Autor Wątek: Itachi - kolekcja  (Przeczytany 67318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #150 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 18:01:56 »
Jak to? Przecież cały czas zapobiegamy. Odwołanie odgórne imprez masowych, zamknięcie uczelni, szkół, przedszkoli, kin, muzeów itp. Co jeszcze ma być zrobione by zapobiec bardziej?

Zapobiegamy od momentu kiedy oficjalnie zaczęły pojawiać się w Polsce przypadki koronawirusa. Dzień wcześniej był przypadek na Ukrainie, wcześniej Słowacji, a dobre kilka dni wstecz u zachodnich sąsiadów. Dlaczego wtedy nie rozpoczęto kontroli na granicach? Ruch był swobodny i w żaden sposób nie weryfikowany. Nie byłoby przypadku jak kretyna (lekarza) ze Strzelec Opolskich, który wrócił sobie z wakacji (Włochy) i leczył pacjentów (dzisiaj jeden z pacjentów wylądował w Opolu z wynikiem pozytywnym) i wielu podobnych. Teraz takie zachowania są aktem paniki, a mieliśmy okazję zdecydowanie lepiej podejść do problemu jaki jest obecnie.

Nie jestem osobą która sieje defetyzm, ale podchodzę logicznie do tematu. Jakby na moim osiedlu domków jednorodzinnych pojawił się włamywacz, który w poniedziałek odwiedził jednego sąsiada, w czwartek drugiego, a w niedzielę kolejnego to ja nie czekałbym do chwili aż skroi mnie i zagrozi bezpieczeństwu domowników tylko podjąłbym odpowiednie kroki po kolejnym ostrzeżeniu.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #151 dnia: Pn, 30 Marzec 2020, 19:11:56 »
Pierwsza paczka od dawien dawna, trochę polszczyzny prosto ze sklepu Gildii.


Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #152 dnia: So, 18 Kwiecień 2020, 13:35:32 »
Czasami warto wzbogacić półki niekoniecznie komiksami. Chociaż za jakiś czas i takowe się pojawią.

Przed Państwem Rescue




Offline Gazza

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #153 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 08:29:15 »
Gratuluję Rescue! Dla mnie figurki/statuy zawsze na propsie. :)
Napiszesz coś więcej o tej pannie? :)

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 10:54:00 »
Jako psychofan tej postaci z MCU musiałem ją mieć, zwłaszcza po zaprezentowaniu pozy. Zbroja przy dobrym oświetleniu wygląda wspaniale, kolorki są rewelacyjne:
Diamond to moim zdaniem najlepszy wybór dla kolekcjonerów, którzy niekoniecznie chcą wydawać po 1500-2000 zł za modele. Niektóre faktycznie prezentują się bosko, ale w tym konkretnym przypadku stosunek ceny do jakości jest perfekcyjny. Statua ma 23 centymetry, także jest na czym zawiesić oko, a detale są bardzo przyzwoicie odwzorowane.

Chciałbym, aby Pepper Potts otrzymała solowy film w MCU oj chciałbym, ale to marzenie ściętej głowy raczej  ;)

Offline Gazza

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #155 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:35:40 »
Mam z tej linii X-23 i faktycznie - przykuwa uwagę swoimi gabarytami, niezłym malowaniem ale przede wszystkim seksowną rzeźbą (czasami mam chęć ustawić ją tyłem ;) ). Zgadzam się co do relacji cena/jakość Diamonda, aczkolwiek produkty Kotobukiya również kwalifikują się do tej grypy cenowej (droższych jednak od Diamonda, ale wciąż poniżej tysięcy złotych) i wygrywają zdecydowanie jakościowo.
Tak czy inaczej świetna ta Rescue. Mam kilka heroin z tej linii na oku ale jak to później żonie tłumaczyć.... ;)

Offline death_bird

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:45:03 »
Gazza - wrzuć fotkę. ;) Tyłem też może być.  8)

Przyznam, że jak z jednej strony nie do końca rozumiem ideę wyrzucania tylu banknotów na coś co de facto robi za magazyn kurzu tak niektóre z tych figurynek budzą gdzieś tam w środku jakieś takie dziwne żądze posiadania.  ::)
Tendencje do zbieractwa to przekleństwo.  :(

P.S. Żonie tłumaczysz, że dziecku kupiłeś. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Lou

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:48:16 »
@Gazza, Kotobukiya żeńskie figurki to chyba robi tylko w wersji kawaii panienek? Czy to zależy od tytułu? Zainteresowałam się ich figurkami z Mass Effecta, ale ja zobaczyłam, że zamiast dorosłych kobiet oferują jakieś żenujące bishoujo to podziękowałam. Za to Play Arts Kai robi fajne rzeczy.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline jotkwadrat

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 11:56:03 »
P.S. Żonie tłumaczysz, że dziecku kupiłeś. ;)

A niech dziecko spróbuje dotknąć  ;D

Offline death_bird

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 12:22:06 »
Bo to jest prezent na 18-stkę.  8)
A do tego czasu nie musi o nim wiedzieć. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #160 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 14:06:26 »
Córki mam dorosłe więc nie da rady na nie zrzucić. ;)
Zdjęcia wrzucę do swojego wątku.

@Lou - nie, "robią" też normalne :) (mam Batgirl (N52!) i Magik (M.Now!).


Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 10:37:08 »
Zjechała do mnie dzisiaj ostatnia paczka także mogę w końcu zaprezentować mój tygodniowy łup, takiej inwazji komiksów nie widziano u mnie od miesięcy. A dodatkowo jeszcze wczoraj wykorzystałem dwa kody na ceneo. Także popłynąłem lekko, natomiast jakościowo to jest ostra selekcja na rynku.

Zaraz chwytam w łapki Zygfryda oraz Noc Świętego Bartłomieja, ogarniam kawkę i lecę na ogródek czytać w wiosennych promieniach słońca w towarzystwie Bruna :)


Online Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 11:27:14 »
Po co ci dwie limitki Zygfryda? Kupowales dla kogos?

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #163 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 13:12:00 »
Dla Night wolf'a. Jakby co to limitka jest nadal dostępna w Centrum Komiksu.

Online Arne

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #164 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 14:37:58 »
Pytalem tylko z ciekawosci :). Limitka "Zygfryda" juz od 3 tygodni w mojej kolekcji :)