Autor Wątek: kolekcja smutnego drona :D  (Przeczytany 76504 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #180 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 19:01:48 »
Nałóg znowu uderzył :





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Lafar

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #181 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 07:20:46 »
Nieźle - widzę, że skupujesz wszystkie 'imidże' na miękko które wyskakują na rynku wtórnym. Irredeemable fajne czytadło tylko uważaj, żeby nie zrobić tak jak ja i nie przeczytać najpierw tylko tomu głównego - podobno trzeba na zmianę czytać te dwa tomu. Szczerze jak już znałem zakończenie historii to nie chciało mi się wracać do Incorruptible. Mimo wszystko bardzo fajne czytadło.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #182 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 10:31:59 »
@Lafar Nakupowalem troche mniej znanych tpb image na promce pol roku temu i mialem bardzo pozytywne wrazenia z lektury (manifest destiny, prophet, ice cream man rewelacja), w zwiazku z tym jak sie teraz pojawiaja uzywki ktorych nie mam i maja rozsadne oceny na goodreads to skupuje ile sie da ;). A wystawiane sa w swietnych cenach bo wszyscy sie obkupili na promce i sprzedaja jeszcze taniej.

Dzieki za tipa z irredeemable, planowalem czytac tom po tomie ale sprobuje na przemian w takim razie
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #183 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 21:55:52 »
Update z ostatniego miesiąca :





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Wtem!

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #184 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 22:36:19 »
Dronie, mam pytanko. Dlaczego skusił Cię omniak The Dark Phoenix Saga? Czy jest tam coś więcej niż w standardowych omnibusach Uncanny X-Men?

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #185 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 23:58:10 »
@łukasz A Skusiła mnie wyłącznie cena (100zł), z tego co się orientuje chyba jakieś parę zeszytów dodatkowych się nie powtarza, ale cała główna historia jest w uncanny x-men omni. Jak kiedyś zainwestuje w omnibusy uxm to sprzedam ten dark phoenix ;).
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Lafar

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #186 dnia: So, 20 Luty 2021, 09:18:14 »
Skąd books of magic? Booksetc?

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #187 dnia: So, 20 Luty 2021, 10:00:20 »
@lafar nick jacholson z fb, mial za circa 1:2,5. Chyba jeszcze ma egzemplarze jak polujesz.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Lafar

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #188 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 09:21:48 »
Kosmos, nadal drożej niż sprowadzanie z całkowicie innego kraju - na booksetc dałem ~346 zł (66,7gbp). Ciężkie czasy nastały dla tych z nas którzy zbierają wydania z US  :(

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #189 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 16:56:50 »
Biedny update marcowy, sezon ogórkowy na komiksy używane :





Małe wydatki na komiksy pozwoliły mi w końcu dokupić brakujące regały i cała kolekcja stoi na półkach :






A na poniższych regałach kupka wstydu, wszystko czeka na przeczytanie :




I bonusowo mini kolekcja lego :



W przeciągu dwóch lat moja kolekcja komiksów powiększyła się 2.5 krotnie, trochę mnie to przeraża :D
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Marzec 2021, 16:59:09 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline perek82

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #190 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 17:59:28 »
W mordę jeża!!
Trochę zazdroszczę. Tylko trochę. W granicach normy. Zasnę dziś spokojnie. Na pewno. Nie będę miał tego przed oczami.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline rekinn

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #191 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 20:45:24 »
Robi wrażenie! Gratuluję kolekcji! Wspaniała!

Bender

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #192 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 20:48:21 »
Robi wrażenie! Fajne tytuły! Gratki

Offline komiksowe_warianty

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #193 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 21:11:44 »
Wow, jest na co popatrzeć. Robi wrażenie! Świetna kolekcja.

Offline PawelC

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #194 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 21:33:43 »
Dołączam do gratulacji jeśli chodzi o kolekcję, i mam jednocześnie pytanie odnośnie szklanych drzwi do regałów. Z tego co widzę, w komorach w których są umiejscowione zawiasy od drzwi dalej spokojnie mieszczą się duże formaty. Możesz potwierdzić, że faktycznie komiksy A4 można dostawić do samych bocznych ścianek, i zawiasy nie kolidują? Jak z czymś jeszcze większym, jak powiększone A4?

 Pytam, bo docelowo też chcę dokupić te szybki i właśnie martwię się czy mi nie "zjedzą" miejsca :), a obecnie nie mam jak tego sprawdzić organoleptycznie.