Autor Wątek: JusticarUsagi - kolekcja  (Przeczytany 5211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JusticarUsagi

Odp: JusticarUsagi - kolekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 23 Wrzesień 2019, 15:19:13 »
Dziś na pierwszy ogień leci długouchy samurai! Jestem wielkim fanem Stana a Usagi to jedna z moich najulubieńszych serii komiksowych.

Poniżej najcenniejszy batman w mojej kolekcji autorstwa Jakuba Rebelki. Z góry przepraszam za jakość fotki ale ciężko było z tą szybą a nie miałem już serca wyciągać artu z antyramy.

Pozostając w klimacie człowieka nietoperza wrzucam także wrys od Briana Bollanda ustrzelony w Zabójczym Żarcie oraz Dave'a McKeana w Azyl Arkham.


Kolejne zdjęcie to prezent urodzinowy dla żony, którego autorem jest Gedeon.

Na koniec wrysy od Lewisa Trondheim'a z kolorami Brigitte Findakly ustrzelone w Ralphie Azhamie.


Ok, na dziś chyba tyle. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego dnia życzę! Do zobaczenia na Emefce!



Offline JusticarUsagi

Odp: JusticarUsagi - kolekcja
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 12:52:23 »
Serwus!
Gratuluje wszystkim świetnych prezentów od "Mikołaja". Wszystkie wyglądają imponująco! Miło się to czyta i ogląda!
U mnie za sprawą ukochanej żony też coś pod choinką się znalazło. Nie mogłem się zatem powstrzymać i chwalę się skarbami.
Wspominałem już jak wielkim fanem Bernarda jestem a zatem możecie się domyśleć jaką miałem minę rozpakowując prezent :)

Dodatkowo dostałem tez prezent od samego Mistrza w postaci numerowanej litografii. Dowiedziałem się, że wydrukowane było 100 sztuk z czego tylko 20 podpisanych.

Miłego dnia no i Szczęśliwego Nowego Roku!

Offline death_bird

Odp: JusticarUsagi - kolekcja
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 14:29:11 »
Opad szczęki.  :o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Midar

  • Gość
Odp: JusticarUsagi - kolekcja
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 15:24:25 »
Opad szczęki.  :o
Dokładnie tak samo: szczęka na podłodze! Cieszę się Twoim szczęściem i zazdraszczam😀.

Offline death_bird

Odp: JusticarUsagi - kolekcja
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 21:45:18 »
Przy czym ja tak do końca nie jestem pewien czy bardziej zazdrościć prezentów czy jednak małżonki. ;) ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".