Autor Wątek: Kielo - kolekcja  (Przeczytany 47254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 18:54:33 »
O fak! Grubo! Trejdowo rzekłbym. 😉 Daj znać jak te nowe starwarsy wypadają.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:19:45 »
Jakie bogactwo w High Republic Oo Szanuję niesamowicie.

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #122 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 19:55:59 »
O fak! Grubo! Trejdowo rzekłbym. 😉

No bez prezesady :) widzialem ostatnio na forum takie zakupy, ze hej :D


Daj znać jak te nowe starwarsy wypadają.

Vader, Aphra i Bounty Hunters trzymaja poziom. Nie jest on za wysoki, ale przynajmniej rowny. Star Wars takie troche meh a High Republic jeszcze nie zaczalem.

Jakie bogactwo w High Republic Oo Szanuję niesamowicie.

Dzieki. Staralem sie wsztystkie zdobyc, ale poleglem :( z czternastu okladek (liczac drugi i trzeci print) nie zdazylem kupic zestawu Paolo Villanelli dla comicbooksexclusives (trade i virgin). Cena teraz oscyluje w okolicach $600 - $800 za set wiec chyba musze zadowolic sie dwunastoma... ale za to do numeru 2 mam juz zamowione wszystkie 11 :)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 17:46:05 »
Pierwsza czesc zakupow z tego miesiaca. Glownie zaleglosci:

Pierwsza mini seria Lobo, w Polsce wydana jako Ostatni Czarnian





Czwarty dodruk Kylo Rena, ktory jakos przegapilem



Cos do czytania



Zrezygnowalem z proby zdobycia komiksow Star Wars IDW, glownie z powodu slabej dystrybucji w Europie, ale ta serie chyba pociagne (przynajmniej warianty A). Ten Vader to wbrew pozorom nie jest blank wykonany przez srednio zdolnego amatora, jest to oficjalny wariant SWAU. Straszny.



Pierwszy trade Aphry vol 2 i kolejny dodruk, ktory przegapilem



Posterbook Vadera, ktory byl lekkim zaskoczeniem poniewaz myslalem, ze jest on wielkosci zwyklego TPB





JTC negative variant. nie mam pojecia dlaczego sa takie drogie. Oraz zalegly Vader z lutego 2015



Zalegle warianty Vader vol.2 numer 1 i vol. 1 numer 20 drugi print



Kolejne warianty do High Republic #1. Teraz brakuje mi "tylko" comic books exclusive i walmart. No i dodrukow.





Zobaczymy czy Lemire ciagle daje rade






Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 18:20:56 »
super, jak zawsze ;)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #125 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 22:34:24 »
Z ogromnym opoznieniem dotarla druga czesc lutowych zakupow:






















































Offline death_bird

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 22:39:34 »
To całe "Lobo" to jest jakaś parodia "Lobo"?  :o
Napisz, że to jest parodia "Lobo".  >:(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #127 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 22:50:35 »
Niestety nie parodia. Probowali cos zmienic w ramach New52, ale wyszlo to slabo.

Ogolnie historia jest taka, ze "nasz" Lobo okazuje sie sciemniaczem bo ten nowy Lobo jest prawdziwym Lobo i to on zabil wszystkich na Czarni, ale troche niechcacy. Ogolnie bardzo pozytywna postac. Mlody, nie naduzywa brzydkich slow itp.

Przetrwalo toto 13 zeszytow. Rebirth przywrocil "normalnego" Lobo.

Bender

  • Gość
Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 22 Marzec 2021, 22:54:51 »
Hellboy mniam ❤

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #129 dnia: Pt, 26 Marzec 2021, 21:15:09 »
Wiedziałem, że w tym wątku zobaczę warianty Spawna z ratio 1:50 oraz High Republic #2 1:25. Nie zawiodłem się. Świetnie zakupy :)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #130 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 23:31:13 »
Wiedziałem, że w tym wątku zobaczę warianty Spawna z ratio 1:50 oraz High Republic #2 1:25.

A ja wiedzialem, ze jezeli ktokolwiek zwroci uwage na warianty to bedziesz Ty  ;)

Prawie polowa kwietnia wiec trzeba zakupy marcowe wrzucic. Nie za duzo, lecz w sam raz :)

High Republic caly czas probuje pobic rekord ilosci wariantow:







W koncu dorwalem Han Solo #1 (1:200)



Zachecony zapowiedziami o polskim wydaniu Maski kupilem omnibusa mimo, ze dwie trzecie z tego tomu mam w zeszytach. Nie zaluje. Oraz spore rozczarowanie - nie komiks, co prawda, ale zawsze... wiedzialem, ze budzetowa wersja Taschena nie bedzie rozmiarow oryginalnej wersji, ale myslalem, ze przynajmniej bedzie to wielkosc zwyklego albumu. Niestety...



Troche Lobo Vol 2.



















Francja:





Omnibusy! Nie moge sie doczekac kiedy zaczne czytac BPRD












Offline Arne

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #131 dnia: So, 10 Kwiecień 2021, 20:11:06 »
Kielo, jak zwykle pozamiatales :)
Szacun, za świetne zakupy!

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #132 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 18:14:34 »
Jak tam? Kredyt na warianty sklepowe i regularne do Star Wars: War Of The Bounty Hunters wzięty :D? Zakupy jak zawsze MIAZGA.

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #133 dnia: So, 24 Kwiecień 2021, 00:23:43 »
Jak tam? Kredyt na warianty sklepowe i regularne do Star Wars: War Of The Bounty Hunters wzięty :D?

Zabawne, ze o tym piszesz bo wlasnie podjalem decyzje, ze nie bede kupowal sklepowych wariantow do War of the Bounty Hunters. Ani do High Republic. Numer czwarty tej serii jest ostatnim, do ktorego kupilem Retailer Variants.

Kasa, ktora wydalem na warianty w ciagu ostatnich trzech miesiecy wydala mi sie idiotyczna i chyba czas stanac po stronie zdrowego rozsadku.

Offline Gazza

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #134 dnia: So, 24 Kwiecień 2021, 15:29:21 »
Zrobiłem tak samo. Maj będzie pierwszym miesiącem gdy olałem nawet wszystkie te open warianty do Blade Runnera i kilku innych serii, które zbieram. Dość. Wybieram po jednym, który podoba mi się najbardziej i tyle. Wydawcy i sklepy przeginają. W moim przypadku ta podaż zniechęciła. Za dużo tego.