Autor Wątek: Itachi - kolekcja  (Przeczytany 67319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #120 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 15:22:21 »
Rok temu w Krakowie było bardzo przyjemnie a dodatkowo wyjazd nie klepie tak po kieszeni. Flixbus za półdarmo, drugie tyle za taksówkę i gotowe. Do stolicy to jednak trochu inaczej wypada ;)

Natomiast na Pyrkonie z chęcią dobre piwo wypiję :)

Offline Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #121 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 18:18:20 »
Ja wlasnie do Krakowa mam dalej niz do W-wy. A co do piwa podczas Pyrkonu, to jak najbardziej. Gazza tez sie pisze :)

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #122 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 20:30:41 »
Elegancko Panowie ! A korzystając z okazji macie jakąś miejscówkę do polecenia niedaleko terenu imprezy? Jakiś hostelik czy motelik?

Online Gazza

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #123 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 21:29:41 »
Soda Hostel mogę polecić. 🙂

Offline Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #124 dnia: Pn, 10 Luty 2020, 21:41:25 »
Najblizej na Pyrkon jest z Sheratona :). Ale nie polecam- straszne sie tam chamstwo zjezdza z calej Europy. I kasza niedogotowana  :D
A co do moteli to musialbym sie rozejrzec. Jak znajde cis sensownego to dam znac.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #125 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 20:20:44 »
Soda Hostel mogę polecić. 🙂

Niestety wszystko już mają zarezerwowane, ale miejsce zapisałem w notatniku. Będzie miejscówka na przyszłość.

Midar

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #126 dnia: So, 15 Luty 2020, 18:18:22 »
Ja mam w tym roku „zbójecki plan” być na WCC (na WCC mam już karnet), w Krakowie, Poznaniu, w Łodzi i Warszawie, więc gdzieś zapiwkujemy😀.

Offline Szekak

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #127 dnia: So, 15 Luty 2020, 19:05:28 »
Plan łudząco podobny do mojego. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline nocny

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #128 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 21:29:18 »
To do zobaczenia na WCC i MFKiG chłopaki ;)

Online Teli

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #129 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 07:16:01 »
Mi z racji spraw rodzinnych w tym roku jedynym pewniakiem jest Łódź (choć kombinuję jak mogę żeby choć na jeden dzień do Krakowa się jeszcze wybrać, może się uda) W każdym razie obiecuję wam że do Łodzi przytaszczę ze sobą skrzyneczkę dobrego piwa ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #130 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 13:46:11 »
Gildia + zakupy z fb:


Offline darkwolf1

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #131 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 11:17:07 »
Jestem pod wrażeniem Twojej kolekcji Itachi. Zarówno komiksów jak i rysunków / wrysów. I właśnie te ostatnie mnie zaciekawiły najbardziej. Otóż nigdy czymś takim się nie interesowałem, skupiałem się głównie na samych komiksach. Dlatego mam do Ciebie takie pytanie (od razu powiem że jestem laikiem w tym temacie ), takie rysunki, np Daredevil (Grzegorza Pawlaka ) można kupić na festiwalach komiksowych czy może taki autor na Twoją prośbę ci coś takiego narysował ?

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #132 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 13:25:03 »
Grzegorza Pawlaka kupiłem akurat już przygotowany, miał swój album gdzie można było wybrać prace. Przy czym gdybym zagadał to bez problemu narysowałby zapewne coś na żywo. Złote Kurczaki był pod tym względem wyjątkowe u mnie,bo nie miałem zbytnio czasu na chodzenie po stanowiskach autorów czy wydawnictw. Większość w kolekcji to jednak zdecydowanie zdobycze typowo festiwalowe, czyli rysowanie na żywo, przy tobie, zawsze można zagadać kiedy autor rysuje. Rok temu na emefce świetnie rozmawiało się z Kasią Niemczyk czy Zbigniewem Kasprzakiem. Ogólnie polecam jak widać na przykładzie Szekaka, można w to szybko wsiąknąć :)

Nie wiem czemu ale na emefkę to czekam przez cały rok, aby przez te dwa dni poczuć atmosferę komiksowej braci  :D

Offline darkwolf1

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #133 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 13:42:18 »
No właśnie mam zamiar w tym roku odwiedzić Kraków i Warszawę bo ten temat z tymi wrysami / rysunkami bardzo mi się spodobał. I aż wstyd przyznać, a żadnego rysunku czy też autografu nie posiadam :( Natomiast oglądając wasze zdobycze jestem pełen podziwu. A powiedz proszę, ile stałeś najdłużej w kolejce po jakiś rysunek / wrys / autograf ?

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #134 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 13:46:23 »
Rok temu na emefce od piątku około 13 do soboty do godziny 10 kiedy obsługa zaczęła wydawać numerki. Wtedy pobierasz 4 do różnych artystów. Ale to opcja hardkorowa, bez tego też zbierzesz ładną kolekcję. Autorzy są na stoiskach swoich, bądź wydawców. A i na strefę można wejść bez numerka, jeżeli nie ma chętnych na całą sesję danego autora.