Autor Wątek: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja  (Przeczytany 31258 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #180 dnia: Wt, 24 Styczeń 2023, 08:15:19 »
Dlaczego mnie to nie dziwi... ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #181 dnia: Śr, 25 Styczeń 2023, 19:14:06 »
Styczniowe zamówienia właśnie do mnie dotarły. Niestety zabrakło Venom #15 od Kleina, bo dotarł uszkodzony.

Jaram się tymi zakupami. Dwa czerwone warianty miażdżą (pierwszy to Benajmin Su 1:25, a drugi to praca Bergary). Miles od Ramosa to wersja 1:25. Carnage w drugim rzędzie to Larroca i jest to również wariant ratio 1:25. Demonized warianty od Tana i Stegmana są niesamowicie udane i uważam, że to najlepsze prace z tej serii. Truskawkami na torcie 😋 są dwa warianty Homage. Venom to dzieło JTC, Moon Knight jest od Davida Nakayamy. Według mnie jest to bardzo udane rozpoczęcie roku zeszytowego :P

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #182 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 14:21:56 »
Już prawie koniec marca, a u mnie dopiero wjechały zakupy z lutego.

Tym razem wpadł tylko jeden wariant ratio i jest to Venom #16 od Bachalo (pierwsza okładka w lewym, górnym rogu).
Jednak to co wyżej nie jest dla mnie tak ważne, jak ten wariant, który widzicie poniżej. Oto okładka do MK# 195 (seria Deadpool), na którą czekałem od maja 2018 i w końcu do mnie dotarła! :D Niesamowicie się cieszę, bo w ten sposób mam cały run w zeszytach i to we wszystkich wersjach okładkowych.


Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #183 dnia: Pn, 17 Kwiecień 2023, 17:25:08 »
zakupy marcowe


Moje zakupy z generatora: Venom, Moon Knight, Carnage, pochodna Carnage'a😎 Dwie pierwsze okładki to wersje ratio 1:25 (Siqueira i CAFU). Ten pierwszy wariant z Venomem to kozacka wersja wraparound. Siqueira niesamowicie czuje Venoma i idealnie porusza się w stylistyce tej postaci z lat 90tych. Tak wygląda całość.

Nie wiem po co kupiłem wariant Momoko, ale chyba z rozpędu z powodu choroby zwanej "musisz mieć każdy wariant serii, którą zbierasz :P"

sum41

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #184 dnia: Pn, 17 Kwiecień 2023, 20:41:01 »
Cardiac fajna nie wykorzystana postac...

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #185 dnia: Wt, 09 Maj 2023, 19:30:00 »
Kwietniowe zakupy już są u mnie.

Jest debiut Spider-Boya, jest Dell'Otto do Alien #1 (1:25) zeszpecony jakąś marną ramką okolicznościową 🙄, design wariant Stegmana do Carnage #12 (1:10), trzy Rossy (Apocalypse rządzi), wpadł też wariant Skana do Lethal Protector (1:25). No i poza tym, to jakieś MK i inne pierdoły😁

Ogromnie cieszę się, że stałem posiadaczem Venoma z Marvel Select. No jaram się niesamowicie. Miałem nie kupować figurek, ale coś mi nie wychodzi😎

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #186 dnia: Pn, 17 Lipiec 2023, 19:33:25 »
Pora wskrzesić ten temat, bo kilka rzeczy przybyło do kolekcji :) Zakupy bez ładu i składu, ale to już standard :)

Wpadł też Predzio do kolekcji :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 17 Lipiec 2023, 19:35:08 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #187 dnia: Śr, 13 Wrzesień 2023, 20:47:02 »
O kurde, byłem tu ostatnio w lipcu Oo No to pora na odświeżenie tematu. Wrzucam zakupy z sierpnia i września.


Trochę ratio wariantów, trochę open, wpadł nawet wariant w wersji foil. Jak zawsze to samo i nudno ;)

Offline Rodrigues

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #188 dnia: Cz, 14 Wrzesień 2023, 09:07:38 »
Moon Knighty od Sienkiewicza i Maleeva są git. Kolejny raz proste, ale dobrze przemyślane kompozycje, dają wspaniały efekt.

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #189 dnia: Cz, 14 Wrzesień 2023, 21:35:32 »
Ten wariant Sienkiewicza jest świetny. Uwielbiam jego MK, więc jak tylko coś się pojawia, to staram się to kupić.

sum41

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #190 dnia: Pt, 15 Wrzesień 2023, 06:25:12 »
Ja na ostatnie buchomazy to ten bardzo ladny i czytelny az się wierzyć nie chce ze to Sienkiewicz.

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #191 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 21:58:52 »
Wow, byłem tu we wrześniu. Nie wiem, kiedy ten czas tak szybko minął. Wracam zatem. Zakupy z kilku miesięcy. Kolejność przypadkowa.