Autor Wątek: Kielo - kolekcja  (Przeczytany 46467 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kielo

Kielo - kolekcja
« dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 00:20:32 »
No to kolej na mnie. Nie bede opisywal zdjec, ale oczywiscie odpowiem na pytania jesli jakies beda.




































































































































Bender

  • Gość
Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 06:57:53 »
Jedyne czego brakuje w tym poście to soundtracku z Marszem Imperialnym.
Ogólnie, opad szczeny....

Offline stachel

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 08:47:07 »
Wooooow! Jako fan Gwiezdnych Wojen nie mogę zebrać szczeny z podłogi, wspaniała kolekcja. Zastanawia mnie tylko, skąd chęć posiadania każdego wydania (przynajmniej jeśli chodzi o kanon)? - sporo dubli się tam nazbierało.

Offline freshmaker

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 08:49:22 »
mnie zainteresował hellspawn i dark ages. czy te wydania to kontunuacja / pasują graficznie do hc-ków spawn origins?

Offline rekinn

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 09:12:01 »
Jedno wielkie "łał"!

Offline Lou

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 10:09:07 »
Jak oceniasz "Letting it go" Katin? Mam to na wishliście, ale zastanawiam się czy brać. "We Are on Our Own" tej samej autorki nie było jakoś bardzo tragiczne.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline nori

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 11:04:08 »
Niekulturalnie, ale adekwatnie: ja pierdzielę!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Koora

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 11:05:17 »
Czy Szanowny Pan to wszystko przeczytał? 8)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 13:31:24 »
Ogólnie, opad szczeny....

I kto to mowi ;)

Wooooow! Jako fan Gwiezdnych Wojen nie mogę zebrać szczeny z podłogi, wspaniała kolekcja. Zastanawia mnie tylko, skąd chęć posiadania każdego wydania (przynajmniej jeśli chodzi o kanon)? - sporo dubli się tam nazbierało.

Wlasciwie sam sobie odpowiedziales na pytanie. Chec posiadania. To podstawa kolekcjonerstwa. Takie zalozenie, ze chce miec wszystko.

mnie zainteresował hellspawn i dark ages. czy te wydania to kontunuacja / pasują graficznie do hc-ków spawn origins?

Obywie serie sa zupelnie inne niz glowna i szczerze mowiac na dobre im to wychodzi.

Hellspawn to po prostu bardziej mroczna wersja Spawna, utrzymana w klimacie horroru, osadzona mocno w rzeczywistosci z ograniczonymi watkami superhero. Juz chyba kiedys uzylem tego porownania, ale zwykla seria Spawna jest jak Batman i Robin z Clooneyem a Hellspawn to trylogia Nolana.
Graficznie mistrzostwo - Ashley Wood - styl mozna chyba okreslic jako Sienkiewicz na kwasie plus sporo grafiki komputerowej.

Dark Ages to Spawn w sredniowieczu. Dosyc ciekawie poprowadzona historia, graficznie lepiej niz glowna seria (plaszcze w sredniowieczu wygladaja lepiej niz we wspolczesnym NY)

W planach mam porobienie zdjec wszystkich zeszytow Spawna i pobocznych serii i opisanie ich tu na forum.

Jak oceniasz "Letting it go" Katin? Mam to na wishliście, ale zastanawiam się czy brać. "We Are on Our Own" tej samej autorki nie było jakoś bardzo tragiczne.

"We Are on Our Own" to dobry komiks, ale ja "zwyklych" (z braku lepszego slowa) histori o przetrwaniu czytalem juz doslownie setki wiec sie jakos szczegolnie nie wyroznial.
"Letting it go" jest ciekawszy, jest to w duzej mierze historia o wybaczaniu, poczuciu winy za przezycie i masohistycznej checi przebywania wsrod bylych oprawcow. Plus nie ma tam zbytniego upiekszania. Maus nawet w momencie ukazywania wad, dawal poczucie idealizowania ojca. Tutaj zycie ukazane jest z calym dobrodziejstwiej inwentarza.
Warstwa graficzna troche mi na poczatku przeszkadzala, szkic olowkiem i brak zaznaczonych kadrow powodowaly, ze czulem sie jakbym czytal cos niedokonczonego.

[/quote]
Jedno wielkie "łał"!
Niekulturalnie, ale adekwatnie: ja pierdzielę!

Do uslug ;)

Czy Szanowny Pan to wszystko przeczytał? 8)

Na szczescie nie wszystko. Sporo jest dubli i sporo rzeczy zostawionych na dlugie jesienne wieczory :)

Offline OokamiG

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 14:05:05 »
Piękna kolekcja Panie Kielo.

Offline jotkwadrat

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 14:09:42 »
Cię choroba...  :o
Bardzo ładna kolekcja. Nie wiedziałem nawet, że tyle tego wyszło.

A skoro mają być wszystkie wydania, to dlaczego nie ma kolekcji DeAgostini?

Bender

  • Gość
Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 14:16:54 »
I kto to mowi ;)

Ktoś, kto nie ma ANI JEDNEGO komiksu Star Wars. Właśnie to do mnie dotarło i co, jak przyznasz, w pewnym kontekście jest dosyć zabawne ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 21:01:58 »
Ja chciałem tylko zostawić

Teraz wracam zgrzytać zębami z zazdrości. Nie pozdrawiam :P

Offline Antari

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 00:16:01 »
Niesamowita kolekcja Star Wars. WOW

Offline gashu

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:38:31 »