Autor Wątek: MaLeKrSkr - kolekcja  (Przeczytany 4805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 22 Grudzień 2021, 19:32:23 »
Też co jakiś czas muszę bawić się w przekładanki, ale jak wiem, że seria ma jeszcze kilka tomów do wydania to zostawiam trochę miejsca, żeby nie robić tych przekładanek za często :)

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 18 Luty 2022, 22:23:44 »
Ponieważ po wielu miesiącach poszukiwań udało mi się wreszcie zdobyć pierwszy tom mangi "Atelier spiczastych kapeluszy" postanowiłem zrobić update kolekcji. Czas zagospodarować kolejną półkę :-P Miękki oprawy jak widać ograniczyłem do minimum i raczej znajdą się na niej tytuły typu "musisz mieć", czyli chociażby "Death Note", "Evangelion", czy też nadchodzące "Dorohedoro". Wszystkiego mieć nie można, więc w dalszym ciągu pierwszeństwo mieć będą twarde oprawy. 






Offline Leyek

Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #17 dnia: So, 19 Luty 2022, 00:19:14 »
Fajna kolekcja. Szkoda tylko, że nie ma w niej ani jednego komiksu ;)

Offline Castiglione

Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #18 dnia: So, 19 Luty 2022, 01:02:38 »
Nie no ja widzę przynajmniej 3 ;)

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #19 dnia: So, 19 Luty 2022, 10:33:15 »
Fajna kolekcja. Szkoda tylko, że nie ma w niej ani jednego komiksu ;)

No są 2 Star Treki i Horizon Zero Dawn; a na samym dole jest jeszcze kolekcja DC od Hachette i Wolverine od Muchy, ale tego nie fotkuję, bo raczej na sprzedaż to potem pójdzie. Skupiam się na mangach teraz, bo raz, że bardziej lubię a dwa, że to też komiks jest :-P

No i Knightfalla też kupię i pozostałe Star Treki. Może w tego Batka klasycznego wejdę ale zobaczę jak pierwszy tom siądzie.
« Ostatnia zmiana: So, 19 Luty 2022, 10:51:41 wysłana przez MaLeKrSkr »

Offline Alexandrus888

Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #20 dnia: So, 19 Luty 2022, 11:20:23 »
Super twardzizna :D Mógłbyś podiąć wyzwanie "kolekcji na twardo" z forum waneko :P Tak na szybko to tylko mang Studia i jakiś pojedynczych tomów ci brakuje ;)

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #21 dnia: So, 19 Luty 2022, 11:41:37 »
Super twardzizna :D Mógłbyś podiąć wyzwanie "kolekcji na twardo" z forum waneko :P Tak na szybko to tylko mang Studia i jakiś pojedynczych tomów ci brakuje ;)

Mangi od Studia właśnie zacząłem zbierać. Na pierwszy rzut poszedł "Trigun" i "Łowcy smoków". Do końca roku chciałbym uzbierać wszystko i od 2023 być już na bieżąco z twardymi oprawami. Priorytetem był właśnie pierwszy tom Ateliera, bo od kilkunastu miesięcy go szukałem. No ale wreszcie się udało :-) Sama manga zaś słyszałem, że jest świetna, ale jak wczoraj zacząłem czytać, to pochłonąłem 3 tomy na raz. Rewelacyjny tytuł. Muszę jeszcze "Do Adolfów" dorwać, ale tutaj na pierwsze wydanie raczej polować będę, bo zaokrąglone grzbiety pasują do reszty tytułów od Waneko.

Offline Alexandrus888

Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #22 dnia: So, 19 Luty 2022, 16:21:14 »
Jest jeszcze Ikar i Mój rok od Hanami oraz Życie - powieśćgraficzna. Można też podciągnąć LN Battle Royale od Vespera :)

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 25 Marzec 2022, 19:08:08 »
Dzisiaj przyszła ostatnia marcowa paczka, więc czas na aktualizację kolekcji. Trochę poprzestawiałem, miękkie oprawy dałem na razie z twardymi, ale zobaczę czy wszystkie będę trzymał w kolekcji. Przeczytam i zobaczę. Raczej na bank będę zbierał "Summer Time Rendering", bo pierwszy tom był naprawdę ciekawą lekturą. No i jakoś nie mogę się przekonać do tego nowego wydania Onizuki. Nie pamiętam jak było w poprzednim wydaniu, ale nie podchodzi mi czcionka, w moim odczuciu jest mało czytelna. Miękkie oprawy chcę ograniczyć do minimum, ale takie tytuły jak "Death Note", czy też nadchodzące "Dorohedoro" no nie wypada nie mieć :)







Offline ilon

Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 20:40:48 »
Fajne zbiory.. :) Już w marcu kupiłeś pięść gwiazd północy vol.2 ?   :o

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 20:56:29 »
Fajne zbiory.. :) Już w marcu kupiłeś pięść gwiazd północy vol.2 ?   :o

Dzięki :) I tak, przyszło jakieś 2 tygodnie temu :)

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: MaLeKrSkr - kolekcja
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 18:25:33 »
Mały upgrade kolekcji :)