Autor Wątek: Itachi - kolekcja  (Przeczytany 67340 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online gashu

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #180 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 14:57:42 »
Również byłem swego czasu wiekim fanem SoA (do dzisiaj łapie się do mojej pierwszej "5" ulubionych seriali :)).
Niestety dobre wrażenie zepsuł mi ostatni sezon, który jest w moim przekonaniu.... całkowicie niepotrzebny.
Jak do niego dobrniecie - obejrzyjcie tylko pierwszy i 2 ostatnie odcinki. Cała reszta do zapychacz niewarty straconego czasu.

Offline death_bird

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #181 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 15:12:39 »
Tak mi się teraz przypomniało coś zabawnego (nie sądzę żeby to był jakikolwiek spoiler).

W którymś z odcinków Chibs rzuca gaelickim "Tiocfaidh ár lá" czyli "Nasz dzień nadejdzie", po czym żeby Jankesi załapali o co chodzi powtarza to jeszcze raz po angielsku.
Tymczasem nasi tłumacze dowcipu nie wyłapali, najwyraźniej próbowali tłumaczyć ze słuchu i wyszło im "Nastawcie alarm".  ::)
W efekcie wypowiedź w przekładzie brzmi:
"Nastawcie alarm. Nasz dzień nadejdzie".  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #182 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 22:51:02 »
Haaa, wiem coś o tym - w ubiegłym tygodniu zrobiłem to samo - pilot i ..... jestem na końcówce drugiego sezonu! Gdyby nie wyjazd z żoną na weekend pewnie bylibyśmy na podobnym etapie serialu! :) Jest kapitalny i wciąga jak bagno! Rekordowy miałem bodaj wtorek gdy "poszło" 5 odcinków z rzędu!

Drugi sezon ma świetne zakończenie, a finałowa piosenka bardzo długo leciała po dzielnicy:


Ja właśnie jestem na czwartym odcinku szóstego sezonu, także krok po kroczku dobijam do ostatniego. Lubię ten serial za to, że nie potrafię przewidzieć co się wydarzy, obstawiam że ktoś przeżyje to zaraz zabiera go kostucha, jak pomyśle ten zginie to zaś pojawia się szansa na odkupienie i tak w kółko :)


Jak do niego dobrniecie - obejrzyjcie tylko pierwszy i 2 ostatnie odcinki. Cała reszta do zapychacz niewarty straconego czasu.

Ja już obejrzę te ponad 80 odcinków to wiesz już kilka mnie nie zbawi :) a chcę poznać całość :)

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #183 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 19:19:00 »
Wracamy do gry!

Smyk



Atom



Na dniach Gildia, tajemnicza paczka z allegro, oraz od Wydawców Ongrysa oraz Planety Komiksów! Będzie się działo.

Promo na smyku to piękna rzecz, nadrobiłem sporo zaległości. Zamówiłbym drugie tyle (pewnie dawny ja wydałby x3 razy tyle ale i tak myślę że będę miał czytania na dłuższy okres czasu).

Offline szulig

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #184 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 21:15:11 »
widze 3xbouncer. co to za tomy? myslalem ze sa tylko dwa wydane

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #185 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 23:31:21 »
To po prostu tom 1-7 x3 dla trzech Panów z tego forum. Akcja 2+1 w smyku i wychodził mega rabat.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #186 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 14:17:31 »
Good Son x2 na propsie ;) Śledzisz spekulacyjne newsy czy to przypadek :)?

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #187 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 18:32:40 »
Widziałem Twój post na fb, także stwierdziłem a co mi tam wezmę skoro Atom miał na stanach.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #188 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 17:57:04 »
Wczoraj kurier przywiózł mi Kiki:



Nakład od dawna wyczerpany, także cieszę się że udało się zamówić bez wywracania portfela do góry nogami, także podziękowania kieruję w stronę Wydawcy.

Spisał się również Ongrys:





Na pierwszy rzut oka, zestaw wart każdej złotówki. Bardzo ładne wydanie i w końcu mam rysuneczek od Pana Tadeusza. Na pochwałę zasługuje także pakowanie, nie miało prawa nic się wydarzyć w podróży.

Offline Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #189 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 18:02:31 »
Ekstra rysunek! A juz myslalem ze rysunki roznia sie tylko drobnymi szczegolami. Ale twoj jest calkiem inny.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #190 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 18:28:55 »
Zamawiałem dwa, oba rysunki są praktycznie identyczne. Zapewne powstawały seriami.

Offline Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #191 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 19:58:52 »
Zamawiałem dwa, oba rysunki są praktycznie identyczne. Zapewne powstawały seriami.
może chcesz sie wymienić?

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #192 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 20:07:36 »
Zamawiałem dwa dla siebie i kumpla, wiadomo przy jednym zamówieniu płaci się tylko raz za dostawę.


Offline Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #193 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 20:52:27 »
Dobrze mieć takich kumpli blisko mieszkających - można zaoszczędzić.
To dla Nightwolfa? :)

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #194 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 23:13:32 »
Tak jest