Autor Wątek: kolekcja smutnego drona :D  (Przeczytany 76384 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:12:14 »
Whoa! Ten Hellblazer to jakiś świeżak najwyraźniej? Kurde, muszę sporo nadrobić.

I - jak to ja- gratuluję ;)

PS- ta manga Vagabond- nie znam zupełnie, a z mangą mi jakoś nie po drodze, ale jest to jedna z nielicznych panoram, jaka nie wkurzałaby mnie na półce.
,, - Eeeeech.''

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:29:13 »
@LordDisneyland hellblazer to 22 w tej nowej kompletnej edycji, początek runu milligana, ten tom wyszedł faktycznie jakoś bardzo niedawno. Sam mam dziurę aktualnie bo 21 w azylu komiksu nie było a jestem za skąpy żeby normalnie kupić :P. Panorama vagabonda faktycznie super, samej mangi przeczytałem 3 tomy na razie i jest nieźle chociaż lone wolf and cub znacznie większe wrazenie na mnie zrobił. Jak lubisz usagiego to polecam obie serie chociaż lone wolf and cub jest nie do dostania prawie :).
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:40:16 »
OK, dzięki za info. Tego Hellblazera to ja mam więcej dziur, niż komiksów, więc jeszcze sporo przede mną - ale zacząłem dopiero w zeszłym roku [ jedna z najlepszych lektur w 2019], więc nic dziwnego.
,, - Eeeeech.''

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 17:47:48 »
Update z azylu, omnibus bamana nawet w folii, przez chwilę mogłem się poczuć jak prawdziwy klient a nie sknera co używki kupuje :P

« Ostatnia zmiana: Pt, 21 Luty 2020, 18:52:21 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Lafar

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #124 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 10:01:21 »
Azyl nie daje ostatnio odpocząć, ostatnio ubiegłeś mnie w Walking Dead companion 4 ale na szczęście (lub nieszczęście mojego portfela) wrzucili drugą sztukę. Ogólnie dzięki tej ich ofercie moja kolekcja Image powiększyła się o kilkaset procent, jest to na tyle ciekawy wydawca, że zawsze sobie od nich coś dobieram.

Czytałeś może już Godland? Zastanawiałem się nad tym ostatnio ale skończyło się na tym, że wziąłem bardziej 'pewne' rzeczy (czyli Aarona).

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #125 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 15:24:56 »
@Lafar Czytałem i przerwałem w połowie, cały ten komiks to jest homage do jacka kirby pisany i rysowany w starym stylu. Nie byłem w stanie doczytac do końca, ale jak lubisz takie ramotkowe klimaty to mimo wszystko polecam sprawdzić, bo wiele osób bardzo pozytywnie sie o tym komiksie wypowiada.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #126 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 23:21:36 »
update, jak przystało na pasożyta rynku komiksowego zakupy wyłącznie z obiegu wtórnego ;).



« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Marzec 2020, 23:23:10 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline rekinn

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 00:58:01 »
Za ile upolowałeś czyściec w folii? :o

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 16 Marzec 2020, 23:32:45 »
Zakupy z bookdepository i allegro, pewnie ostatnie przez dłuższy czas.





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #129 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 19:16:36 »
Jeszcze jeden szybki zakup w azylu i zaległy deal z forum :

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #130 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 22:05:05 »
mały update, jak widać moje tempo zakupowe spadło praktycznie do zera. Omniak bez obwoluty to age of apocalypse, stan opłakany ale przy cenie 80zł nie mam na co narzekać ;).

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 22:35:55 »
Najbardziej z tych ostatnich rzeczy zazdroszczę ci  nie tyle omni AoA[ nie czytałem, niestety], co corbenowskiego Shadows. Kilkukrotnie odkładałem zakup i do dziś nie mam.

I napisz dwa słowa, jak skończysz Zatannę- mam mieszane uczucia i chciałbym poznać twoją opinię.
,, - Eeeeech.''

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #132 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 23:31:47 »
@LordDisneyland Shadows of the grave mnie nie zachwyciło, rysunki klimatyczne ale historyjki głupiutkie i bez żadnej głębi, ewidentnie stanowiące tylko wymówkę żeby móc narysować różne okropności. To jest problem z którym się często spotykam, kiedy bardzo dobry rysownik tworzy komiks ze scenariuszem własnego autorstwa, co ewidentnie idzie mu gorzej niż sama strona artystyczna. Jak lubisz ramotki w stylu ec archives to pewnie ci się spodoba mimo wszystko. Ja swój egzemplarz opchnąłem dosłownie wczoraj niestety :(.

Zatanna ląduje na szczyt listy do przeczytania, dam znać jak sie z nią uporam :)
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #133 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 01:31:57 »
update z promo nsc :



@Lord Przeczytałem zatannę i jestem zawiedziony. Dini ewidentnie nie ma jasnego pomysłu na serię i stoi w rozkroku między zwykłym superhero, babską komedią, i horrorem w stylu hellblazera. Z całego tomu podobał mi się tylko arc z kukiełkami, były też pojedyncze fajne pomysły jak astralna poradnia terapeutyczna i projekt rodzinnej posiadłości ale generalnie czytało mi się ciężko i sprzedaje bez żalu.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #134 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 03:38:10 »
Dzięki za opinię :)
No widzisz, czyli jednak nie tylko mnie Dini rozczarował. Taki zakalec z paroma rodzynkami ;)

,, - Eeeeech.''