Autor Wątek: Itachi - kolekcja  (Przeczytany 67341 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Itachi - kolekcja
« dnia: Pt, 08 Luty 2019, 13:36:19 »
Wszystko zaczęło się od Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela, a następnie od Trybunału Sów. Nie licząc mang oczywiście.




























« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Czerwiec 2019, 19:19:34 wysłana przez Itachi »

Offline Antari

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 16:12:12 »
Super kolekcja, podoba mi się pudło z komiksami. Jest szansa na zdjęcia zeszytówek? :D

Online Leyek

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 08 Luty 2019, 23:52:14 »
Fajna kolekcja i ustawne półki:)


Dużo SH:) i tylko trochę za mało polskich (choć jest świetne "Będziesz smażyć się...").
Na szybko czego nie masz/nie dostrzegłem a powinno Ci patrząc na resztę podejść:
- Chew
- Jeremiah
- Azymut
- Codzienna walka
- Wieczna wojna/wolność
no i z naszych Świdziński i Wilq np. zbiorcze pokolorowane.


PS. Duży zapas miejsca jeszcze masz przez możliwość ustawiania w dwóch rzędach.

Offline LordDisneyland

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #3 dnia: So, 09 Luty 2019, 03:40:23 »
Itachi- no przyzwoicie ;)
I jaki porządeczek!

pS- odwiedź jakieś tesco, w nowych dostawach HotWheelsów sporo ładnych Batmobili, m.in. z animacji i tv serialu z Westem. Uzupełnisz parking... To tak przy okazji :)
,, - Eeeeech.''

Offline Fox

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #4 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:09:22 »
Niestety nie widać zdjęć. Pewnie serwis hostingowy padł :/

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #5 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:13:37 »
Dużo SH:) i tylko trochę za mało polskich (choć jest świetne "Będziesz smażyć się...").

Oczywiście komiksów polskich twórców mam zdecydowanie mniej jednak oprócz Będziesz smażyć się w piekle, mam także chociażby pozycje od Krzysztofa Gawronkiewicza (Krzesło w piekle, Powstanie, Przebiegłe dochodzenie), Fugazi Marcina Podolca, Wiedźmina Bogusława Polcha, komplet Lux in tenebris, komiksy IPN-u oraz Tomasza Bereźnickiego, trochę Żbików, serię Postapo, Miasto psów Jakuba Rebelki czy kilka wydań od Andrzeja Janickiego. Widzę, że hosting już usunął zdjęcia z serwera i nie można powiększyć zdjęć, dlatego pewnych wydań można nie dostrzec.

Na szybko czego nie masz/nie dostrzegłem a powinno Ci patrząc na resztę podejść:
- Chew
- Jeremiah
- Azymut
- Codzienna walka
- Wieczna wojna/wolność
no i z naszych Świdziński i Wilq np. zbiorcze pokolorowane.
Chew przeczytałem dwa albo trzy pierwsze tomy, musiałem jednak brzydko pisząc odstrzelić serię bo w tym samym czasie wychodziła Saga i Fatale. Codzienną walkę i Wieczną wojnę czytałem, podobnie jak Osiedle Swoboda. Z pozostałymi nie miałem styczności.


PS. Duży zapas miejsca jeszcze masz przez możliwość ustawiania w dwóch rzędach.
Nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania ;) O ile główna szafa została zrobiona na zamówienie i przy składaniu widziałem ile ma wkrętów, tak pozostałe są kupione w marketach także raczej większego ciężaru nie udźwigną. A nie chcę mieć przykrej niespodzianki w nocy albo po przyjściu z pracy czy zakupów. Z drugiej strony to nie jest do końca praktyczne. Zasłaniasz sporą część kolekcji, jak potrzebujesz konkretny tom to trzeba odsuwać inne. Wolę poziomo z boku położyć, chyba że w końcu nie będę miał wyjścia to będę kombinował.

Itachi- no przyzwoicie ;)
I jaki porządeczek!
Dzięki! :)

pS- odwiedź jakieś tesco, w nowych dostawach HotWheelsów sporo ładnych Batmobili, m.in. z animacji i tv serialu z Westem. Uzupełnisz parking... To tak przy okazji :)

To będę musiał zaglądnąć. Jakimś kolekcjonerem nie jestem, wygrywa u mnie impuls zakupowy. Akurat przy tych nie mogłem się powstrzymać, bo prezentują się naprawdę zacnie. Dzięki za informację.

Niestety nie widać zdjęć. Pewnie serwis hostingowy padł :/

Tak, niestety. W wolnej chwili wrzucę na inny hosting. Ale aż dziwne, ze tak szybko...
« Ostatnia zmiana: So, 09 Luty 2019, 13:15:53 wysłana przez Itachi »

Offline Mateusz

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #6 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:26:04 »
Zdjęcia znikły, bo ten serwis akurat teraz nie odpowiada. Powinni wrócić za jakiś czas.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Antari

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #7 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:03:05 »
Dzięki za miłe słowa, myślę że szansa jest spora. Zazwyczaj w marcu staram się na chwilę wyjąć zeszyty z foliówek w celu ich dotlenienia ;)

I jeszcze najnowsze zakupy, przed chwilą odebrane lub rozpakowane:





Batman who laughs super. Masz jeszcze jakieś inne Popy? Uwielbiam te figurki ale staram się mocno ograniczać ten nałóg. Tyle dobrego tam, że łatwo zaciera się granica. :D

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #8 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:11:13 »
Zdjęcia znikły, bo ten serwis akurat teraz nie odpowiada. Powinni wrócić za jakiś czas.

Faktycznie! Królu Złoty jak na zawołanie naprawili!

Batman who laughs super. Masz jeszcze jakieś inne Popy? Uwielbiam te figurki ale staram się mocno ograniczać ten nałóg. Tyle dobrego tam, że łatwo zaciera się granica. :D

No niestety ja coś kupię coś sprzedam i tak się kręci. Popy to równie kosztowne hobby co komiksy  :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Czerwiec 2019, 21:44:34 wysłana przez Itachi »

Offline Antari

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 13:09:54 »
Seria Venomized jest też fajna z tych nowszych. Ja z reguły kupuję albo na allegro albo na https://popvinyl.pl/. Jest opcja wyrwać gdzieś taniej?

Offline wonap

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:01:18 »
Do zestawu mang polecam dorzucić One Piece;)

Midar

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 01:33:14 »
Bardzo fajna kolekcja! Nareszcie ogarniam Cię w całości. Najpierw nick i posty z forum, potem wspólna nocne stanie pod Areną w Łodzi, a teraz widok dobra komiksowego 😀.

Online robbirob

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 12:41:25 »
(...) potem wspólna nocne stanie pod Areną w Łodzi (..)
Ale z piwem chociaż? :)

Itachi - świetny zbiór! I "kolekcja" Dreddów.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 13:15:21 »
Seria Venomized jest też fajna z tych nowszych. Ja z reguły kupuję albo na allegro albo na https://popvinyl.pl/. Jest opcja wyrwać gdzieś taniej?


Polecam stronkę Stworki Potworki oraz emp shop wysyłają z Niemiec figurki. Gdzieś mam kod dający przy pierwszym zamówieniu darmową wysyłkę oraz rabat na całe zamówienie. Wtedy wychodzi naprawdę najtaniej. O znalazłem:
P94KL3ME9C - -15% od kwoty zamówienia + darmowa wysyłka :)


Do zestawu mang polecam dorzucić One Piece;)


Chciałbym One Piece. Chciałbym Bleach. Tylko gdzie to trzymać? :)


Bardzo fajna kolekcja! Nareszcie ogarniam Cię w całości. Najpierw nick i posty z forum, potem wspólna nocne stanie pod Areną w Łodzi, a teraz widok dobra komiksowego 😀.


Heh, dokładnie :) Powiadam iż czasami tęskno za takim weekendem!
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Luty 2019, 13:18:29 wysłana przez Itachi »

Offline wonap

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #14 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 18:04:13 »

Chciałbym One Piece. Chciałbym Bleach. Tylko gdzie to trzymać? :)


Na mangę polecam pudełka po butach i piwnica,pawlacz, strych, kto co ma ;)