Autor Wątek: Kielo - kolekcja  (Przeczytany 46438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #135 dnia: So, 24 Kwiecień 2021, 15:42:19 »
Witam w klubie. Jestem tym mocno zmęczony, a z każdej strony tylko key issue, małe nakłady, soldouty, dodruki, absurdalne ceny. Skupiam się teraz na symbiontach i na tym, co naprawdę mi się spodoba. Wysiadłem z tego pociągu hajpu na "ważne" zeszyty w każdym tygodniu.
Udało mi się trzykrotnie zmniejszyć wydatki miesięczne na zeszyty. Polecam

Offline Global

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #136 dnia: Nd, 25 Kwiecień 2021, 16:32:19 »
Ja rowniez odpuscilem exclusivy sklepowe. Za duzo tego i malo co wpada w oko. Miejsce sklepowek zajely ratio.

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #137 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 12:23:57 »
Wszyscy trzej macie racje. Ilosc exclusive variants staje sie debilna - tylko cztery pierwsze zeszyty High Republic to 66 wariantow i dodrukow. War of the Bounty Hunters Alpha to one shot, ktory bedzie mial 46 okladek (plus dwie Director's Cut i pewnie mnostwo dodrukow). Wiekszosc z nich to okolice $20 plus przesylka wiec mowie pass. Troche mi to zajelo, ale jak mawiaja, lepiej pozno niz wcale.

Druga rzecza jest fakt, iz kazdy z Was wspomnial, ze kupujecie tylko te, ktore sie Wam podobaja. Gdybym ja kupowal tylko okladki/warianty, ktore mi sie podobaja - nie mialbym nawet polowy zeszytow, ktore posiadam.

Od 1997/8 kolekcjonuje komiksy Star Wars i staralem sie miec wszystkie. Z Dark Horse prawie wyszlo (brakuje mi jednego zeszytu), z Marvelem wiedzialem, ze beda problemy, ale nie wiedzialem, ze az takie. Od teraz kupuje warianty wydawcy i zbiorcze wydania. Nie mam juz ambicji zdobycia absolutnie wsztskich bo jest to po prostu niemozliwe. Jak wygram w totka to sporobuje znowu  ;)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 13:54:49 »
Kwiecien - plecien:

Ostatni brakujacy wariant do Poe Dameron! Kolejna seria skompletowana :)
Drugi zeszyt Batman Death Metal Band Edition. Pierwszy niestety zaginal po drodze z Niemiec :(



Ostatnie sklepowe warianty do High Republic. Tak jak mowilem wczesniej - poddaje sie.


























Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 10:36:36 »
Pora ma maj.








































Bender

  • Gość
Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 20:13:49 »
Grubuitko, czadowe Mignole no i mój ulubiony japoński TESB. Ale tych okłądek action figures nadal nie trawie ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 20:31:50 »
na bogatości :D

Offline sgor

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 22:58:52 »
W ramach ciekawostki, w tym roku na aukcji sprzedano oryginał jednej z tych okładek Mignoli za ponad 20 tys. USD:

https://comics.ha.com/itm/original-comic-art/mike-mignola-lobo-unamerican-gladiators-1-cover-original-art-dc-1993-/a/7242-94129.s?ic4=GalleryView-Thumbnail-071515

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #143 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 11:25:07 »
Grubuitko, czadowe Mignole no i mój ulubiony japoński TESB. Ale tych okłądek action figures nadal nie trawie ;)

Mignola zawsze i wszedzie :D To moja ulubiona miniseria Lobo wlasnie ze wzgledu na okladki, ale tez Cam Kennedy art

Okladka do TESB ladna, owszem, ale troche lipa, ze wydano to jako zwykly zeszyt z nie hardcover jak zrobiono z ANH.

na bogatości :D

Gdzieee tam. Bounty Hunters Alpha - szesc okladek z piecdziesieciu trzech? :D

W ramach ciekawostki, w tym roku na aukcji sprzedano oryginał jednej z tych okładek Mignoli za ponad 20 tys. USD:

Super. Gdybym tylko mogl sobie pozwolic na to....

Polowa lipca, nie ma rady, trzeba wrzucic zakupy z czerwca. Raczej oczywiste rzeczy:

























































Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 19:10:31 »
Ależ kozackie są te okładki Obcego z Predatorem. Ogólnie props jak zawsze. Spawn w b&w wygląda bardzo dobrze :D

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 10:17:01 »
@komiksowe_warianty - seria "od ktorej sie wszystko zaczelo". Mialem tylko nr 2 do tej pory, dokupilem 1 i 3 czyli brakuje tylko nr 4 :)

A Spawn jak Spawn. Okladki lepsze od zawartosci :D mam niestety miesieczna obsuwe ze Spawn's Universe.

Offline Leyek

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #146 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 15:40:24 »




Fajny pomysł, przy Ghoście nawet niezłe wykonanie, szkoda tylko, że te zespoły z death metalem nie mają nic wspólnego :)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #147 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 17:25:34 »
Na okladce numeru 4 jest Opeth, ich w sumie mozna na sile zaliczyc do DM, numer 5 to Sepultura - jakby nie patrzec Thrash/Death. Ale reszta faktycznie nie bardzo. W sciezce dzwiekowej do Dark Nights: Death Metal tez death metalu ze swieca szukac. Chyba tylko Carach Angren.

Okladki jednak fajne :)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #148 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 15:41:23 »
Podsumowanie lipca:




















































Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #149 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 17:22:34 »
Nastal koniec sierpnia wiec maly update wypada wrzucic: