Autor Wątek: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja  (Przeczytany 31318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« dnia: Cz, 28 Luty 2019, 18:45:29 »
Skoro istnieje możliwość posiadania własnego wątku na zdjęcia to z niej skorzystam ;) W przyszłości może uda mi się zaprezentować moją kolekcję zeszytów i wydań zbiorczych. Aktualnie skupię się na najnowszych nabytkach.
  • zeszyty/warianty ze stycznia oraz lutego







Nareszcie kupiłem wariant Maleeva do Punishera #3 (nakład 598 sztuk), udało mi się kupić też wariant Dell'Otto do Daredevil #1 w bardzo dobrej cenie. Pozostałe okładki to open warianty. Winter Soldier to misprint, a w środku znajdują się strony z Venoma ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Luty 2019, 18:49:12 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline U.F.O

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 18:52:20 »
Ja chyba nie mogę wchodzić do takich topic'ów, tylko mi przysłowiowy 'gul' skacze :'(


Nic tylko pozazdrościć i pogratulować  ;)


sum41

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 20:12:44 »
To lacznie ile juz masz variantow?

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 21:04:49 »
Aktualnie 499 okładek alternatywnych, z czego ponad 90% to okładki z wydawnictwa Marvel. Możliwe, że mogłem coś przegapić, bo miesięcznie trochę mi tego przybywa i nawet mimo katalogowania zdarza mi się coś przegapić ;)

Offline Antari

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 22:59:47 »
WOW! Ta liczba robi wrażenie! Czekamy na zdjęcia całości zbiorów! Sporo z nich to okładki z Venomem chyba :)

Offline LordDisneyland

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #5 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 02:24:48 »
Wszedłem przez przypadek, bo mi się ręka obsunęła...Ryba, weź jakieś zabezpieczenia zrób albo ostrzeżenia dawaj w temacie, zbyt imponujaco to wygląda i można się "warianctwem" zarazić :)

Jedno jest pewne- temat o okładkowych wariantach odsłonił przede mną nowe oblicze dobrze- wydawałoby się- znanego hobby.


Na nr500 szykujesz cuś dużego? Zakładając, że się w liczeniu nie pomyliłeś?  Ja bym proponował - jak to ja- macki :)
https://www.previewsworld.com/Catalog/FEB190933


No i jeszcze jedno pytanie- najwięcej masz Venomów?

,, - Eeeeech.''

sum41

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #6 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 08:30:41 »
Jak długi czas zbierałeś te 500 variantów?

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #7 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 08:55:21 »
@LordDisneyland
Ten wariant Walty mam na oku od pewnego czasu, ale wiem, że logo mocno popsuje ten obrazek. Nadal zastanawiam się czy go kupić ;)
@Antari
Duża część to rzeczywiście okładki z symbiontami, Venom, Carnage i różne wariacje. Zaczęło się od wariantów Ramosa, a potem wkręciłem się w kupowanie venomowych okładek. I tak jestem zmuszony do kupowania prawie wszystkiego z Venomem i wszystkiego od Ramosa :P
@sum41
Pierwszą okładkę alternatywną kupiłem na przełomie 2013-2014 roku. Była to praca Ramosa do Avenging Spider-Man, zaraz potem kupiłem pierwszy ekskluzywny wariant w wykonaniu tego samego rysownika (Wolverine #1 od Mile High Comics). Kupowanie komiksów rozpocząłem w 2007 roku i zaczynałem od wydań zbiorczych.
« Ostatnia zmiana: Pt, 01 Marzec 2019, 08:57:30 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #8 dnia: So, 02 Marzec 2019, 15:32:21 »
Małe zakupy w postaci Draculi od KBOOM.



No i część mojej kolekcji wydań zbiorczych. Nienawidzę tych mebli, w których stoją...




Bender

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #9 dnia: So, 02 Marzec 2019, 15:52:49 »
I jak w końcu z tymi czerniami w Draculi??

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #10 dnia: So, 02 Marzec 2019, 16:02:11 »
Dla mnie wyglądają bardzo dobrze, ale pasowały mi też czernie w A.B.C. od Lain, a uchodziły na forum Gildii za słabe ;)

Offline LordDisneyland

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 00:48:37 »
Nie wolisz kupować dreddowych Akt po angielsku? Chyba jednak taniej wychodzi, a to, co wyprawiają tam z językiem, jest na tyle dziwne momentami, że sama próba zrozumienia treści staje się przygodą :)


No i brawo za kupno Sticklebacka, cały czas się dziwię, jak to możliwe, że leży w tylu sklepach. Kawał świetnego komiksu przecież.
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #12 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 20:45:36 »
@LordDisneyland
O kurde, przegapiłem Twój post. Co do Akt to nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Polskie wydania bardzo mi pasują, cena jest akceptowalna, zupełnie nie ciągnie mnie do poznawania tego uniwersum w oryginale. Sticklebacka bardzo lubię i czekam mocno na kontynuację.

Takie małe zakupy z tego miesiąca. Tak, znowu Ramos :D

Offline komiksowe_warianty

Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #13 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 22:06:42 »
małe zakupy z marca

Itachi

  • Gość
Odp: komiksowe_waria(n)ty - kolekcja
« Odpowiedź #14 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 22:12:27 »
Spidey rządzi, świetne okładki.