Autor Wątek: kolekcja smutnego drona :D  (Przeczytany 76474 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 27 Sierpień 2019, 15:06:27 »
Pierwsze od pół roku zakupy w mvm, oczywiście opcja budżetowa z oferty ekspozycyjnej i w rewelacyjnym przeliczniku® 1:2 ;).




Kupione dzięki pośredniej pomocy @damballa i jego koledze z fb, dzięki raz jeszcze :).
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Gazza

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #76 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 07:48:30 »
Gratuluję. Zwłaszcza Lanterna - choć przysiągłbym, że w poniedziałek na Dniu Otwartym komplet stał jeszcze grzecznie na półkach w MVM... :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Sierpień 2019, 07:50:17 wysłana przez Gazza »

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 18:31:21 »
@Gazza zdemaskowałeś mnie, kupiłem u konkurencji i towarzystwa® tylko nie chciałem sie przyznać przed forumowiczami :P.

Bardziej serio, z tego co wiem te omnibusy były już wysłane przed dniem otwartym także może drugi komplet został dorzucony do oferty ekspozycyjnej ?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Lafar

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 19:17:50 »
Masz już komplet tego eventu Batmanowego Contagion / No man's land? Szczerze mówiąc ciekawy jestem jak to wygląda na półce :D

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 28 Sierpień 2019, 23:05:02 »
@Lafar Niestety no mans land po przeczytaniu trafił na dno pudła więc nie pokaże na razie jak się prezentuje na półce. Na ten moment pomiędzy contagion-no man's land brakuje mi jeszcze dwóch tomów legacy i drugiego tomu road to no mans land.

W następnym rzucie planuje cofnąć się do knightfall i sequeli, jak dokupie te 3 tomy to już będzie chyba cały główny batman z lat 90.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Motyl

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #80 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 11:10:48 »
Dzisiaj dotarł do mnie baman post apo,  trochę eksperyment bo do tej pory z eventami superhero miałem raczej kiepskie doświadczenia.


Do kompletu brakuje mi dwóch tomów road to no man's land, ktoś z forumowiczów czytał może i powie czy warto dokupić ?

Fajnie, że Batmany znalazły nowy dom i dotarły w dobrym stanie :)

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #81 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 13:43:52 »
@Motyl Dzięki za transakcje jeszcze raz :). Czytanie mało którego komiksu sprawiło mi tyle przyjemności co no man's land w tym roku, kompletnie przebiła moje oczekiwania ta seria.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #82 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 22:01:20 »
mały update, tie-iny do blackest night prosto z allegro :


Ponieważ udało mi się uporządkować odrobinę moją kolekcję wrzucam aktualną stertę komiksów do przeczytania, jak widać słabo radzę sobie z czytaniem na bieżąco :D

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Online stachel

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #83 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 22:22:55 »
Dzięki za tę wrzutkę. Teraz już wiem, że moja kupka wstydu wcale nie jest aż taka duża :D

Bender

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #84 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 22:57:00 »
Moja jest podobnej wielkości, i też ma swój własny stoliczek wstydu  :'(

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #85 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 20:17:59 »
mała aktualizacja z fb/allegro, wreszcie udało sie kupić coś nie trykotowego :P

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline arczi_ancymon

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #86 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 22:04:42 »
Daj znać czy Highest House dobre, miałem kupować...

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #87 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 23:07:01 »
@arczi_ancymon przeczytałem właśnie dwa dni temu. Dziwny jest dla mnie ten komiks, bo mimo że obiektywnie żaden z elementów nie jest wybitny (klasyczna fabuła zero to hero, umiarkowanie oryginalny świat średniowieczno/fantasy) to  jednak razem składa się to w bardzo przyjemną całość. Czytanie tego komiksu obudziło we mnie dawno zapomnianą ekscytację poznawaniem nowego świata fantasy :P. Przeczytałem w jeden wieczór i na pewno kupie następny tom (to tylko pierwszy tom a nie kompletna historia). Pod względem rysunków jest dobrze, gross bardzo poprawił się od czasu unwritten i jego prace teraz ogląda się z przyjemnością.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline rekinn

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #88 dnia: So, 09 Listopad 2019, 13:51:42 »
Czy mógłbyś coś proszę powiedzieć o komiksie "Digger"? :)

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #89 dnia: So, 09 Listopad 2019, 18:11:24 »
@rekinn Digger jest super, tak mnie wciągnął że przeczytałem ten komiks w jakieś 2/3 dni a ma ponad 800 stron. Setting to baśniowe fantasy (mówiące zwierzaki, trolle, czarownice itp) ale w historii jest bardzo dużo treści dla dojrzałego czytelnika i w efekcie to mimo wszystko komiks raczej dla dorosłych niż dla dzieci. Byłem zaskoczony jak zaskakujący przemyślany jest to komiks, siadając do niego spodziewałem się fragmentarycznych krótkich historyjek na co wskazywałaby początkowa forma wydawnicza (webcomics wydawany po 2 strony) a tymczasem digger to jedna bardzo długa historia z normalnym początkiem, rozwinięciem i zakończeniem. Od strony graficznej jest okej, rysunki nie przeszkadzają w czytaniu i to własciwie tyle co mogę o nich powiedzieć. Osobiście polecam, w odróżnieniu np od bone do którego digger jest najczęściej porównywany, a dla mnie był za bardzo dziecinny.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.