Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

GoNzO - kolekcja

<< < (2/43) > >>

U.F.O:

--- Cytat: death_bird w Wt, 05 Luty 2019, 19:46:41 ---
--- Cytat: U.F.O w Wt, 05 Luty 2019, 19:20:15 ---Widzę ze kolega podobnie jak ja, większość tomów jeszcze nieofoliowana :P
--- Koniec cytatu ---

Wstydzilibyście się obaj.  :P

--- Koniec cytatu ---
Ja mam coś takiego, że czekam z czytaniem aż wyjdzie cala seria. Wcześniej dosłownie nie mogę zabrać się za dany komiks, wiem ze to mało poważne, ale co zrobić :( I teraz zwróć uwagę na taką serie jak np. Chew od muchy albo sam nie wiem, Dekalog od scream ...

death_bird:

--- Cytat: U.F.O w Wt, 05 Luty 2019, 20:09:23 ---Ja mam coś takiego, że czekam z czytaniem aż wyjdzie cala seria. Wcześniej dosłownie nie mogę zabrać się za dany komiks, wiem ze to mało poważne, ale co zrobić :(
--- Koniec cytatu ---

Częściowo rozumiem, bo mam podobnie z serialami tzn. wolę zabierać się za zakończone produkcje niż przeżywać męki czekając na ciąg dalszy wciąż trwających. Niemniej u mnie to kwestia czystej preferencji a nie przymusu psychicznego i oglądam oba "rodzaje". ;)
Ale w sumie to nie do końca wiem jak to u Ciebie działa; w sensie: na jakiej zasadzie kupujesz cokolwiek co nie jest zakończone skoro nie zaczynasz czytać zanim seria się nie skończy? Kupujesz na wiarę, że będzie dobre?

U.F.O:

--- Cytat: death_bird w Wt, 05 Luty 2019, 20:25:22 ---
--- Cytat: U.F.O w Wt, 05 Luty 2019, 20:09:23 ---Ja mam coś takiego, że czekam z czytaniem aż wyjdzie cala seria. Wcześniej dosłownie nie mogę zabrać się za dany komiks, wiem ze to mało poważne, ale co zrobić :(
--- Koniec cytatu ---

Częściowo rozumiem, bo mam podobnie z serialami tzn. wolę zabierać się za zakończone produkcje niż przeżywać męki czekając na ciąg dalszy wciąż trwających. Niemniej u mnie to kwestia czystej preferencji a nie przymusu psychicznego i oglądam oba "rodzaje". ;)
Ale w sumie to nie do końca wiem jak to u Ciebie działa; w sensie: na jakiej zasadzie kupujesz cokolwiek co nie jest zakończone skoro nie zaczynasz czytać zanim seria się nie skończy? Kupujesz na wiarę, że będzie dobre?

--- Koniec cytatu ---
Szczerze ? 1. Czytam opinie na temat danej serii, głównie na forum gildii, coś tam poczytam na wiki i innych forach anglojęzycznych. Czasem wystarczy jedna czy dwie dobre opinie, i kupuje 'w ciemno'. 2. Kupuje na twardo (HC) 95% komiksów wydawanych przez egmont, tak, jak leci. 3. Jakby nie patrzeć, to jestem w miarę 'świeżakiem' jeżeli chodzi o zbieranie komiksów; gdzieś od 2015'. Staram się nadrobić stracony czas i kupuje czasem dość chaotycznie, ale co tu dużo mówić, jakoś trzeba sobie wyrobić gust. Co do seriali, to mam tak samo, nie ma siły żebym obejrzał jakiś odcinek przed końcem całego sezonu, jak już wyjdzie cały, wtedy robię maraton i łykam sezon w 12h.

KubciO:

--- Cytat: U.F.O w Wt, 05 Luty 2019, 21:43:27 ---
Szczerze ? 1. Czytam opinie na temat danej serii, głównie na forum gildii, coś tam poczytam na wiki i innych forach anglojęzycznych. Czasem wystarczy jedna czy dwie dobre opinie, i kupuje 'w ciemno'.
--- Koniec cytatu ---
Nie będę oryginalny i powiem, że postępuję podobnie. Staram się jednak czytać przynajmniej pierwsze tomy serii, by nie kupować tak całkiem w ciemno. Jeżeli mi podejdzie, to potem kupuję i czekam z lekturą, aż wyjdzie całość.

I gratuluję koledze CG-GNZ - piękne zbiory!

Klint:
Łał. Przy takiej kolekcji chyba powstrzymam się przed ukazaniem swoich zbiorów ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej