Autor Wątek: kolekcja smutnego drona :D  (Przeczytany 76450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:40:17 »
czy ta torba z hellboyem jest gdzieś do dostania?

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:41:33 »
dostałem ją w ramach zamówienia w sklepie egmontu, trzeba było  jakiś komiks z hellboya kupić (piekło na ziemi też sie liczyło). Możliwe że ciągle jest ta promocja ale nie jestem pewien.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Itachi

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 19:41:54 »
A co to za słodziak?  :D

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 20:15:36 »
fretka temida, jest jeszcze druga ale nie była chętna do pozowania :P
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Talvi

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #49 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 21:27:00 »
Nie obgryza komiksów? U mnie koty lubią sobie czasem coś dziabnąć.  :(

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #50 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 21:37:21 »
... kot to bezwzględny przeciwnik hobbysty, czy komiksiarza, czy modelarza, czy hodowcy bonsai. Kotom mówimy stanowcze nie.

,, - Eeeeech.''

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 21:57:47 »
fretki nie wydają się być specjalnie zainteresowane komiksami, za to palce już jak najbardziej lubią pogryźć. taki urok tych zwierząt :P
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline jotkwadrat

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #52 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 23:09:24 »
Palcojad  ;)

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 22:13:06 »
Po kolejnym okresie posuchy w ofertach komiksów używanych nastąpiła fala bardzo dobrych ofert którym nie mogłem się oprzeć :P. Efekty szału zakupowego poniżej, wszystko kupione w przeciągu ostatnich dwóch tygodni z grup facebookowych.








w związku z ciepłym przyjęciem modelki z poprzedniego rzutu tym razem do pozowania zostały zaproszone obie fretki ;). Zasłonięte komiksy to punisher tom 6 i manga "duchowe bliźnięta" którą dostałem w prezencie od jednego ze sprzedających (jak to czytasz, dzięki raz jeszcze :) ).

Ze sfotografowanych komiksów zwrócę szczególną uwagę na kroniki dyplomatyczne, kupiłem ten komiks pod wpływem impulsu za sprawą niskiej ceny, i kompletnie przerósł on moje oczekiwania. Wnikliwie przedstawione działanie gabinetu politycznego od kuchni, z wielowymiarowymi bohaterami i fantastycznym, niewymuszonym aspektem komediowym. Należę do komiksiarzy którzy głównie czytają rzeczy około-mainstreamowe, a mimo to "kroniki" okazały się dla mnie doskonałą lekturą. Polecam wszystkich którzy nie mają alergii na tematy polityczne.
« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Lipiec 2019, 22:15:08 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Kadet

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 22:44:07 »
Zgadzam się, że "Kroniki" to świetny komiks. Naprawdę godny polecenia i z dużą dawką humoru. Nie zdawałem sobie sprawy, jak doniosłą rolę zakreślacze i fiszki odgrywają w polityce na najwyższych szczeblach :)

Duży plus za dzieła McClouda w oryginale. Czytałeś wcześniej, czy to będzie Twoja pierwsza lektura?

No i Księga Zero i Księga 80-lecia to z pewnością wspaniały zakup.
« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Lipiec 2019, 22:46:18 wysłana przez Kadet »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Bender

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 22:59:26 »
a mimo to "kroniki" okazały się dla mnie doskonałą lekturą.

Wniosek prosty, czytaj więcej niemainstreamowych. :D Takich perełek są dziesiątki.

Offline adamarluk

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 00:35:30 »
w związku z ciepłym przyjęciem modelki z poprzedniego rzutu tym razem do pozowania zostały zaproszone obie fretki ;).
Miałem kiedyś dwie fretki, z sympatią je wspominam. Bardzo rozrabiają?? :D

Offline Gazza

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #57 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 07:06:54 »
Nie przepadam za nadmiernie owłosionymi modelkami, ale te wyjątkowo mi pasują. ;)
Szacun za BATGIRL Gail Simone - moje niedoczekanie w ofercie Egmontu...

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #58 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 14:48:20 »
@Kadet Pierwsze podejście, polska wersja ma aktualnie chore ceny więc mimo że mnie ten komiks interesował to nigdy go nie kupiłem. Te wydanie z kolei wziąłem za 35zł łącznie :P (understanding + making). Z tytusów jestem również bardzo zadowolony, jako dzieciak dostałem księgę 80 lecia którą później nieopatrznie sprzedałem, teraz udało mi się naprawić ten błąd za cenę okładkową :D.

@Bender Podchodzę ostrożnie do komiksów spoza głównego nurtu ponieważ mam bardzo słabo wykształcony radar który zakup okaże się dla mnie dobrą lekturą. "Popularny" komiks jeżeli ma generalnie dobre recenzje prawdopodobnie powinien mi podejść, tu taka korelacja niestety nie występuje.

@adamarluk nawet niespecjalnie, zdarza im się ugryźć mocniej ale nigdy do krwi, poza tym w sumie mało mam z nimi problemów. Może dlatego że to samice, czytałem że z samcami trudniej się dogadać. Generalnie super zwierzęta, nie przeszkadza mi nawet ich piżmowy zapach mimo że to podobno ich największa wada.

@Gazza przekaże modelkom komplement :D. Batgirl wziąłem właśnie przez dyskusje na forum o wielkich nieobecnych z new52 w ofercie egmontu, nie zweryfikowałem jeszcze jak dobra jest to lektura, ale wstępne przekartkowanie nastawiło mnie pozytywnie.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Bender

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 15:03:12 »
No wiadomo, kto nie ryzykuje nie pije szampana. ;)
A ryzyko istnieje oczywiście. Niby z grubsza wiem, czego szukam, ale sam często zaliczam pudła. Z powyższego zestawu np Habibi i ostatnio 20th century boys mi nie podeszły. Zwłaszcza ten ostatni, cały pierwszy tom to gadające głowy i rozwleczone niemiłosiernie intro. Serio, manga mangą, ale 60% z tego możnaby śmiało wywalić i wysilić się na trochę lepsza prezentację treści. Bo tu jest gorzej, niż w ostatnich tomach Corto.  ;)