Autor Wątek: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.  (Przeczytany 23091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 17:24:26 »
Podsumowanie października. Żadnego HC :). Spowodowane jest to min. tym, że pakiet Egmontu jeszcze nie został do mnie wysłany ze sklepu Egmontu.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #31 dnia: Pn, 02 Listopad 2020, 22:11:06 »
Epilog październikowych zakupów. Kontynuacja jednego z najlepszych komiksów jakie czytałem w tym roku, poszerzam znajomość uniwersum Hellboya no i Star Wars Komiks, które czeka chyba w przyszłym roku mała rewolucja. Z nowego kanonu wydanego u nas nie przegapiłem żadnego numeru.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 23:24:45 »
Podsumowanie listopada.
Na początek chciałbym pochwalić pakowanie Gildii. Komiksy w folii bąbelkowej wsadzone w pudła, które w były w kolejnym, większym. Komiksy przyszły beż żądnych ubytków.

A tu same komiksy, na które złożyły sie darmówki z Festiwalu w Poznaniu, promocja festiwalowa na Gildii, no i pakiet wrześniowy z Egmontu. Dużo tego w tym miesiącu.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 25 Listopad 2020, 11:34:57 »
W końcu doszło z Amazona:






Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 10 Grudzień 2020, 17:21:07 »
Do zobaczenia za tydzień:


Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 11:07:24 »
Podsumowanie grudnia. Trochę nowości, trochę uzupełnienia zaległości. Trochę książek, trochę komiksów. Na Ellroya przyszła mi ochota po seansie Manka na Netflix, pierwszy kwartet czytałem, ale na półce go nie miałem, Underground Trilogy będę czytał za to po raz pierwszy. Skorzystałem z -50% na książki Star Wars w Empiku i kupiłem Diunę w nowym wydaniu, żeby w końcu przeczytać całą serię.

Offline eferce

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:14:16 »
Popatrz jaki przypadek - ja właśnie zakupiłem Diune 1-4 tylko wydanie Phantom Press z 92r. na allegro. Jak przyjdzie po świętach to się pochwalę. Ciekawe jak nam wejdzie po latach & czy zdążymy przed filmem ;)

Po takich zakupach Mikołaj chyba nie ma po co sie do Ciebie fatygować...

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:19:55 »
Popatrz jaki przypadek - ja właśnie zakupiłem Diune 1-4 tylko wydanie Phantom Press z 92r. na allegro. Jak przyjdzie po świętach to się pochwalę. Ciekawe jak nam wejdzie po latach & czy zdążymy przed filmem ;)

Po takich zakupach Mikołaj chyba nie ma po co sie do Ciebie fatygować...
Kończę drugą część, więc może da radę przeczytać cykl przed filmem, choć podstawę w postaci pierwszej części mam już za sobą.
Nie obrazę się za jakąś niespodziewaną wizytę Mikołaja, choć u mnie już zakupowy koniec roku.

Offline death_bird

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 19:14:23 »
"Diuna" zawsze na plus.
Choć ja "wydania Siudmaka" nie zamieniłbym na żadne inne.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Arne

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 19:32:21 »
Trylogie Thrawna bedziesz czytal po raz pierwszy, czy to sentymentalny powrot?
Jesli pierwszy raz, to daj znac jak wrazenia. Ciekaw jestem opinii kogos, kto podchodzi pierwszy raz do tej lektury w dzisiejszych czasach.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 20:53:18 »
Pierwszy raz, skorzystałem z promocji w Empiku i całą Trylogię nabyłem za 60 zł. Na pewno dam znać, ale chwile mnie zanim nawet sięgnę po 1 cześć, bo teraz, jak wyżej wspominałem, czytam Diunę i na razie na niej się skupiam. Ale lektury Trylogii Thrawna już nie mogę się doczekać.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 29 Styczeń 2021, 17:51:18 »
Podsumowanie stycznia. W nowym roku oczywiście postanowiłem, że ograniczę zakupy. Mam jeszcze 11 miesięcy na wprowadzenie tego postanowienia w życie:

ramirez82

  • Gość
Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 29 Styczeń 2021, 18:32:42 »
Jakoś nie jarają mnie w ogóle zeszyty i warianty okładkowe, ale te Batmany jak najbardziej! Egmoncie, jedziesz z tym!  8)

Przypomnij, te The Caped Crusader zbiera całość Detective Comics i Batmana z tego okresu? Bo tak patrzę na oko, i wychodzi, że tak.
« Ostatnia zmiana: Pt, 29 Styczeń 2021, 18:35:55 wysłana przez ramirez82 »

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 29 Styczeń 2021, 18:40:24 »
Caped Crusader skupia się na serii Batman, a Dark Knight Detective na Detective Comics, choć są wyjątki kiedy story arci są we dwóch seriach wtedy w trejdzie raczej pojawia się numer z drugiej serii.

Online OokamiG

Odp: Jaskinia Wilka- OokamiG i moje nabytki.
« Odpowiedź #44 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 17:28:19 »
Skromny zaciąg lutowo-marcowy, z paroma uzupełnieniami zaległości: