Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

kolekcja smutnego drona :D

(1/76) > >>

sad_drone:
W ramach przeprowadzki na nowe forum nie mogłem sobie odmówić zaprezentowania mojej kolekcji. Komiksy są raczej poupychane gdzie popadnie bez żadnego systemu, z układaniem czekam na zakup trzeciego regału który w tym momencie jest już właściwie koniecznością. Wszystkie komiksy znajdujące się na półkach przeczytałem i zdecydowałem że zostają w mojej kolekcji, komiksy ze zdjęcia ze stołu dopiero czekają na swoją kolej.
Kolekcja ma około 5 lat, zbieranie zacząłem od kupienia watchmenów (aktualnie pożyczeni ;) ) ponieważ bardzo spodobał mi się film Snydera, potem jakoś poszło :P. Od ostatnich 2 lat jakieś 70 prc komiksów kupuje w oryginale, znacznie przyjemniej czyta mi się nie będąc zdanym na umiejętności tłumacza :P ,
Element kolekcji do którego mam największy sentyment to zdecydowanie komplet usagiego. Pierwsze tomy dostałem będąc jeszcze dzieckiem, i pomimo dłuższej przerwy z komiksami po tym okresie była to lektura która bardzo silnie ukształtowała mój gust.

Z chęcią odpowiem na pytania i podzielę się opinią o dowolnym komiksie ze zdjęć jeżeli ktoś ma taką potrzebę :)







LordDisneyland:
Ładnie! Piękny zbiór, zazdroszczę wielu pozycji..
Mam też wrażenie, że jesteś pierwszym oprócz mnie forumowiczem, u którego widzę Wasteland  ;)

Czy to wydanie DMZ zbiera wszystkie tpb? Opasłe tomy...

Bender:
Super. Szczególna piąteczka za Nausice i Sixth Gun omni!

Antari:
Świetne zbiory, miło oglądać :)

sad_drone:
@lordDisneyland
Szczerze się przyznam że impulsem do zakupu wasteland był rewelacyjny stosunek ceny do ilości stron :P (de facto omniak poniżej 100zł). Trafiłem przypadkiem przeglądając listę w azylu komiksów, lubię post-apo i oceny na amazonie/goodreads wyglądały porządnie więc w ten sposób wylądował na liście zakupów, ale jeszcze nie zacząłem czytać. Dmz to są te nowe grubsze wydania zbierające całość w 5 tomach, jak egmont się zdecyduje na wydanie to właśnie w takich zbitkach tylko pewnie twardookładkowych.

@gobender
Przybijam, nausicaa to najlepszy komiks jaki czytałem w zeszłym roku :). Hcki sixth gun też są super, tylko nie lubię bardzo metody wydawania którą praktykuje oni z wrzucaniem pobocznych serii w środek tych hcków zamiast w pierwszej kolejności kończenia głównego runu. Tu jeszcze pół biedy bo poboczne są niezłe a ostatnie 4 zeszyty sixth gun doczytałem sobie online, ale już w rick and morty trzecim hcku (też od oni) połowę zajmuje spinn off tak żenujący że czuje się źle trzymając to na półce, a nie mogę sprzedać jak chce dalej zbierać w takiej formie.

@Antari dzięki za miłe słowa :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej