Autor Wątek: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja  (Przeczytany 31275 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #150 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 12:20:31 »
A jednak to praca Gleasona pierwsza przyciąga uwagę ;)

Offline stab

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #151 dnia: So, 04 Grudzień 2021, 14:09:00 »
Gdzie zamawiasz warianty 1:25 i 1:50? Bo z tego co widzę atom nie posiada w najnowszym preorderze.

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #152 dnia: Nd, 05 Grudzień 2021, 20:57:07 »
Listopadowe zakupy. Dwa pierwsze warianty to wersje ratio 1:25 (Sienkiewicz i Art Adams). Reszta to już open okładki, które musiałem mieć :D


Gdzie zamawiasz warianty 1:25 i 1:50? Bo z tego co widzę atom nie posiada w najnowszym preorderze.
Różnie. Bywa, że na eBay, bywa, że w Atomie. Atom nie posiada okładek ratio w pre-orderach. Był taki moment, że się pojawiły, ale to było kilka lat temu i nie wiem, czy było to zamierzone.
« Ostatnia zmiana: Nd, 05 Grudzień 2021, 20:58:50 wysłana przez komiksowe_warianty »

sum41

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #153 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 12:25:58 »
Najlepszy klasyczny Venom :)

Offline Gazza

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 17:30:37 »
A mnie się Thing podoba.  :P

sum41

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #155 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 18:00:51 »
A mnie się Thing podoba.  :P

Niezly ale troszeczke za mocno polyskuje skora/kamienie :P

Offline Kielo

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 13 Grudzień 2021, 10:45:17 »
Dla mnie zdecydowanie wygrywaja Sienkiewicz i Dell'Otto.

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #157 dnia: Nd, 23 Styczeń 2022, 13:54:24 »
Zamknięcie roku 2021 w końcu dotarło. Zakupy z grudnia. Trzy pierwsze od góry to wersje ratio. Postanowiłem, w miarę możliwości, kupować każdy ratio wariant do Venoma oraz Moon Knighta i aktualnie mi się to udaje. Dalej to już "gorący" wariant Ramosa, który kupiłem tylko dlatego, że jestem fanem i kolekcjonerem jego prac. W międzyczasie okazało się, że to key issue. Pozostałe prace to taki standard u mnie, czyli symbionty i wszystko inne co mi się spodobało.

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 18:19:18 »
Wow, nie spodziewałem się, że byłem tu tak dawno. Pora na powrót i zakupy z trzech miesięcy (luty, marzec, kwiecień).




Pomieszanie z poplątaniem. Pierwszy obrazek to przede wszystkim warianty ratio. Reszta to już wersje open. Jak zawsze Venom i Carnage przeplatany Moon Knightem i innymi Ramosami :)

Offline Kielo

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #159 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 12:09:38 »
Sporo swietnosci. Jedyna, ktora mi sie nie podoba to ten nieszczesny Punisher. ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #160 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 14:46:02 »
Zamówiłem go w ciemno, wiedząc, że zapewne będzie to grafika z nowym logiem. Nie spodziewałem się, że będzie to samodzielne logo z lipnym tłem. Postanowiłem, że jednak go kupię, żebym miał pamiątkę z tej "spektakularnej" zmiany Punishera :P

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #161 dnia: Wt, 21 Czerwiec 2022, 20:40:58 »
Majowe zakupy :)

Sienkiewicz i Sakai to wersje 1:25. Pozostałe okładki to wersje open order. Jestem fanem Moon Knighta w wykonaniu Roba Liefelda :P

Offline radioblackmetal

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #162 dnia: Śr, 22 Czerwiec 2022, 00:09:26 »
Jestem fanem Moon Knighta w wykonaniu Roba Liefelda :P

Aha, to ten bez stóp?😉
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #163 dnia: Wt, 19 Lipiec 2022, 16:45:10 »
czerwiec

Mega jaram się wariantem Phama do Aliena (te kolory są kozackie) oraz okładką Hotza do Lethal Protector. Do tego nareszcie mam wariant Hero Initiative do Venom #35. Na szczęście trafił do regularnej sprzedaży. Reszta jak zawsze nudna i typowa :P No może z wyjątkiem tego BRZRKR, którego kupiłem dla wariantu Ramosa ;)



Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #164 dnia: Pn, 22 Sierpień 2022, 19:48:29 »
Zakupy lipcowe. Dziewięć wariantów, w tym Alien Annual od Dell'Otto (1:25), Stegman do Venom #9 (1:25) oraz Dell"Otto do Death Dealer (1:10). Pozostałe też mi się podobają. Wpadł kolejny Ramos, jest też ładny Moon Knight. Ogólnie nudnie i powtarzalnie, ale co ja poradzę :)