Autor Wątek: Itachi - kolekcja  (Przeczytany 67310 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline darkwolf1

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #135 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 14:01:53 »
Wow, tyle godzin to istny hardcore :) Tym bardziej chylę czoła. Jak wspomniałem mam zamiar wpaść do Krakowa i Warszawy i przekonać się na własnej skórze z czym to się je :) Choć w przypadku tego pierwszego, chyba jeszcze nie wiadomo jacy autorzy się pojawią ?

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #136 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 14:05:04 »
Tylko data jest podana, na stronce pisali że zaczną ujawniać w lutym także lada moment jakieś komunikaty powinny się pojawić.

Online Szekak

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #137 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 14:14:09 »
Początek marca zaczną ujawniać obsadę. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 02 Marzec 2020, 19:28:50 »
Ależ to jest piękne ;) Mój wyrzut sumienia został zaspokojony  ;)




Online Szekak

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 11 Marzec 2020, 16:17:29 »
Ja mam w tym roku „zbójecki plan” być na WCC (na WCC mam już karnet), w Krakowie, Poznaniu, w Łodzi i Warszawie, więc gdzieś zapiwkujemy😀.
I cały misterny plan w piz**...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #140 dnia: Śr, 11 Marzec 2020, 17:27:07 »
Zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądało na dłuższą metę, gdyby nie udało się okiełznać rozpowszechnieniu wirusa na kolejne osoby. Wcale nie jest pewne że do wakacji sytuacja się ustabilizuje. I co dalej? Jak zawsze zamiast zapobiegać czekamy aż sytuacja stanie się nieprzyjemna i zacznie śmierdzieć. Szkoda mi Krakowa bo zapowiadała się świetna impreza. Teraz to już chyba Łódź (na ten moment) zostaje na liście, bo WCC dopiero w listopadzie.

Offline Gazza

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #141 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 10:33:52 »
Jak to? Przecież cały czas zapobiegamy. Odwołanie odgórne imprez masowych, zamknięcie uczelni, szkół, przedszkoli, kin, muzeów itp. Co jeszcze ma być zrobione by zapobiec bardziej?
Można tylko zamknąć ruch międzymiastowy - ale czuję, że i tak znajdą się "obrońcy demokracji", którym będzie to przeszkadzać.
Moim zdaniem reakcja jest prawidłowa. Reszta od ludzi i ich odpowiedzialności zależy. Trzeba siedzieć teraz w chatach, a nie jak Włosi - bawić się bo karnawał, demokracja itp.

Offline Teli

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #142 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 10:56:11 »
Itachi nie martw się na zapas. Przez pół roku będzie pozamiatane (albo my zmieciemy wirusa albo nas). Za wiele z tym nie zrobimy trzeba czekać. Ja staram się być dobrej myśli i trzymam się tezy że jeszcze sobie pod EC1 w tym roku zapiwkujemy :)
Swoją drogą Gazza wyszła nam przy tym wszystkim piękna słabość europejskiej liberalnej demokracji i przewagi chińskiego społeczeństwa autorytarno-konfucjańskiego które karnie zwalczyło zarazę mając gdzieś prawa  jednostki i przekładając je nad dobro społeczne. A my biegamy jak dzieci we mgle zamiast karnie zdusić plagę w zarodku.

Online OokamiG

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #143 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 11:00:35 »
Należało by zamknąć kościoły. To jest pole potencjalne dla wirusa do popisu.

Offline Gazza

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #144 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 11:52:35 »
Należało by zamknąć kościoły. To jest pole potencjalne dla wirusa do popisu.
Nie śledzę wszystkiego na bieżąco ale jeśli jeszcze nie zostało to ogłoszone to pewnie kwestia godzin już tylko. Z drugiej strony - żal, że ludzie potrzebują odgórnych zakazów zamiast odwołać się do rozumu i odpowiedzialności samemu wiedząc, że to niebezpieczne. I to nie dotyczy się tylko kościoła katolickiego tylko wszystkich wyznań. Choć zdaje się islam w Polsce już wczoraj zamknął swoje świątynie.

@Teli - dokładnie. Europejska tolerancja, liberalizm okazały swoją słabość.

Online OokamiG


Bender

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #146 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 12:09:53 »
@Teli - dokładnie. Europejska tolerancja, liberalizm okazały swoją słabość.

Masz chyba jakieś fobie Gazza. Na razie to księża nie wyobrażaja sobie żeby wierni nie przychodzili do kościoła. Jestem liberałem, lewakiem demokratą etc i siedzę w domu, jestem za zamknieciem granic, jak i wielu innych, więc demony generalizacji może odłóżmy na po wirusie. Bo pleciesz kocopoły teraz.

Online Szekak

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #147 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 12:19:22 »
@Teli - dokładnie. Europejska tolerancja, liberalizm okazały swoją słabość.
Ile w Chinach walczyli zanim cokolwiek wywalczyli? Trzy miesiące. Ile słaba Europa walczy? No właśnie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Bender

  • Gość
Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #148 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 12:21:23 »
Plus drobny szczegół: nie pierwszy raz to z tych mlekiem i miodem płynacych tradycyjnych Chin taki wirus przychodzi.

Online Szekak

Odp: Itachi - kolekcja
« Odpowiedź #149 dnia: Cz, 12 Marzec 2020, 12:41:14 »
Ale faktycznie, cackac sie nie powinnismy i pozamykac koscioly w pierwszej kolejnosci trzeba na chwile obecna, bo starsi ludzie beda tam uczeszczac a potem roznosco po sklepach itp. To jest paranoja, wszystko się zamyka, a Karczewski się cieszy, że pójdzie w niedzielę do kościoła. Chory kraj.
« Ostatnia zmiana: Cz, 12 Marzec 2020, 12:58:14 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.