Autor Wątek: Kielo - kolekcja  (Przeczytany 47140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gashu

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #105 dnia: Cz, 08 Październik 2020, 16:24:04 »
Tylko 20 komiksów. Faktycznie - skromnie.

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #106 dnia: Pt, 09 Październik 2020, 18:05:48 »
@up akurat taki miesiac, co zrobic  ;)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 16:26:09 »
Nabytki pazdziernikowe:






































Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 21:49:56 »
Miesieczny update. Nic zbytnio ciekawego, prawie same oczywistosci.






























Offline LordDisneyland

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #109 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 22:07:44 »
Przypomniałeś mi o istnieniu Shadowmasters- gdy ukazywało się to w Punisherze PL , aż pożyczyłem zeszyty od syna kolegi ;)  Historia broni się po latach? Nie byłem fanem komiksów z przygodami Castle'a, ale to przyjemnie mi się jakoś kojarzy...
Może pora na drugą lekturę? :)
,, - Eeeeech.''

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #110 dnia: Pt, 04 Grudzień 2020, 22:46:04 »
Musze Cie rozczarowac, niestety nie broni sie... kupilem tylko dla tego, ze lubilem ta historie w momencie wydawania przez TM Semic, ale po latach okazalo sie, ze jest maksymalnie naiwna, kreska i kadrowanie duzo ponizej przecietnej trykotowej. Do tego mnostwo zupelnie niepotrzebnych opisow na co drugim kadrze. Wartosc wylacznie sentymentalna.

Offline LordDisneyland

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #111 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 02:09:57 »
Czyli pass.
Dzięki! W nagrodę kolekcja bombek- nie moich, żeby nie było ;)
https://i.redd.it/d5h3cxzll0261.jpg
,, - Eeeeech.''

Offline komiksowe_warianty

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #112 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 09:41:23 »
JAK ZAWSZE zakupy bardzo fajne ;)

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #113 dnia: Wt, 29 Grudzień 2020, 21:27:36 »
JAK ZAWSZE zakupy bardzo fajne ;)


Dzieki. Tym razem niewielkie zakupy:











Nareszcie udalo mi sie dostac ostatni wariant do Kylo Ren. Strasznie irytujace jest jak tylko jednego wariantu brakuje do kompletu



No i w koncu bede mogl przeczytac Black Hammer. Zobaczymy czy spodoba mi sie tak jak wiekszosci forumowiczow











Zdjecia ponizej troche oszukane bo komiksy kupione nie dla mnie tylko dla corki, ale coz, nowe nabytki w naszym domu:









Offline Kadet

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #114 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 11:56:20 »
Mam nadzieję, że kolejne zamówienie jest w drodze, bo "Cigars of the Pharaoh" i "Destination Moon" to pierwsze części dwualbumowych opowieści, które kończą się odpowiednio w "The Blue Lotus" i "Explorers of the Moon" :)

Przy lekturze "Lake of Sharks" trzeba wziąć poprawkę na to, że to jest tylko adaptacja filmu animowanego, więc nie stoi na tym samym poziomie, co reszta serii.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #115 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 00:29:48 »
Dzieki za porade. Zobaczymy czy jej sie spodoba. Kupie reszte jesli ja wciagnie. W Asterixa wsiakla od razu.

Offline Kadet

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #116 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 18:58:28 »
Cóż, mimo wszystko "Tintin" to trochę inny rodzaj komiksu. Ja go bardzo lubię, ale miejscami ma długie teksty w dymkach i humor jest znacznie mniej żywiołowy niż w "Asteriksie". To chyba kwestia indywidualnego smaku :)

Z innych opowieści polecałbym "King Ottokar's Sceptre" i "Black Island" - moje ulubione :) Radzę przy tym unikać "Tintin in Congo", "Tintin in America" i "Tintin in the Land of the Soviets" - chyba że na sam koniec przygody z Tintinem, jeśli córka przeczyta wszystkie inne i stanie się wielką fanką :) W tych trzech fabuła stoi na znacznie niższym poziomie (w zasadzie są to zlepki luźno powiązanych epizodów), a "Kongo" ma trochę motywów, które nie zestarzały się najlepiej.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Kadet

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #117 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 21:23:16 »
Oj, nie mogę już edytować, a nie zauważyłem wcześniej, że "Black Island" już kupione! W takim razie gratuluję dobrego zakupu :)

Nie wiem, czy to nie musztarda po obiedzie, ale treść "Red Sea Sharks" zawiera spojlery do opowieści, która zaczyna się w "Cigars of the Pharaoh" i kończy w "The Blue Lotus".
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline LordDisneyland

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #118 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 00:10:33 »
#312, Spawn w kapeluszu - rewelacja. Bardzo podoba mi się także MarsAttacksRedSonja ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Kielo

Odp: Kielo - kolekcja
« Odpowiedź #119 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 17:57:27 »
Zakupy styczniowe: