj







I wspomniany na początku dodatek. Parę figurek na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy u mnie zawitało, choć zmasowany atak przypuściły w tym miesiącu - do listopada miałem ich dwie (pierwszego popa dostałem). Cóż... Mam nadzieję, że mnie nie będzie za bardzo do nich ciągło. W oko wpadają droższe statuetki (wiadomo, jakość wykonania i odwzorowanie szczegółów robią swoje - niestety dla mnie za drogie), ale i te szkaradne popy coś w sobie mają, choć może to ze względu na to, że DB i LotR bardzo lubię. No dobra! Dość tego gadania po próżnicy! Czas na prezentację.


Offline Castiglione

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #66 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 11:33:52 »

Ciekawie wyszedł grzbiet tego "Hellblazera" z SU.

Offline Gazza

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 04 Styczeń 2022, 14:48:16 »
(...)te szkaradne popy coś w sobie mają(...)
Jakie tam szkaradne?!  :o
Kto nie ma POPa ten ...wtopa! ;)

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #68 dnia: Nd, 06 Marzec 2022, 15:24:20 »
Pierwsze w tym roku próby dokumentacji postępującej choroby.



Bardzo podobał mi się Wolverine od Muchy. Czy kolejne tomy są w podobnych klimatach? Jeżeli tak, to będę kupował.








Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #69 dnia: So, 16 Kwiecień 2022, 13:33:02 »
Króliczek przytargał nieco dobroci. ;)






Offline Leyek

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #70 dnia: So, 16 Kwiecień 2022, 13:39:45 »


Ludzie jak te mangowe wydawnictwa zapitalają. Chainsawmana mam na razie tylko tom 1, sprawdziłem kupowany w lutym'21 to były okolice jego premiery, a Ty wrzucasz fotkę już 9 tomu.

Offline Alexandrus888

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #71 dnia: So, 16 Kwiecień 2022, 14:04:50 »
Grubo, panie, grubo. I jakie fajne rzeczy!

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #72 dnia: So, 16 Kwiecień 2022, 14:07:35 »
@Leyek, jest już 10. dostępny ;P 11. jest ostatnim. Waneko ma stabilny plan wydawniczy. Oczywiście zdarzają się jakieś opóźnienia i przekładanie premier, ale nie ma tragedii. Jeżeli w oryginale seria jest zakończona, to jadą z nią równo.

Offline KubciO

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #73 dnia: Pn, 27 Czerwiec 2022, 16:11:33 »
Kiedy udostępniam na forum zdjęcia zakupów, to dopiero widzę, że trochę tego kupuję.  :P














Jeszcze jedno zdjęcie. Widzę, że Syrenie Opowieści załapały się dwa razy na sesję zdjęciową 🤣

[]
« Ostatnia zmiana: Pn, 27 Czerwiec 2022, 16:17:08 wysłana przez KubciO »

Offline Death

Odp: KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.
« Odpowiedź #74 dnia: Pn, 27 Czerwiec 2022, 17:57:37 »
Ostatnio czytałem te 2 zeszyty i choć były naprawdę krótkie, to się wciągnąłem i czekam na kolejny etap tej historii. Zeszyty ze scenariuszem Kontnego to jedna dłuższa opowieść, a my dostajemy dosłownie po rozdziale i trzeba się męczyć czekając na kolejny. Lubię to całe uniwersum Wyspy Szyszek. Jest tam jakaś aura tajemniczości nad nią. Na tyle lubię, że kupię kolejne zeszyty obojętnie którego scevarzysty. Do tego to jest świetnie narysowane.