Autor Wątek: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.  (Przeczytany 23094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #15 dnia: So, 11 Lipiec 2020, 15:38:09 »
Kurcze, nabieram coraz większej ochoty na te klasyczne Batmany...  :(
Dobrze, że w tym miesiącu kupuję auto i wolnej kasy do wydania na komiksy nie będzie na koncie ;)

No ale serio: na co Ci auto?
 ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline freshmaker

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #16 dnia: So, 11 Lipiec 2020, 16:28:14 »
gdzie kupowałeś caped crusader?

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #17 dnia: So, 11 Lipiec 2020, 17:11:18 »
W Multiwersum vol. 1 i 2, w Atomie 3, gdzie mam jeszcze zamówiony vol. 4, który ma dotrzeć  po weekendzie.

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 13 Lipiec 2020, 19:47:38 »
Dziś dotarła paczka z Marvelozą z gildii. Najbardziej rzecz jasna cieszę się na Erę Apocalypse'a. Więcej klasycznych mutantów.


Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 17:33:59 »
Pierwsza paczka w tym miesiącu, w którym zdecydowanie przesadziłem z zakupami.  Czekam jeszcze na jedną z gildii. 2 pozostałe tomy Batmana z sagi Knightfall mają dotrzeć niedługo i wtedy wezmę się za ich lekturę. Razem z nimi czekam jeszcze na 8 komiksów.
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Sierpień 2020, 17:37:54 wysłana przez OokamiG »


Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 07 Sierpień 2020, 19:21:00 »
Nie wiedziałem o tym, ale nic nie dzieje się przypadkowo. Co więcej Knightfall zbieram w wydaiu 25th anniversary edition, co jeszcze bardziej wskazuje na nieprzypadkowość zdarzenia.

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 18:01:31 »
Dzisiejsza paczka z gildii z komiksami z pakietu sierpniowego Egmontu, uzupełnianie zaległości i Star Wars Komiks z Ruchu. W tym miesiącu szykuje się jeszcze paczka z promocji Muchy na Gildii, a potem biorę przynajmniej dwumiesięczny odwyk od kupowania.

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 21 Sierpień 2020, 16:16:30 »
Dzisiejsza,ostatnia już w tym miesiącu, paczka zawierająca komiksy z promocji muchy. Po tym miesiącu koniec z zakupami na jakiś czas, choć czekam jeszcze na paczkę z Atomu z brakującymi tomami sagi Knightfall.

Offline death_bird

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 21 Sierpień 2020, 16:44:31 »
Widzę, że ostatnio wszyscy rzucają się na "Velvet".  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 21 Sierpień 2020, 16:50:43 »
Dlatego trzeba się śpieszyć z zakupem,bo wykupią. :) Poza tym jak już zbieram całego Brubakera, to Velvet musiałem nadrobić. Teraz z komiksów jego autorstwa wydanych w Polsce pozostały mi pojedyncze superhero. Ale to już w przy innej promocji.

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 08 Wrzesień 2020, 11:36:15 »
Od zakupów wytrzymałem dwa tygodnie(więc jest sukces), ale pojawiła się promka na gildii na Egmont, a że w trakcie czytania Promethei nabrałem ochoty na więcej Moore'a i Vertigo to kupiłem parę komiksów. Wiem, wstyd nie mieć V jak Vendetta, więc musiałem to nadrobić. Zestawik dopełnił Dredd, na którego historię mam ostatnio sporą ochotę.


Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 17:15:07 »
Podsumowanie września. B&W są wielkie, jak to czytać. Chyba musze zainwestować w jakiś pulpit. Poza tym uzupełnienia serii, które zbieram. Na szczęście w moim wypadku październik jawi się jako miesiąc oddechu.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 17:25:18 »
Dopiero teraz zauważyłem Twój wątek z kolekcją. Kozackie zakupy! Te Batmany wyglądają świetnie. Props za Dredda :)

Offline OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 17:30:07 »
Dzięki za miłe słowa. Twój wątek też jest niczego sobie i czekam , kiedy pojawi się w nim więcej wariantowego dobra.