Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

janjedlikowski - kolekcja

(1/2) > >>

JanJ:
Wszystko zaczęło się od pierwszego zeszytu Świata Komiksu, kiedy okazało się, że poza KD, Tytusem, Garfieldem i Asteriksem jest jeszcze ogromny niepoznany dotąd świat historyjek obrazkowych. Od tego czasu zacząłem kupować pierwsze komiksy za "swoje", a kolekcja cały czas się rozrasta. Zbieram głównie frankony, ale co fajniejsze serie z Vertigo i Batmany też się znajdą. Ulubiony autor to oczywiście Rosiński :) W miarę możliwości będę tu powoli wrzucał zdjęcia swojej kolekcji.

Z okazji zakupu najnowszego Szninkla, wrzucam taki mały kolaż.

JanJ:
A tu jeszcze drugi exlibris

(wydaje się lekko pogięty, ale to kwestia cieni na zdjęciu i tego, że trzymam go zwinięty w tubie)

freshmaker:
a gdzie wydanie orbity?

JanJ:
:) ja jestem takim trochę dziwnym "kolekcjonerem", tzn. kupuję dane wydanie, jeśli znajdę w nim coś nowego (np. szkice, dodatki), których nie było we wcześniejszych wydaniach. Zwykle jak kupuję jakiś absolute lub wydanie zbiorcze to sprzedaję wcześniejsze zeszyty, których treść pokrywa się z nowszym wydaniem. Szninkiel jest jednym z nielicznych wyjątków, dla którego mam kilka wydań, ale i tak we wszystkich jest trochę co innego (no oczywiście poza samym komiksem).

freshmaker:
tez tak kiedyś robiłem, ale potem kilka razy mocno żałowałem ze pozbyłem się starszych wydań. ja kupuje zawsze kolejne wydania hellboya, incala i kajtka i koko. + rosinski ale nie wszystko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej