Autor Wątek: kolekcja smutnego drona :D  (Przeczytany 76485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #135 dnia: Pt, 08 Maj 2020, 23:39:43 »
mały update z fb :



Azyl arkham to już 3 wydanie które przechodzi przez moją kolekcję, ale myślę że na absolucie się zatrzymam :P.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #136 dnia: So, 09 Maj 2020, 02:32:40 »
No wiesz, mieć ten komiks w jednem tylko wydaniu, to w pewnych kręgach faux pas :) Ta okładka aż za spokojna mi się wydaje...

BTW- jakbyś zapragnął francuskiego wydania Elektry Assassin w twardej oprawie, to daj znać. Może zechcesz porównać  sobie edycje :P ;D

PS Czy jeśli piszesz, że update z fb, to znaczy, że kupiłeś na fejsie, czy że update najpierw pokazałeś  tam i tu kopiujesz?
,, - Eeeeech.''

Offline Archie

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #137 dnia: So, 09 Maj 2020, 12:55:29 »
dronik, gdzie dorwałeś „Messiah Complex” w pierwszym wydaniu? Teraz tylko „Milestones” jest dostępne.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #138 dnia: So, 09 Maj 2020, 19:08:25 »
@Lord swoją przygodę z językiem francuskim zakończyłem po jednym semestrze nauki z którego nic nie pamiętam więc podziekuje za elektrę :P. Update z fb, czyli że komiksy kupione na grupach facebookowych, kolekcją chwalę się tylko tutaj :D.

@Archie używka z giełdy na fb, ale widzę że mvm ma też ciągle tę wersję jak poszukujesz : https://multiversum.pl/p/1682/7487/x-men-messiah-complex-sc-marvel-wydania-zbiorcze.html
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #139 dnia: So, 09 Maj 2020, 20:58:57 »
@Lord swoją przygodę z językiem francuskim zakończyłem po jednym semestrze nauki z którego nic nie pamiętam więc podziekuje za elektrę :P. Update z fb, czyli że komiksy kupione na grupach facebookowych, kolekcją chwalę się tylko tutaj :D.


Aha, rozumiem. A Elektrę kupiłem 21 lat temu w Paryżu jako suwenir i z powodu nieznajomości języka nie przeczytałem jej WCALE :D aż do momentu polskiego wydania. A co, w końcu kupiłem dla Sienkiewicza ;)
,, - Eeeeech.''

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #140 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 23:39:17 »
Zakupy z ostatnich dwóch tygodni, komplet ralpha azhama i valiantu pl za psie pieniądze, udało mi się też wyrwać komplet providence za cenę dyskontową (wyprzedany tom 1 jest prawie nie do kupienia poniżej 150% ceny okładkowej). Oprócz tego rożne pomniejsze serie i mój pierwszy zakup lego od okresu nastoletniego. Niestety zestaw okazał się być fantastyczny, szczególnie imponujący jest jego rozmiar i dbałość o detale, w związku z tym od teraz będę musiał dzielić budżet na lego i komiksy bo już następne 3 zestawy są na mojej liście zakupowej :P.





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #141 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 20:54:49 »
Zakupy z azylu i fb. Przy okazji drugi zestaw lego, również bardzo imponujący na żywo :)





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 19:07:00 »
Update zakupowy, na pierwszej focie kompletne zamowienie z promo smyka, druga fota to używki z fb.



If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline rekinn

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 19:24:20 »
Ja pierd***! :o Ale zamówienie!

Bender

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #144 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 19:59:20 »
nie mam pytań...  :o

Offline death_bird

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 23:29:43 »
Dałem plusa, ale tak sobie patrzę na ten stos i się zastanawiam czy to zdrowe jest.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #146 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 01:02:43 »
Noszenie takich ciężarów na pewno nie wpływa dobrze na zdrowie.

Offline donT

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #147 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 11:05:50 »
Dałem plusa, ale tak sobie patrzę na ten stos i się zastanawiam czy to zdrowe jest.  ;D
Ja tyle rocznie kupuje...
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #148 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 03:54:47 »
Dałem plusa, zeby zwalczyć w sobie przykre uczucie...cholera, że też zapomniałem o Roughnecku i  Seven2Eternity :/
,, - Eeeeech.''

Online Leyek

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #149 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 11:55:50 »
Noszenie takich ciężarów na pewno nie wpływa dobrze na zdrowie.

Jeśli dobrze rozłożysz ciężar, to wpływa pozytywnie, buduje kondycję, wzmacnia mięśnie :)