Autor Wątek: kolekcja smutnego drona :D  (Przeczytany 76397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #105 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 16:06:35 »
@Lafar Sry, wyrobiłem sobie nawyk zaglądania na giełdę w każdym możliwym wolnym momencie więc jestem tam praktycznie non stop od obudzenia :P.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #106 dnia: Śr, 08 Styczeń 2020, 19:55:28 »
zakupy z azylu, fb, i trochę chińskich bajek z gildii ;).





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline rekinn

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 02:19:35 »
Za kadym razem jak widzę Twoje zakupy, to mi szczena opada. :D

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 18:16:50 »
@rekinn Dzięki, staram się :).

Paczka dzisiejsza i wczorajsza, minęło dopiero 10 dni w 2020  a już mam mocnego kandydata na zakup roku : kabuki library edition. Jak na oop dorwałem w bardzo dobrej cenie, po przeliczniku 2.5.





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #109 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 17:29:35 »
Zakupy azylowe + olx. Zaliczyłem przy tym zamówieniu pierwszą poważną wtopę zakupową, kupiłem batman prodigal myśląc że to jest komiks który dzieje się po trylogii knightfall, a okazało się że zawartość pokrywa się z trzecim omnibusem -,- (który zresztą też w azylu kupiłem). Koszt tomu niewielki, i pewnie uda mi się sprzedać bez straty ale i tak jestem zły na siebie że nie sprawdziłem :p.

(komiks bez tytułu to godland od image)

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #110 dnia: So, 18 Styczeń 2020, 16:07:37 »
Blueberry z olx, polowałem na tę serię od 3 lat, i w końcu się udało wyrwać za ~40% okładkowej i na dodatek w folii.



Przy okazji, aktualny stan kupki wstydu. Trochę przeraziła mnie jej wielkość przy uporządkowaniu, więc będę starał się ograniczyć zakupy w najbliższym czasie. (nie licząc tego co do mnie jeszcze jedzie)


If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Bender

  • Gość
Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #111 dnia: So, 18 Styczeń 2020, 16:12:18 »
Zacznij od Tezuki! ;)

Offline rekinn

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #112 dnia: So, 18 Styczeń 2020, 17:46:55 »
Ładna kupka wstydu! :D A pokaż te przeczytane też!

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #113 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 00:54:30 »
@Bender Postaram się, ale mało pociągająca jest to dla mnie potencjalna lektura przez brak bamana :(

@rekinn Niestety większość kolekcji czeka w kartonowych pudłach więc nie ma co pokazywać, to co mam wystawione w szafach jest na pierwszej stronie wątku.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline LordDisneyland

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #114 dnia: Nd, 19 Styczeń 2020, 03:53:37 »
Ależ ci zazdroszczę tego kompleciastego wydania "7 Soldiers of Victory". Ja cały czas szukam t.2 mojego wydania [ bo żonglerka zeszytami w różnych wydaniach może o rozstrój nerwowy przyprawić :/ ] - może kiedyś się uda tanio kupić, o ile więcej osób nabędzie omnibusy... brawo zatem :D


Poza tym myślałem, że mi Kabuki już przeszło, ale jak widzę taki  aligancki  komplecik... :)
,, - Eeeeech.''

Offline rzodkiew

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #115 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 08:59:43 »
Twoja kupka wstydu > cała moja "kolekcja"  :D

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #116 dnia: Śr, 22 Styczeń 2020, 16:44:16 »
@rzodkiew ostatnia szansa na wycofanie się, potem już tylko czekają cię kompulsywne zakupy i jedzenie suchego chleba żeby na komiksy starczyło :P

Dwa omniaki, azyl i fb. Razem z final crysis to mój 8.5 omnibus morrisona (animal man, doom patrol, invisibles, new x-men, dc one milion, batman, i 52 częściowo)

If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline rzodkiew

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #117 dnia: Cz, 23 Styczeń 2020, 09:05:23 »
@sad_drone:
myślę, że mi to nie grozi
po pierwsze nie mam duszy kolekcjonera, który musi mieć wszystko (nie żebym się czuł z tego powodu gorszy lub lepszy - po prostu stwierdzam fakt), jeśli nakłąd się skończył to trudno, ni będę płacił jakichś horrendalnych sum na allegro
po drugie kupuję regularnie, ale zawsze gdy:
a) mam miejsce na półce (a jak go nie mam, no to wtedy czegoś się pozbywam sprzedając, np w ostatnie dwa tygodnie sprzedałem około trzydziestu sztuk, bo chcę zrobić miejsce na Dreddy i westerny, których jeszcze nie czytałem)
b) miesiąc się ładnie dopina finansowo, czyli po wydatkach i odłożeniu stałej sumy do oszczędności coś jeszcze zostaje - jestem ojcem dwójki dzieci, nie zarabiam milionów i nie wyobrażam sobie, że ktoś w domu będzie sobie odmawiał jakichś podstawowych rzeczy, bo tatuś se komiksa musiał kupić (co nie znaczy, że czasem nie cierpię :D)

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #118 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 18:32:18 »
zakupy z azylu (najpewniej ostatnie przez dłuższy czas w związku z podwyżką cen) i pierwsze zamówienie z bookdepository. Dwa awiza z poczty okazały się być dwunastoma paczkami, ledwo do domu dotarłem :P.  Panorama na zdjęciu to komplet mangi vagabond, 12 tomów po ~900 stron.





If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline sad_drone

Odp: kolekcja smutnego drona :D
« Odpowiedź #119 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 18:15:21 »
Zakupy z azylu (jednak ceny ciągle na akceptowalnym poziomie po podwyżce) i olx :







Authority i walking dead juz przeczytane, obie serie bardzo dobre, czwarte compendium tak mnie wciągnęło że skończyłem je tego samego dnia kiedy do mnie przyszło :).
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.