Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

KubciO. Moja papierologia, czyli jak wpadłem w komiksoholizm.

<< < (2/17) > >>

KubciO:
Szczerze mówiąc nie zwróciłem uwagi, ale nie rzuciły mi się w oczy żadne książki w moim Smyku. Ale atrakcja była, bo brodaty facet wydał kilka stówek na komiksy i jeszcze wszystkie paczki na miejscu rozpakował i ogląda ich zawartość..  ;D

KubciO:
Prezent z okazji dnia dziecka, który sobie zafundowałem, doszedł dopiero dzisiaj. Ale jest!  :D

KubciO:
Sorry, że tak post pod postem ^^, ale nie miałem w planach dzisiaj odbierać paczek ze Smyka. Jednak nie wytrzymałem. Oto, co przytargałem ze sobą:



Prawda taka z tej promocji wynika: to nie drogie hobby, jakim ponoć jest kolekcjonowanie komiksów, ale takie akcje jak w Smyku, są, bądź mogą być, powodem ruiny naszych budżetów.  ;)

KubciO:
Tym razem troszkę mniej pozycji, ale za to same perełki. 8)



Na zdjęcie nie załapał się ostatni tom z kolekcji horrorów JUNJI ITO Miażdżąca Groza. Przeczytałem na razie 3 lub 4 opowiadania i jest fajnie. Brakowało mi mang tego autora. Będę musiał uzupełnić kolekcję.

KubciO:
Szybko poszło - kilka pozycji z kolekcji horrorów Ito doszło, ale jeszcze chyba trzy do nadrobienia.
Imaginarium zbiorowe to fajna cegiełka, ale ciasno szyta. Nie zaszkodziłby także większy format.
Ongrys robi kawał niezłej roboty z tymi Dreddami. Mega wydanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej