Autor Wątek: Itachi - kolekcja  (Przeczytany 67968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #270 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 17:20:59 »
Wyrzykowski bardzo słaby, jakaś taka nieforemna ta twarz, ew. czapka która daje taki efekt.
Berenika jak zawsze genialna, Spruyt prosty rysunek a bardzo fajny.
Kasprzak na Podróżnikach świetny.

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #271 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 17:58:08 »
Kasprzak na Podróżnikach świetny.

Dziękuję. To stare wydanie z 2003 roku zrobiło robotę. Jak przyglądam się aktualnie temu rysunkowi to odnoszę wrażenia właśnie jakby powstał kilka lat temu, a nie w niedzielę. Papier innej jakości, kolorki szybciej przeschły. To był nieoczywisty, ale udany ruch.

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #272 dnia: Nd, 02 Październik 2022, 13:09:51 »
GIK - Górnośląska Impreza Komiksowa 2022 Gliwice

Przedstawiam Wam swoje wczorajsze zakupy oraz pamiątki uzyskane od Artystów.

Tomxyz



Wojciech Stefaniec



Ottoich



Łukasz Godlewski



Rafał Szłapa



Marta Falkowska



Wojciech Stefaniec



Marek Turek



Łukasz Godlewski



Krzysztof Owedyk





Reszta zakupów, część albumów powyżej została także zakupiona w Gliwicach. W środku znajdują się autografy, ale ich nie będę już wrzucał. Na ostatnim zdjęciu także pozycje, które dojechały do mnie w tym tygodniu.




Ostatnie dni były bardzo owocne i intensywne, powrócił mi apetyt do regularnego czytania. Na rozkładzie mam aktualnie Zakazany Port. Wracam do lektury, z przerwą na derby Manchesteru i mam nadzieję wieczorkiem dokończyć całość.

Offline Alexandrus888

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #273 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 09:15:31 »
Kurcze, a mi Wojciech nie chciał machnąć grafiki na oddzielnej kartce :-\

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #274 dnia: Pn, 03 Październik 2022, 17:19:47 »
To było wtedy jak rozmawialiśmy i zobaczyłem że chodzi luźno po sali. Podszedłem i po chwili rozmowy się zgodził.

Na rozpisce nie było go na strefie autografów, dopiero później zorientowałem się że część artystów została rozpisana jako konsultacje. Jako że było mi jednak trochę niezręcznie, później kupiłem album u Timofa i podszedłem drugi raz, gdy nie było już kolejki do niego.

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #275 dnia: Wt, 11 Październik 2022, 11:10:48 »
Blank zamówiony na tegorocznej emefce, wykonanie Katarzyna Niemczyk.

Historia potoczyła się tak, że chyba jako jedyny nie załapałem się na jego wykonanie w sobotę. Atrakcji i wrażeń były wtedy jednak na tyle dużo, że pomyślałem sobie w głębi ducha, że może to i lepiej? Wrócę na spokojnie i za jakiś czas będę miał miłą niespodziankę.

W tym momencie (nieskromnie) muszę napisać, iż warto było czekać. Blank jest przecudowny i prześliczny :)

Od razu można poznać kreskę autorki, a Diana wyszła tak uroczo że to od teraz będzie mój ulubiony zeszyt w kolekcji :)




No petarda !
« Ostatnia zmiana: Wt, 11 Październik 2022, 11:48:50 wysłana przez Itachi »

Offline Teli

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #276 dnia: Wt, 11 Październik 2022, 14:41:35 »
Cóż rzec. Bardzo klimatyczny i ciepły rysunek. Widać że robiony na spokojnie i nie w warunkach festiwalowych. Zasłużyłeś za cierpliwość ;)

A sama Kasia, jak zwykle klasa sama w sobie.

Offline Szekak

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #277 dnia: Wt, 11 Październik 2022, 15:06:37 »
Od razu Ci mowilem, ze powinienes sie cieszyc, ze ci na spokojnie w domu trzasnie. ;)

Jest git. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #278 dnia: Wt, 11 Październik 2022, 17:55:53 »
Co racja to racja Panowie  ;)

Napisałem z podziękowaniami i życzyłem powodzenia na tym festiwalu w Holandii co ma się niedługo odbyć. Niech promuje Polskę, obok największych nazwisk na rynku.

Chociaż tam, skoro u nas mają inne podejście  ::)

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #279 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 11:34:20 »
Paweł Piechnik





Raz jeszcze zachęcam do zapoznania się z Sybirem. Recka w dziale komiksy polskie.

Offline marcing

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #280 dnia: Pt, 14 Październik 2022, 20:02:11 »
Historia potoczyła się tak, że chyba jako jedyny nie załapałem się na jego wykonanie w sobotę.
Nie jako jedyny - ja zostawiłem na emefce Ostatnie drzewo i wróci do mnie pod koniec października

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #281 dnia: Nd, 16 Październik 2022, 18:53:40 »
Hmmm, to jestem wysoce zaintrygowany jaki rysunek otrzymasz w Ostatnim Drzewie :)

Offline marcing

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #282 dnia: Nd, 16 Październik 2022, 22:04:30 »
Ja również :) Pochwalę się jak dotrze

Offline Itachi

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #283 dnia: Śr, 26 Październik 2022, 17:25:41 »
Skromna, lecz niezwykle piękna i jakościowa paczka z Gildii.



Prapradziadka miałem już w ręku na MFKiG, ale obawiałem się o jego transport w pociągu, także w Łodzi zakup odpuściłem. Tym bardziej że kompletnie nie zależy mi na niskich numerach, każdy z tych 600 egzemplarzy traktuję jednakowo. Ósemka to moja ulubiona liczba, także Gildia wstrzeliła się idealnie.



Mam jeszcze zamówioną wersję cz-b, ale to na razie leżakuje w sklepie, najpierw chcę się nacieszyć tą wersją. Popatrzcie na te kadry, format robi robotę.



I te kolorki! Wydanie oceniam bardzo dobrze, widać że cena poszła w parze za jakością. A Wy którą wersję wybraliście? Standardową czy może jednak cz-b? A może obie? :)

Szkicownik również prezentuje się super, uwielbiam takie bajery. Dużo miejsca nie zajmuje, a pokazuje warsztat i proces powstawania danego dzieła. Z chęcią przytuliłbym kolejne.

I na koniec. Dzieci Kapitana Granta, mam cholernie duże oczekiwania względem tego komiksu. Po prostu musiałem kupić limitkę, jestem zwolennikiem tego aby ta odróżniała się stylem lub klimatem, a nie samą ceną :) Albo gołym cyckiem ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #284 dnia: Śr, 26 Październik 2022, 17:33:49 »
Hieronima to pewnie kupię obie wersje za jakiś czas, jeśli się nie wyprzedadzą do tego czasu, nie umiałbym wybrać. W zasadzie jakby się wyprzedały to też by się nie obraził, chociaż by nie kusiły ;)